Her Telden

20 çağdaş stil modeli

Bir tasarımcı ofisi mi arıyorsunuz? Modern bir çalışma alanı oluşturmak için bu 20 model seçkisini keşfedin.

Tasarımcı masası, ilham verici bir çalışma alanı sunar. Çağdaş estetiği birçok iç mekana uyum sağlar ve oturma odası, özel bir oda, yatak odası, geniş bir koridorda yerini bulabilir. Bu çalışma alanı, materyaller, formlar, işlevler tarafından reddedilen ve kişinin kendisine ayırmak istediği alana uyum sağlayan birçok stili üstlenir.

1. Bouroullec kardeşler tarafından HAY için atipik bir tasarıma sahip masa

Bouroullec kardeşler tarafından HAY için atipik masa

Okul sırası, Bouroullec kardeşlerin ünlü ikilisi tarafından HAY için bir tasarım versiyonunda yeniden yorumlandı. Her zaman olduğu gibi, iki tasarımcının çalışmalarında, yaratımlarının saflığı ve görünürdeki sadeliği, her zaman tüm şiiri oluşturan detaylara titiz bir bakış ortaya koymaktadır. Estetiğini empoze ederken pratik bir işlev de sağlayan bentwood gibi. My Deco Shop’ta bulmak için.

My Deco Shop’tan satın alın

2. Cam kapaklı tasarım masası

Cam kapaklı tasarım masası

Tasarımcı masanın başka bir versiyonu olan bu, sehpaların şeklini ve tasarımını yeniden işleyerek ona ince ve zarif bir şekil veriyor. Cam tavan, hava mobilyalarını doğuracak şekilde hafif ve şeffaf bir şekilde yerleştirilmiştir. Tezgah üzerinden çekmecenin içini görebilirsiniz. Böylelikle kitaplarınızı ve küçük objelerinizi sergilemek için gerçek bir vitrine dönüşür. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

3. Bu AM.PM masası için çok yönlü tasarım

Bu AM.PM masanın yuvarlak tasarımı

Küçük alanlar için mükemmel olan bu masa, bir konsol gibi duvara tutunur. Kavisli tasarımı ile ikili işlevi yerine getirir: estetik ve pratik. Dekorla bütünleşen mobilyalar. Bilgisayarınızı kolayca bağlayabilmeniz için kablo rakorunun detayını göreceksiniz. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

4. Entegre sekreterli tasarım rafı

Entegre sekreterli tasarım rafı

Sütun olarak tasarlanan bu merdiven rafı, entegre sekreterli bir duvara kolayca sabitlenir. İki saklama yüzeyi ve açık bir dolap sunar. Masanın tasarımıyla ilgilenen kompakt bir versiyonu. Burada dekor, ahşap unsurlar için toplam gri görünümün, metal unsurlar için siyahın kartını oynuyor. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

5. Kamış kapılı tasarım ofisi

Kamış kapaklı tasarım masası

Kır evleri, doğal malzemeleri seven iç mekanlar için, kamış kapılarıyla bu tasarım ofisi boho chic evrenine atıfta bulunuyor. Güzel boyutları ve geniş masa tablası sayesinde geniş bir çalışma yüzeyi sunar. Altındaki niş ve iki kutusu, birçok depolama olanağına izin verir. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

6. Metal ve ceviz çekmeceli masa

Çekmeceli metal ve ceviz çalışma masası

Havadar, zarif, tasarımcı … Bu metal ve ceviz tasarım masası, iki yumuşak ve retro rengin eklenmesiyle oynuyor. Dinamizm ve özgünlük getiren ilginç geometrik tasarımını takdir ediyoruz.

Kopyalanacak dekoratif bir ipucu: Çalışma alanını odanın geri kalanına göre net bir şekilde işaretlemek için orijinal uyumlu bir sandalye seçin. The Cool Republic’te bulun.

The Cool Republic’ten satın alın

7. Tasarım ahşap masa

Ahşap tasarım masası

Başka bir çağdan kalma bir masa gibi, bu tasarım ahşap masa, kompakt depolama sistemi ile karakterizedir. Çalışma yüzeyi uzatılabilir ve çekmece, içinde birçok nesneyi saklayabileceğiniz geniş bir kutu sunar. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

8. Çağdaş oval siyah metal masa

Çağdaş siyah metal masa

Yuvarlak kenarları olan metal üst kısım, bu çağdaş siyah metal masanın ARTI özelliğidir. Serbest duran bir çalışma alanı olarak düşünülebilir, aynı zamanda duvara yaslanmış dekoratif bir konsol olarak da düşünülebilir. Metalin katı ruhunu yumuşatmak için, koltuğu kumaşla kaplanmış bir sandalye ile ilişkilendirilir ve arkalık ahşaptan yapılmıştır. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

9. Renkli tasarımlı kütüphane masası

Renkli tasarım kütüphane masası

Renkli bir kütüphane mi? Evet ama o değil. Ahşap raf, neredeyse gözden kaçan bir ofis alanı oluşturmanıza olanak tanır. İdeal olan bu kitaplık masası, tasarımı daha geleneksel mobilyalara tercih edenler için ayrılmıştır. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

10. Metal ve ahşaptan modern bir tasarıma sahip küçük masa

Metal ve ahşaptan modern tasarıma sahip küçük masa

Oldukça ince bir siyah metal taban üzerine monte edilmiş, modern bir tasarıma sahip bu küçük masa, her alana uyum sağlar. Siyah ve ahşabın kontrastı, ona modern bir görünüm ve tasarım verir. Onu bir koridorda, bir yatak odasında, bir oturma odasında hayal ediyoruz… La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

11. Üstü iki renkli masa

Üstü iki renkli masa

Sadeliğin mükemmelliği! Üstü iki tonlu bu tasarımcı masası, estetiği kadar bilgisayar kablolarının ve lambanın gizli saklanmasının yaratıcılığıyla da baştan çıkarıyor. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

12. Siyah üst ve ahşap ayaklı masa

Siyah üst ve ahşap ayaklı masa

En yalın ve saf ifadesine indirgenmiş, siyah bir üst ve ahşap ayaklardan oluşan bu masa, zamanımızın tasarımının evrimine uyum sağlarken okul mobilyalarından ilham alıyor. Özellikle çalışma yüzeyinin inceliğine dikkat edin! My Deco Shop’ta bulmak için.

My Deco Shop’tan satın alın

13. Beyaz ve ahşap tasarım masası

Beyaz ve ahşap tasarım masası

Aydınlık bir ofis mi istiyorsunuz? Bu beyaz ve ahşap model düşüncelerinize netlik getiriyor. Tezgahın altında iki sürgülü çekmece ve beyaz metal kaplama kenarı ile mükemmel tasarımıyla konfor ve konsantrasyon sağlar. My Deco Shop’ta bulmak için.

My Deco Shop’tan satın alın

14. Masif ahşaptan özgün tasarımlı masa

Masif ahşaptan özgün tasarım masası

Bir sıra delikli çıtadan oluşan bu masa, masif ahşaptan yapılmış özgün tasarımıyla özgünlüğünü teyit ediyor. Ekran olarak tasarlanan ince meşe yapısı ile kalın siyah çekmeceleri arasındaki güçlü karşıtlığa sahiptir. Habitat’ta bulun.

Habitat’tan satın alın

15. Masif meşe tepeli tasarım masası

Masif meşe tepeli tasarım masası

Dar ve uzun olan bu tasarım masası, doğal masif meşe üst ile kontrast oluşturan modern bir siyah metal tabanı birleştiriyor. İdeal olarak bir duvara yerleştirilmiş, bir masa ve konsol işlevi arasında geçiş yapar. İki sürgülü çekmecesi çok pratik saklama sağlar. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

16. Çekmeceli meşe masa tasarımı

Çekmeceli meşe tasarım masası

Masif meşe tasarımlı bu tasarım masası, dekora yumuşak ve doğal bir dokunuş getiriyor. Pratiktir, yanlarda iki çekmecesi, üstte büyük bir çekmecesi ve bilgisayar alanıyla gizli depolamayı destekler. Bağımsız veya duvara dayalı olarak tüm konfigürasyonlara uyum sağlar. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

17. Alanı optimize etmek için siyah köşe masası tasarlayın

Tasarım siyah köşe masası

Bu köşe masası, birçok raflı bir kitaplık ile ilişkilendirilmiştir. Bu kombinasyon, dekoratif objelerin ve kitapların güzel bir şekilde sahnelenmesini mümkün kılar. Önemli detay: Raf kısmı sola veya sağa yerleştirilebilir. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

18. Temiz bir tasarıma sahip meşe ve beyaz metal masa

Temiz bir tasarıma sahip meşe ve beyaz metal masa

Bu küçük İskandinav tasarım masası, açık renkli ahşap ve beyazı harmanlamaktadır. Pratiktir, küçük boyutu birçok alana, ofise, oturma odasına veya yatak odasına kaymasına izin verir. Tepsisi bir kablo deliği ve üç kitap ucu ile tasarlanmıştır. Çevreleyen kenar, samimi bir koza yaratır. Made In Design’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

19. Entegre lambalı DIZY masası

Entegre lambalı DIZY masa

DIZY, “hepsi bir arada” için aksesuarların bir araya gelmesi yoluyla işlevselliği destekleyen Lille’den genç bir mobilya markasıdır. Bu modüler tasarım masası, optimize edilmiş çalışma konforu için eğilebilir bir lamba içerir. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

20. Fasulye şeklindeki iki tepsili masa

İki tepsili fasulye şeklindeki masa

Yuvarlak bir üst üst ile birleştirilen uzun fasulye şeklindeki alt üst, bu orijinal tasarım masasını tanımlar. Renkler, siyah boru şeklindeki çelik tabanla uyumlu bir şekilde harmanlanıyor. Miró cep telefonu gibi hafifliğiyle öne çıkan bir hava modeli. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

Beklentilerinizi karşılayacak bir tasarımcı ofisi seçmeden önce kendinize sormanız gereken sorular

Ofis bireysel bir alan mı yoksa paylaşılan bir alan mı olacak?
Masa tam size göre ise, onu çocuklarla paylaşılan bir alan olarak düşündüğünüz gibi görünmeyecektir.

Entegre depolamaya ihtiyacınız var mı?
Dosyadan dosyaya, ofis aksesuarlarına, erişilebilir hale getirilecek kitaplara, sahneye dekoratif objelere? Kendinizi ofisinizden beklediğiniz şeye yansıtmak, sahip olmak istediğiniz seçenekleri yazmanıza olanak tanır.

Sadece bir bilgisayarı bırakmanız mı gerekiyor?
Bir tezgahı çalışma yüzeyi olarak ayıran konsol veya raf ruhuna sahip kompakt modeller yeterli olabilir.

Ofise ne kadar yer ayırabilirsiniz?
Yaşadığınız alana bağlı olarak ofise verilen alan aynı olmayacaktır. Bu, bir odanın, koridorun bir köşesine odaklanırsa veya tüm bir odayı ayırırsanız, masanın şekli ve boyutları aynı kısıtlamaları karşılamayacaktır.

Ofisiniz hangi dekoratif ortamda kurulacak?
Tüm stiller mevcuttur, seçilen ofisin iç mekanınızın dekorasyonuna doğal olarak entegre olması yine de gereklidir. Bugün bu mobilya, ister modern, ister tasarım, ister klasik, ister renkli olsun, dekorla bütünleşen modeli bulmanızı sağlıyor …

Bu masa ile hangi koltuk veya koltuk ilişkilendirilebilir?

Masanızda çok zaman geçirirseniz, oturma yerinizin kalitesi belirleyici olacaktır. Daha sonra, masa seçiminizin size uygun koltukla ilişkilendirilebileceğini doğrulamanız gerekecektir.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu