Dekorasyon Örnekleri

Bilgisayarda çalışmak için 15 şık sandalye

Bir bilgisayarda çalışmak için bir sandalyenin teknolojik bir “canavara” benzemesi gerekmez. Gerekli tüm ayarlamalara sahip rahat bir koltuk, ev döşemeli mobilyalardan veya tasarım sandalyelerden daha az şık görünemez. Ev ve ofis için çekici ve konforlu İtalyan bilgisayar koltukları seçimimiz buna bir örnektir.

Kısa süreli işler için

Tüm gün bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayarda bir buçuk saatten fazla zaman harcamazsanız, bir düzine ayarlı karmaşık bir tasarıma sahip bir sandalye satın almanıza gerek yoktur. Yükseklik ayarı, tekerlekler ve bir döner mekanizma yeterli olacaktır. Dışarıya odaklanmak daha iyidir, çünkü bir çalışma sandalyesi, bir kanepe veya bir masa kadar iç mekanın bir parçasıdır.

Konfor ve zarafet

İtalyan üreticilerin ürün yelpazesi, çok çeşitli zarif tasarımlı ofis çalışma koltukları içerir. Onlar için geleneksel malzemeler cilalı veya krom kaplı çelik, doğal deri ve güzel bir dokuya sahip ahşaptır.

Resimde: zarif Smania City çalışma koltuğu. Koltuğun ön kenarının özel eğriliği bacak yorgunluğunu önler.

Tasarımcı koltuklar ve sandalyeler

Bir bilgisayarda çalışmak için bir sandalye, ilginç bir aksesuar veya standart olmayan bir lamba ile aynı iç dekorasyon olabilir. Bir ofis veya ev çalışması için, parlak detaylarla doyurulmuş, hafif bir çalışma koltuğu veya alışılmadık bir şekle veya renge sahip tekerlekli bir sandalye uygundur.

Fotoğrafta: sıradışı şekilli bir sandalye Kartell Kaşık Sandalye. Modern tarzda dekore edilmiş bir ev ofisi veya toplantı odası için uygundur.

Uzun süreli çalışma için

Evde veya ofiste bilgisayarda uzun süreli çalışmak için bir sandalyeye ihtiyacınız varsa, görünüm ve rahatlık arasında hiçbir ödün verilmemelidir. Yumuşak bir koltuk başlığı, koltuk yüksekliği ve sırtlık eğim ayarları, sırt desteği ile rahat bir rahatlama – bunlar masadaki çalışmayı sırtınız için rahatlığa dönüştürecek detaylardır.

Resim: Giorgio Collection Vogue 5081 yüksek arkalıklı koltuk Koltuk yüksekliği ve sırtlık eğimi ayarlanabilir.

Fotoğrafta: Birçok ayarlamaya sahip Calligaris Genesis ofis koltuğu, bireysel anatomik özelliklere “uyum sağlar”. Sinka ağdan yapılmıştır ve sırtın “nefes almasına” izin verir ve koltuk antibakteriyel kumaş ile kaplanmıştır. Bu model, saatlerce bilgisayar çalışması için mükemmel bir seçimdir.

Başın sandalyeleri

Sağlam bir sandalye, iyi bir masa ile birlikte yöneticinin tarzını oluşturur, konumunu vurgular ve zevklerini yansıtır. Yönetici koltukları, pahalı yüzeyleri ve etkileyici görünümleri nedeniyle çeşitli ofis koltukları ve çalışma sandalyeleri arasında kolayca tanınır.

Resimde: Yüksek sırtlı ve yastıklı kolçaklı lüks Elledue 2702 Akron koltuk. Müzakereler ve iş toplantıları için mükemmel bir seçenek.

Fotoğraf: Tekerlekler üzerinde Smania Comfort koltuk. Sırtlık ve koltuğun özel rahatlaması havalandırma sağlar. Egzotik deri kaplamalara sahip kaplama, bu modelin zarif tarzının altını çiziyor.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu