Bebek Ürünleri

Bir bebek odasını dekore etmek için anahtarlar ve ipuçları

bebek odası
bebek odası dekoru her zaman ekstra bir motivasyonu varsayar. Az ya da çok dekore etmeyi sevmeniz önemli değil, çünkü o odanın evinizdeki en güzel odalardan biri olmasını isteyeceksiniz. düşünmekten başka Bebek giysileri ve diğer önemli hususlar doğum anında her şeyin hazır olması için günün en çok saatini geçireceği odanın ne olacağını da şekillendirmelisiniz.

Şimdi, hayal ettiğinizden daha az çabayla o özel köşeyi yaratmanıza yardımcı olacak bir dizi anahtar ve ipucu paylaşacağız. Buna ek olarak, dekorasyon sırasında dikkate alınması gereken her şeyi bileceğiniz için nihai sonuçtan kesinlikle çok memnun kalacaksınız.

Hangi renk veya renkler istiyorsunuz?

Vermeniz gereken ilk önemli karar, çocuk odasında baş karakter olacak renk veya renklerle ilgili karardır. Kız ya da erkek olmasına göre maviye ya da pembeye boyamak bir klişe, neyse ki zamanla değişiyor. Ama yine de, Ayrıca diğer tonları seçebilir ve korkmadan karıştırabilirsiniz., çünkü içinde tam bir özgürlüğün olduğu bir odadır. Tabii ki alışılmış olan pastel gibi yumuşak ve tatlı renkleri tercih etmektir.

Sipariş ve daha fazla sipariş

Henüz bilmiyor olabilirsiniz, ancak bir bebeğin birçok şeye ihtiyacı olduğunu anlamanız uzun sürmeyecektir. Satın aldığınız bebek kıyafetlerine, her zaman iyi bir şekilde saklanmasını isteyeceğiniz sonsuz sayıda aksesuar, oyuncak ve dekorasyon ürünü eklemelisiniz. Bu nedenle, her zaman elinizin altında olması ve her zaman çok ihtiyaç duyulan bu düzeni kaybetmemek için tüm bu nesneleri saklayabileceğiniz mobilyalar satın almak için mümkün olan her şeyi yapmalısınız, hatta yaşamın ilk aylarında daha da fazlasını yapmalısınız. .bir bebeğin.

bebek odası

Güvenlik

Bebek odalarının dekorasyonunda güvenlik önemli bir unsurdur, bu nedenle size bu konuda verebilecekleri tüm tavsiyeleri dikkate almanızı öneririz. Bir örnek? Duvarlar için yumuşak ve kaymaz zeminler, toksik olmayan ve yıkanabilir boyalar, korumalı prizler ve kapılar, erişilemeyen pencereler… Her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için tamamlamaya değer iyi bir görev listesi var.

aydınlatma

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da aydınlatmadır. Sadece bebek kıyafetleri, ıslak mendiller ve bebek bezleri bulmak için ihtiyacınız olmayacak, aynı zamanda küçük çocuğunuzun artık anne ve babaya çok bağımlı olmadığında uykuya dalmasına da yardımcı olabilir. Bu nedenle, tavana yerleştirilen genel aydınlatmadan sorumlu olan bir lambanın yanı sıra sağlayabileceği gibi başka bir destek de seçebilirsiniz. bir zemin lambası veya masa lambası. Özellikle ikinci yıldan itibaren tavsiye edilen gece lambalarını artık bebek olmadıklarında unutmayın.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu