Dekorasyon Örnekleri

Bir daireyi satmadan önce dekore etmek için ipuçları

yenilenmiş ev
Kimin aradığını zaten bildiğin gibi Barselona’da daire satmak ya da İspanya’nın herhangi bir şehrinde, dekorasyon sayesinde değerinin artabileceğini biliyorsunuz. Aslında, sadece dekorasyonun kendisinden bahsetmek zorunda değiliz, aynı zamanda reformların uygulanma olasılığını da değerlendirmek zorundayız. Bunların genellikle özellikle ucuz olmadığı doğrudur, ancak yatırım buna değer olabilir bir evi güncel tutmanın, satış fiyatının herhangi bir reform yapılmadan belirlenebilecek olandan çok daha yüksek olabileceği göz önüne alındığında.

Bu yazıda, piyasa değerini artırmak amacıyla bir daireyi dekore etmek ve yenilemekle ilgili bir dizi ipucu paylaşacağız. göreceksin ki herhangi emlak Barselona ve İspanya’nın diğer bölgelerinden, satış olanakları çoğalacağı için yapılabilecek tüm iyileştirmeleri iyi gözlerle görecekler.

Nem gibi sorunları ortadan kaldırın

Estetik bölümle ilgili olanların ötesinde, korkunç nem gibi bir ailenin günlük hayatını tamamen etkileyen her şeyden bahsetmeliyiz. Hem bu sorun hem de diğerleri, kendilerini ikna edecek bir şey görme umuduyla bir daire görmeye giden herkesi ilgilendiriyor. bu sorunları çözmelisin Daireyi satışa çıkarmadan önce.

Banyo ve mutfağı yenileyin

Eğer maddi gücünüz yetiyorsa ve ne banyoyu ne de mutfağı yenileyeli uzun zaman olduysa, banyo ve mutfak en çok bulunan odalardan ikisi olduğu için, derin bir yüz yıkama yapmak için mümkün olan her şeyi yapmalısınız. bir evin fiyatını etkileme söz konusu olduğunda ağırlık. Bu nedenle, sadece dekorasyon hakkında değil, aynı zamanda dekorasyon hakkında da düşünerek onları güncellemeye çalışın. işlevsellik ve depolama alanı.

yenilenmiş ev

Dekorasyonda son trendler

Dekoratif zevklerin büyük ölçüde değişebileceği doğrudur, ancak bir daire satarken sadece dekorasyonla ilgilenenleri etkileyebilirsiniz. Hangi dekoratif stili seçmelisiniz? Belli ki, bu çok kişisel bir şey ve belki de en iyisi zamansızlık üzerine bahse girmektir çünkü bu en güvenlisidir. Ancak doğal liflere teslim olmak ya da Nordik kadar modaya uygun bir stil seçmek, daireyi ziyaret eden ve aşk arayanlar için çok güzel bir duyguya neden olabilir.

Mekanları genişleten dağıtım

Bir daire satarken dağıtım en önemli faktörlerden biridir. Çoğu zaman ne elde edebileceğine dikkat etmeyiz, ancak gerçek şu ki dağıtımla günden güne geliştirebiliriz ve alandan en iyi şekilde yararlanabiliriz. Satacağınız evin birkaç metrekare olduğunu düşünüyorsanız, en güzeli dağıtımın yeterli genişlikte koridorlar olmasına izin vermesidir. yer sorunu varmış gibi görünmesin diye. Aynı şekilde ideal olan, mobilyaların çok büyük olmaması ve küçük bir daire hissi vermemesidir.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu