Mutfak Dekorasyonu

Amerikan mutfağını dekore ederken nelere dikkat etmelisiniz?

Yıllar önce küçük evler için bir tarz olarak düşünülse de, şu anda her türlü konaklama için kullanılıyorlar, onları yemek pişirirken misafirlerle paylaşmak için önemli bir yer haline getiriyor.

Taze ve karakteristik tasarımları onu giderek daha fazla tercih edilen bir trend insanlar tarafından, bu yüzden, bu alanları dekore etmek için bazı fikirler öğreneceğiz.

Küçük ama rahat

Mutfaklar küçük de olsa zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ve onları dekore etmek ve onları pratik, işlevsel hale getirmek için hayal gücünün kullanılması gereken bir yer olduğu için en önemli odalardan biri haline gelen mekanlardır. ama her şeyden önce orijinal boşluklar.

küçük mutfaklar Çok daha iyi görünebilirler, o çok sevdiğimiz ferahlık hissini verirler, bakalım nasıl başaracağız.

Yeni trend, mutfağı diğer ortamlarla bütünleştirmek, böylece cihazların yüksek tasarım içeriğine sahip olması ve dayanıklı, asil ve son derece dekoratif malzemelerden yapılmış olması gerekiyor.

Amerikan mutfaklarındaki minimalizm, düz çizgiler, gri veya beyaz renkler kullanılarak bu alanların maksimum düzeyde kullanılmasına izin verir, ancak her şeyden önce çok fazla temizlik ve düzen olmalıdır.

Amaç, çevreye o sıcak dokunuşu veren, pratik ve işlevsel bazı unsurlara sahip olmaktır. İşin püf noktası çiçekler, sandalyeler, resimler ve lambaların uyumlu bir şekilde kullanılması; birçok pratik çekmece, dolap ve boşluk, onu işlevsel bir yer haline getiriyor.

İçinde amerikan mutfak gerekli süslemeler yerleştirilmeli, belki de mutfaktan daha yükseğe bir raf yerleştirmek ve küçük bir hediyelik eşya koymak mükemmel olacaktır.

Eğer alan sorunsa ve mutfak eşyalarını göz önünde bulundurmanız gerekiyorsa, bunları renk ve boyutlara göre düzenlemeli, birbirleriyle ve tüm dekorasyonla uyumlu tutmaya çalışmalısınız.

Küçük mekanlar oldukları için tabak ve bardaklarda düzen sağlanmalı ve detaylara özen gösterilmelidir. Kirli ve dövülmüş tava, tencere ve kaseleri sergilemek yanlıştır.

Modern bir tarz

Modern bir mutfak, ev sıcaklığını ve şaşırtıcı tasarımlar kullanmaktan ve rahat ama her şeyden önce işlevsel bir alan yaratmaktan daha iyi bir yol iletmelidir. Teknolojik yenilikler, bugün sahip olduğumuz en iyi alternatiflerden biridir ve diğer faaliyetlere ve görevlere daha fazla zaman ayırmamızı sağlar.

içindeki stili değiştiremeseniz de amerikan mutfakları kolay bir şekilde elektrikli ev aletleri ve sıhhi tesisat hizmetlerinin kurulumunu hak ettiği için, olağan olan düz çizgiler, paslanmaz çelik ve yüksek parlaklık kullanmaktır, riskliysek asla sönmeyen bir renk olduğu için beyaz kullanabiliriz stil.

Ahşap aynı zamanda hemen hemen tüm renkleri bir araya getiren bir malzemedir. modern mutfaklar ve bu, renkleri geliştirme erdemine sahiptir. Nötrlerle birleştirilmiş parlak renkleri kullanabilir ve böylece onları karakterize eden desen türünden ayrılarak sınıf ve stil sağlayabilirsiniz.

rustik mobilya tarzı, çiçekler ve ferforje aksesuarlarla birleştiğinde, beyaz mutfaklarda kullanmak için de iyi bir alternatiftir veya cam malzemeler, duvarlardaki veya fayanslardaki resimler gibi daha retro bir şey olduğu için bu harika bir fikir.

amerikan mutfakları onların birçok faydası var ve onları salondan ayıran hiçbir engel olmamasına rağmen sade renk tonlarıyla farklılaşıyorlar. Belki de oturma odası için daha koyu, mutfak için daha açık bir renk kullanmak harika bir alternatif olabilir, dekorasyon yaparken tamamen zevk ve tercihlerimize bağlı.

Elimizin altında birçok seçenek var, Geriye sadece hayal gücünüzün uçmasına izin vermek kalıyor.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu