Miniklerden Tavsiyeler

Ahşap oyuncak modelleri

Ahşap oyuncak modelleri evinin sevdiğimiz birçok ürünü var. Ancak seçim yapmak zorunda kalırsak, tahta oyuncaklardan oluşan bölümüyle baş başa kalıyoruz. Aynı anda hem eğitmek hem de eğlendirmek için özel olarak yapılmış oyuncaklar. Bilişsel beceriler, düşünme, öğrenme, konsantrasyon, hafıza, problem çözmeyi öğrenme, tanıma, sayıları öğrenme ve nicelikleri anlama için idealdirler. Ayrıca gerçek bir güzellik olan ve herhangi bir çocuk odası veya oyun odasında süper güzel olacak her yaş için ahşap oyuncaklar.

İstiflenebilir ahşap panda kulesi

Evdeki miniklerin hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlayan eğlenceli bir tahta parçası. Orta direğe dört parçasının yerleştirilmesi sayesinde el-göz koordinasyonunu ve problem çözmeyi geliştirmelerine yardımcı olacak bir oyuncak.

Panda yuvarlak ve yumuşak şekillere sahiptir ve gördüğümüz gibi oldukça dekoratiftir. Böylece öğrenmek için ilginç bir oyuncak olmasının yanı sıra odanızda harika duracaktır.

Jetonlar ve sınıflandırma

Çocuğun farklı şekilleri doğru yerlerine yerleştirmek için hareket ettirdiği bir sıralama oyunu olan bu parçayı seviyoruz. Küçük olanın, ekli farklı etkinlik kartlarında gösterilen deseni yeniden oluşturması gerekecektir. Bu bir oyun şeklidir, çünkü aynı zamanda kendi hayal gücünüzün istediği gibi kalıplar yaratmaktır. Bu ikinci kısım, konsantre olmalarını ve yaratıcı bir çözüm bulmalarını sağlar.

Hayvanlarla yapboz

Küçüklerin bazı hayvanları yavaş yavaş tanımasına yardımcı olacak güzel ve çarpıcı ahşap yapboz. Ebeveynlerin hayvanları daha iyi tanımaları için seslerle onlara yardımcı olmaları için eşsiz bir fırsattır. Onlara ne yediklerini ve nerede yaşadıklarını anlatmak için.

İstifleme oyunları

Efsanevi istifleme oyunları, küçük çocuklar için her zaman iyi bir seçenektir. Bu durumda, çocuğun ekli etkinlik kartlarında görülen desenleri yeniden oluşturmasına veya hayal gücünü başka desenler oluşturmasına yardımcı olan tahtadan yapılmış bir tahta buluyoruz.

Bu oyun, geometrik şekilleri eğlenceli bir şekilde öğrenmeniz için harika. Biraz daha büyüdüklerinde okulda öğrenecekleri farklı formlara yavaş yavaş aşina olmaları.

Öte yandan, tipik bir küp ve harf oyunumuz da var. Çocuğunuzun küçük yaşlardan itibaren onları istiflemeye başlamasını istiyorsanız, sorun değil, ama açıkçası, gözlemleyebildiğimiz bazı harfleri kendileri tanımlayabildiklerinde çok daha verimli olacaklar. Tek kelime bile koyabilecekleri bir zaman gelecek. Sevdiğimiz ve her evde olması gerektiğine inandığımız mutlak bir klasik.

Daha büyük çocuklar için oyunlar

Daha büyük çocuklar için de farklı oyunlar bulacağız. Örneğin, küçüklerin kesirleri bilmeye başladığı bu kitabımız var. Kesirlerin dünyasını anlamanıza yardımcı olurken görsel becerilerinizi test eden heyecan verici bir oyun.

Son olarak en beğendiğimiz parça saat. Yapılandırılmış ve metodik bir şekilde zamanı söylemeyi öğrenme fırsatlarıyla dolu çok eğlenceli ve eğitici bir tahtadır. Oyuna zorluk katan aktivite kartları da eklenmiştir.

Miniklerimiz saatleri deşifre ettikten sonra kendi kendilerine saate bakmanın ve saatleri işaretlemenin keyfini çıkarabilecekler.

Şüphesiz, oyun saatlerini çok daha verimli hale getirecek iyi bir ahşap oyuncak koleksiyonu.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu