Önce Sonra

Az parayla çalışmadan banyoyu yenilemek için fikirler

Banyonuza tamamen yenilenmiş bir hava vermek, isterseniz reforma gerek kalmadan mümkündür. Bu blog makalesini, elinizde ne kadar çok imkanınız olduğunu keşfetmeniz ve işsiz bir banyoyu yenilemek için ilham almanız için fikirlerle hazırladık.

Banyoyu çalışmadan yenileyin

Değişikliklerin çok belirgin olması için hangi şeyleri değiştirebilir veya yenileyebilirsiniz? Hangi malzemeleri veya püf noktalarını kullanabilirsiniz? Bak:

 • Kaplama (duvar kağıdı, vinil çözümleri, karo boyası …)
 • Musluk
 • Dekoratif aksesuarlar
 • aydınlatma
 • Ayna
 • Banyo mobilyası
 • Işık fikstürleri
 • Duvar aksesuarları seti (havlu askısı, tuvalet kağıdı askısı, askılar …)
 • Duş perdesi
 • Havlu askısı – radyatör
 • Banyo paspasları
 • Kağıt kutusu

Banyo karolarını çalışmadan yenileyin

Banyo karolarını yenilemek için reform yapmak zorunlu değildir.

Fayansları çalışmadan, aşağıdaki gibi kaplama çözümleriyle yenileyebilirsiniz: fayans boya ve neme dayanıklı, ıslak alanlar için yapışkan vinil veya özel duvar kağıdı seçin ve daha fazla aşınma ve yıpranmaya duyarlı.

Seramik karoları taklit eden vinil çözümler var, ancak aslında vinil karolar. Estetik olarak çok çekicidir ve montajı kolaydır. Fayans çıkarmadan banyoyu yenilemenin bir yoludur.

Banyoyu yenilemek için daha fazla fikir

Banyo mobilyası

BANYO DOLABI PAKETİ Alaska meşe renginde. Decorau.Com’a bakın

Sıfırdan bir banyo yapmanın ne kadara mal olduğu, bu ilginç makaleye ek bilgiler bulabileceğiniz blog yazımızı okumanızı öneririz.

Önerdiğimiz bu yazıda, sayılardan, banyo mobilyası paketleriyle veya diğer numaralarla nasıl tasarruf edebileceğinizden ve tadilat yaparken bazı seçenekler veya diğerleri arasındaki karşılaştırmalardan bahsetmemizi öneririz.

aydınlatma

Banyoda yeterince ışık var mı? Üzerinde birden fazla ışık bölgesi var mı? Ampulleri değiştirmeyi veya aydınlatma armatürlerine geçmeyi deneyin. Enerji verimliliği sağlamak için her zaman led ışık önerilir.

Ayna

Şekli değiştirin: dairesel, oval, dikdörtgen, kare … Veya çerçeveli birini seçin. Duvar lambalarının veya banyo aksesuarlarının rengine uyacak şekilde yapabilirsiniz.
Ayrıca arkadan gelen ışıklı olanı da seçebilirsiniz.

Musluklar + duvar aksesuarları

Duvar aksesuarları (havlu askısı, havlu askısı …) ile birlikte bataryalar, birlikte seçerseniz banyonun dekorasyonunu ön plana çıkaracak işlevsel unsurlardır.

Banyo dekoru

Sepetler, bitkiler, raflar, sabunluklar veya güzel çöp kutuları, havlular, tabureler, resimler veya aklınıza gelen ve zevkinize ve banyonun dekoratif tarzına uygun her şeyi ekleyin.

Banyoyu çalışmadan önce ve sonra yenileyin: örnekler

Bu değişikliklerin bazılarının nasıl uygulandığını görmeye hazır mısınız? Aşağıda örneklerini görebilirsiniz: farklı tasarımlı aynalar, dekoratif kaplamalar, açık renkler, duvar aksesuarlarını çıkarma veya değiştirme, dekoratif detaylar dahil …

Az parayla çalışmadan banyoyu yenilemek için fikirler konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu