Bebek Ürünleri

ÇİLEK’ten Çok Şık Puflar

2023 Yeni Sezon Puf Modelleri

Modern genç-bebek-çocuk odası tasarımları ile bu grubun olduğu kadar, anne ve babalarında gönlünü kazanan ÇİLEK, tasarladığı bu şık odalar için çok sevimli ve dekoratif aksesuarlar sunmayıda ihmal etmiyor.

Hemen hemen her oda koleksiyonuna uygun, birbirinden güzel puflarda bu aksesuarlara dahil. Bilindik armut pufların yanında papatya puflar ve arabalı çocuk odaları için otomobil lastiğini andıran biconcept puflar ve Decorau.Com olarak bayıldığımız flora puflar ve floranın sandıklı modelleri…

Tasarımcı ve çok rahat puflar, palet mobilya, kanepeler, sandalyeler ve koltuklar, Bali yatakları, yatak başlıkları ve diğer ürünlerimiz, dayanıklılık ve rahatlığı garanti etmek için en iyi kumaşlar, malzemeler ve dolgularla yapılmıştır. El yapımı üretim sürecimiz, pufları yılların geçmesine mükemmel bir şekilde dayandırır ve ayrıca kişiselleştirilmiş pufunuzu satın alabilir ve benzersiz hale getirebilirsiniz.

Mekanları süslemek için puf çeşitleri

Puf hayranı mısınız? Kulübe hoşgeldin! Bugün bu gönderiyi, genellikle birden fazla durumda başımızı beladan kurtaran (aynısı bir yardımcı koltuk, bir masa veya tabure için de geçerlidir) ve bu nedenle hiçbir evde eksik olmaması gereken bu önemli parçaya ithaf etmek istiyoruz.

Tavsiye: Kanepeye minder yerleştirmenin püf noktaları

Ara sıra, Fas sedirleri veya iplik puflar gibi dekorasyona uygulanan belirli bir puf türü görmüş olsak da, bu sefer piyasadaki farklı puf türlerine ve seçim yaparken hangi değişkenleri ve özellikleri göz önünde bulundurmanız gerektiğine odaklanmak istiyoruz. onlara. Başlayalım mı?

Nerede ve neden istiyorum?

Dekorasyon için en uygun pufu seçerken kendimize sormamız gereken ilk soru budur. Ve bir misafir için oturma odasında bir destek koltuğu olarak kullanmak için bir puf seçmek, geceleri yatak odasına kıyafet bırakmak için bir aksesuar olarak kullanmakla aynı şey değildir.

Olası tüm yerler arasında en yaygın olanı, çocuk ve genç yatak odaları (genellikle evin en küçüğü tarafından oldukça talep edilen bir parçadır) ve ziyaretçiler için yardımcı koltuk, TV izlemek için ayak dayama yeri olarak veya oturma odasıdır. dergiler, kontroller ve diğer günlük eşyaları bırakmak için bir sehpa veya yan sehpa görevi gören çok işlevli bir parça.

Erkek ve kız çocukları için puflar, çocuklarınızın eğlenerek dinlenmesi için ideal bir hediyedir; dev puflarımız dinlenmeyi paylaşmak için idealdir. Farklı armut puf türlerini ve futbol veya basketbol puflarımız gibi orijinal modelleri keşfedin. Fiyatları ve modelleri kontrol edin. Hepsi fabrikamızda yapılmıştır.

Şekil ve boyutlara göre puf çeşitleri

Bir puf seçme zamanı geldiğinde, düşünmemiz gereken ana özelliklerden biri de onun nasıl bir şekle sahip olmasını istediğimizdir. Bu anlamda en klasik olanlardan (kare, yuvarlak veya dikdörtgen) piramidal puflar veya armut puflar gibi daha çağdaş, organik ve ergonomik olanlara kadar birçok seçenek var.

Kare ve dikdörtgen puflar

Zarif ve sofistike, yüzeylerinin daha iyi kullanılmasına izin verirler, bu nedenle özellikle bir destek koltuğu olarak veya üzerinde giysi veya battaniye bırakmak için bir tamamlayıcı olarak uygundurlar.

Sadece oturma odası veya yatak odası için evinizi dekore etmenize yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda Pufunuza eşlik edecek Masalarımız, konukları ağırlamak için mükemmel olan Katlanır Yatağımız, Taburelerimiz ve Küplerimiz ile size yardımcı olabiliriz. oturmanın eğlenceli ve rahat olduğu yerde, ayrıca evinizde çok özel alanlar yaratabileceğiniz Kanepeler, Minderler ve Palet Mobilyalarımız ile Satın almak için Oturma Grubu Sandalye, Koltuk ve Puf Modelleri – Çilek Odası linki ziyaret edebilirsiniz.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.
Başa dön tuşu