Dekorasyon Örnekleri

Beyaz Yemek Masalarının 7 Avantajı

zarif-yemek masası-in-beyaz-renk
Açık veya koyu renkli bir yemek masası seçmek yaygındır. Endüstriyel tarzda bir tasarım seçmek de mümkündür. Diğer durumlarda, beyaz bir mobilya odanın gerçek kahramanı olur. Neden boş bir tasarım seçmelisiniz? Size Decorau.Com’da anlatıyoruz.


1. Oturma odasının evrimine entegre olan çok yönlü bir mobilya parçası

beyaz-renk-yemek masası ve sandalyeler
Oturma odası, zamanla değişmez bir şekilde kalmayan odalardan biridir. Yaşam alanında veya yemek odasında bazı değişiklikler eklemeniz çok muhtemeldir. Peki, süreci kolaylaştırmak için yeniden dekore etmek ortam, tabanınızın çok esnek olması önerilir. Ve beyaz bir masanın bu özelliği vardır, çünkü gördüğünüz gibi farklı stiller, tonlar ve bitişlerle birleşir.

2. Modern bir dokunuş

beyaz renkli-masa-yemek odası
Beyaz bir yemek masası zamansız ama aynı zamanda trendleri de belirliyor. Netliği, parlaklığı ve perspektifi ile canlanan bir mekana modern bir dokunuş getiriyor. Odayı tamamlayan tüm mobilyaları değiştirmeden evinizin bu köşesini güncellemek istiyorsanız, beyaz masa anında görsel bir etki yaratır.

3. Yemek alanını aydınlatın

Bir mekanı içeriden aydınlatmayı başaran dekoratif kaynaklar vardır. Örneğin beyaz bir tavan bu görsel etkiyi yaratır. Diğer durumlarda, ev sahibi bir geniş halı ve odanın bir köşesini çerçevelemek için temizleyin. Eh, beyaz bir mobilya parçası da bir mekandaki ışığı arttırmak amacı ile uyumludur. Özellikle odadaki diğer mobilyalar daha koyu bir tona sahipse.

4. Ahşapla çok iyi bütünleşir

a-yemek masası-in-beyaz
Beyaz bir masa, her türlü malzemeyle birleşir, ancak ahşap benzeri bir yüzeye sahip diğer öğelerle özellikle çekici bir eşleşme oluşturur.  Şüphesiz, yenilenmiş rustik tarzda bir odada çok gurur verici bir formül. Ama aynı zamanda endüstriyel estetik bir ortamda şaşırtıcı bir dokunuş katıyor.

5. Esenlik getiren rahatlatıcı bir ton

beyaz renkli masa
Salon dekorasyonunun farklı yönlerinde işlevsellik kendini gösterir. Ancak işlevsellik, yalnızca bir mobilya parçasının kullanışlılığı ile bağlantılı değildir. Renk çalışması, temel bir amaçla uyumlu hale getirilebilir: evde esenliği beslemek. Öyleyse beyaz, özellikle çerçeveyi çevreleyen bir alanda belirtilen hoş ve rahatlatıcı bir tondur.

6. Her tür perdeyle kombin olurlar.

evde-yemek odasında-beyaz masa
Çevre ile kombinasyon, bir mekanda görsel sürekliliği artırmak için belirleyicidir. Ancak beyaz masanın bağlamla kurduğu bağlantı, mobilya, zemin ve duvar dekorasyonunun ötesine geçiyor. Her türlü tekstil ile de harika görünen bir formattır. Bu nedenle, ile ideal seti oluşturun perdeler desenli, koyu veya açık. Özellikle masa bir pencerenin yanına yerleştirildiğinde dikkate alınması gereken bir seçenek.

7. Daha fazla ferahlık hissi sağlarlar.

beyaz masa ve sandalyeler
Tablo kendi başına bir yer kaplar. Bazen de küçük ya da orta büyüklükteki bir yemek odasında daha fazla ferahlık hissi veren renkleri tercih etmek gerekiyor.

Yemek masası, tüm odalarda mevcut değildir ve odanın bir alanını sınırlandırmaktadır. Ancak, planın bir parçası olduğu durumlarda mobilya seçimi çok önemlidir.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu