Oturma Grupları

Bir ruh hali yaratan puflar

Bir puf, bir oturma odası veya yatak odasında çok önemli bir öğe olarak adlandırılamaz. Bununla birlikte, iç mekan sadece böyle bir satın alımdan faydalanacaktır. İyi seçilmiş bir kabarıklık, iç mekanın karakterini vurgulayacak ve ona bütünlük katacaktır.
Bu yazıda İtalya’nın en ünlü fabrikalarından 15 orijinal model topladık. Kesinlikle bir veya daha fazlasını beğeneceksiniz!

Özgün tasarımlı puflar

Anında dikkatleri üzerine çeken alışılmadık bir tasarım kabarıklığı satın almak, bir iç mekanı “yenilemenin” veya ona parlak renkli noktalar eklemenin en kolay yollarından biridir. Tasarımcı osmanlıların alışılmadık görünümü, onları çok çeşitli mobilyalarla özgürce birleştirmenize olanak tanır.

Fotoğrafta: Moroso Anomaly 4 ayaklı kabarıklığı bir hayvanı andırıyor. Böyle komik bir öğe, iç mekanı daha az katı hale getirecek.

Fotoğrafta: Gervasoni Sweet tasarımcı pufu yumuşak ve rahat bir süvetere benziyor. Örme pamuk kılıf tamamen çıkarılabilir.

Fotoğrafta: Potocco Yastık osmanlı, 4 alçak ayak üzerinde yastık şeklinde. Aynı tarzdaki diğer mobilyalarla birlikte veya parlak aksesuar olarak satın alınabilir.

Resimde: dokuma deri döşemeli yuvarlak kabarık Moroso Dew. Bu model, kontrast renklerdeki deri kaplamalarla en etkileyici görünüyor.

Fotoğrafta: Cattelan Italia Dadox dekoratif kabarık masa, bir parça döşemeli mobilyadan çok bir sehpaya benziyor. Ayna cilalı çelikten yapılmış olup, her türlü iç renk düzenine uyacaktır.

Her zevke uygun modern puflar

Modern tarzda puf çeşitleri arasından doğru havaya sahip bir model seçmek çok kolay. Yumuşak yuvarlak sedirler oturma odasına veya yatak odasına rahatlık katacak ve zarif osmanlı masaları zarafet katacak. Bununla birlikte, pufların iç mekandaki rolü sadece dekoratif değil. Rahat geniş modeller, bir sandalyeyi değiştirebilir.

Resimde: Arketipo Geo çok renkli puf, sanki birkaç parçadan oluşuyor.

Fotoğrafta: Orijinal kordon süslemeli şık Tonin Casa Gomitolo osmanlı, dev bir iplik yumağını andırıyor.

Resimde: Döşemede dekoratif dikişli Valdichienti Kivas yumuşak poliüretan osmanlı.

Fotoğrafta: Paola Navone tarafından yaratılan Gervasoni Otto hasır puf masa, sadece Otto döşemeli mobilya koleksiyonunu değil, aynı zamanda diğer modern mobilyaları da başarıyla tamamlayacak.

Fotoğrafta: Yumuşak yastıklı Gervasoni Ghost osmanlı, bağımsız bir mobilya parçası olarak veya aynı seriden bir kanepenin uzantısı olarak kullanılabilir.

Puf setleri

Bazı puflar gruplar halinde özellikle iyi görünür. Farklı renklerde kaplamalara sahip aynı modellerin birkaçı veya tam tersi, aynı yüzeyde farklı boyutlarda osmanlılar olabilir. Ayrıca, bir bulmaca tarzında çeşitli kombinasyonları koyabileceğiniz istiflenebilir puflar da vardır.

Fotoğraf: Giorgetti Siam pufları üç boyutta mevcuttur. Farklı veya aynı puflardan çeşitli kombinasyonlar yapılabilir.

Fotoğrafta: Bonaldo Hollywood’un farklı renklerdeki özlü yuvarlak pufları, iç mekana parlak vurgular eklemenin harika bir yoludur.

Fotoğrafta: Veneran Pouf serisi özlü puflardan, zevkinize göre boyut, renk ve bitiş türünü seçerek bir grup oluşturabilirsiniz.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu