Dekorasyon Örnekleri

Banyo ve mutfak tadilatlarında paradan tasarruf etmek için 6 ipucu

banyo-ile-ekran-endüstriyel-tarz

Banyo veya mutfağın yenilenmesi kaçınılmaz olarak bir bakım gerektiren bir süreçtir. yatırım. Ve aşağıda tartışılan hususlar dikkate alınmazsa, projenin maliyeti daha da yüksek olabilir.

1. Banyo ve mutfak tadilatlarında uzman profesyoneller

açık renklerde banyo

İşler ve reformlardaki uzmanların profesyonel çalışması, banyo veya mutfağın yenilenmesindeki hatalardan kaynaklanan maliyetlerden kaçınmanın anahtarıdır. Ayrıca, yetkin bir ekibin rehberliğinde farklı materyalleri keşfedebilen, karşılaştırabilen müşteri için profesyonel muhakeme belirleyicidir. Fiyat:% s ve rekabetçi bir seçenek belirleyin.

2. Zamansız güzellikleriyle öne çıkan trendler ve öneriler

mutfak-ile-gri-renkli

Banyo ve mutfak reformları sektörü, evde önemli ölçüde gelişen odalar oldukları için sürekli güncellenmektedir. Örneğin banyo, kişisel bakım ve esenliği destekleyen bir alandır. Mutfak ise günlük rutinde aile yaşamının merkezi olarak yer almaktadır. Peki, mobilya, aksesuar, klozet seçiminde tasarrufu artırmanın anahtarı, musluklarzeminler ve diğer temel bileşenler, klasik ve zamansız bir dokunuşa sahip tekliflere vurgu yapmaktır.

3. Öngörülemeyen harcamalar için bile plan yapın

mutfakta iki kişi

Bir mutfağı veya banyoyu yenilerken tasarruf etmenin anahtarı, esas olarak gerçekçi planlamada yatmaktadır. Öyleyse, dönüşüm sürecinin ilk tahmini, projeye uzman bir ekibin deneyimi ile mükemmel koşullarda yaklaşıldığında bile kaçınılmaz olarak ortaya çıkma eğiliminde olan öngörülemeyen olayları dikkate almalıdır.

Örneğin, iyi durumda olmayan ve düzeltilmesi gereken bir şey olabilir. Tıpkı uzun vadeli tasarrufların, durumu yönetmek için bir acil durum fonunun oluşturulmasını vurgulaması gibi. faturalar Öngörülemeyen olaylar, bir reformun bütçesine, onarımlar, gözden kaçan sorunlar veya başka herhangi bir değişkenle ilgilenmek için ek bir maliyet eklemek de uygundur.

4. En az üç farklı fiyat teklifi isteyin ve karşılaştırın

zarif-mutfak-in-beyaz-ve-ahşap

Banyo ve mutfak tadilatlarında (veya mülkün genel dönüşümünde) tasarrufu artırmak için planlamanın belirleyici olduğunu belirtmiştik. Pekala, birkaç bütçe isteyin ve karşılaştırın. Üçü arasında bir karşılaştırma yapma olanağına sahip olmanız tavsiye edilir. teklifler farklı (en azından). Belirli bir alternatifin seçilmesindeki belirleyici faktörün yalnızca nihai fiyata bağlı olmaması gerektiği açıkça belirtilmelidir. Reformu yönetmekten sorumlu ekibin deneyimi, kalış süresinin kilit noktalarında kullanılan malzemelerin türü veya kaynakların kalitesi gibi diğer bakış açıları da dikkate alınmalıdır.

5. Kolayca birleşen renklerin belirginliğini artırın

mutfak-detayları

Mutfak ve banyo reformunda tasarrufu artırmak için, projede nihai kararlar alınmadan önce alternatiflerin genişletilmesi tavsiye edilir. Belirttiğimiz gibi, sektör çok çeşitli trendler, malzemeler, kaplamalar ve kaynaklar sunmaktadır. Ve ayrıca çeşitli seçenekler sunar. Fiyat:% s. Dönüşüm sürecinde olasılıklar nasıl artırılır? Odanın ana renklerinin diğer birçok ton ve dekoratif stille kolayca birleşmesi tavsiye edilir.

6. Banyo ve mutfaklar için uygun fiyata şık armatürler

banyoda altın renkli musluk

Doğru malzeme arayışında çok yüksek fiyatlar bulmak mümkündür. ürünleri musluklar Banyolarda ve mutfaklarda bulunurlar. Bununla birlikte, ortamın dekorasyonuyla mükemmel bir şekilde bütünleşen ve yine de uygun bir maliyet sunan (piyasadaki diğer alternatiflere kıyasla) şık tasarımların satın alınmasında tasarrufu artırma olanağına sahipsiniz.

Tasarruf amacı, banyo ve mutfak tadilatlarının planlama aşamasının bir parçası olduğunda, hedefe ulaşmak için bir strateji oluşturabilirsiniz.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu