Dekorasyon Örnekleri

Çocukların doğum günü posterleri yapmak için fikirler

Bu eğlenceli etkinlik mi geliyor? Eğlenceli renkler ve harika detaylarla dekor arayın. Çocukların doğum günü posterleri çok önemlidir.

doğum günün kutlu olsun - çocuk doğum günü afişi
Kaynak: PublicDomainPictures

Çocukların doğum günü posterleri, herhangi bir partide ilgi odaklarından biridir. onları nerede bulursunuz. Bu durumda, çocuk partileri için, köpükten veya renkli kalemlerle yapılanlar özellikle iyidir. Size biraz yardımcı olmak ve ilham vermek için, işte örnekler ve öğreticiler içeren bazı videolar. Ne düşünüyorsunuz?

Çocukların doğum günü afişlerinden örnekler ¡En köpük!

Bir video öneriyorum köpükten yapılmış harika poster örnekleri. Bu tür malzemeler el sanatları yapmak için harikadır. Yumuşak, yumuşak ve katlaması kolay sayfalarda alabilirsiniz. Ayrıca bu tabakalar (keçeden daha kalın) çok çeşitli renklerde seçilebilir.

Sünger kesilebildiği, yapıştırılabildiği ve hatta dikilebildiği için kullanımı kolaydır. Ayrıca üzerine boyayabilir ve binlerce harika kompozisyon oluşturabilirsiniz. Bu durumda harfler köpük üzerine çizilip kesilebilir. Harfleri güzel bir yüzeye yapıştırın veya onlarla birlikte süsleyin. Dekorasyonu siz yapın! Bu arada, bu videoyu size çocukların doğum günleri için poster örnekleri ile bırakıyorum.

Afişlerde kullanmak üzere yükseltilmiş harfler nasıl yapılır!

3D veya kabartmalı harflerin yapılması nispeten kolaydır ve muhteşemler! 3D harflerin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, işte adım adım nasıl yapılacağını öğreneceğiniz harika bir öğretici. Tekniği öğrendikten sonra, istediğiniz kadar harf oluşturun ve güzel bir doğum günü posteri yapın.

Bu vesileyle, çocukların doğum günü posterleri örneğinde, mektup kartondan yapılmıştır … başka malzemelerden de yapılabilir, Bence seçebileceğiniz en iyisi bu. Mektubu aldığınızda istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz, örneğin boya, kumaş, çeşitli boncuklarla …

Çift veya kabarcık harfler! Nasıl yapılacağını biliyor musun?

Doğum günü tabelası yapmayı tercih ederseniz, el yapımıİşte güzel balonlu harfler veya “tombul” harfler nasıl yapılır Daha geleneksel bir poster istiyorsanız, devam edin ve doğum günü çocuğunun adını büyük çizin ve en sevdiğiniz renkte harika harfler oluşturun.

Çok iyi bir ressam değilseniz, Kabarcık harfler oluşturmanın adımları aşağıda verilmiştir, Umarım onları beğenirsiniz ve bunları doğum günü posterine nasıl entegre edeceğinizi biliyorsunuzdur. Siyah bir kalemle işaretlendikten ve iyi çizildikten sonra, içlerini boyayla süsleyebilir, hatta parlak hale getirmek için parıltı yapıştırabilirsiniz.

Sonunda sana söylüyorum Bu yazı tipini kağıt dışında farklı bir malzemeye götürebilirsiniz. (videoda gördüğünüz şey budur) Keçede, köpük, karton veya hatta güzel bir tahta tabela olsun … en sevdiğiniz malzemeyi seçin ve bunu veya diğer harfleri somutlaştırın.

Süslü harflerden yapılmış bir işaret

Bu videoda, Kartondan yapılmış bir mektubu süslemek için izlenecek adımları göreceksiniz. Önceki noktalarda gördüğünüz teknik ile bu tür harfleri oluşturabilir ve ardından farklı şekillerde dekore edebilirsiniz. Bununla birlikte, hazır bir mektup da satın alabilir ve beğeninize göre dekore edebilirsiniz.

Bu video, Size iyi dekore edilmiş bir 3B harfin nasıl olabileceğine dair bir örnek önerir. Ama önemli olan sizin hayal gücünüz ve doğum günü partisiyle uyumlu renkler uygulamanızdır. Unutmayın, hayal gücünüzün sınırı olmamalı … Her türlü eşya, boncuk, kumaşla oynayabilirsiniz …

Farklı dekorasyon türlerinde yaygın olarak kullanılan harika bir teknik, Scrapbooking olarak adlandırılır. Bu oluşur bir yüzeye her türlü kesiği yapıştırın. Küçük bir akrilik boya ile çocukların doğum günü afişlerinin 3 boyutlu harflerini süsleyin, güzelleşecekler.

Köpük balonlarla yapılan afiş Partiye renk katın!

Bu durumda balonlar farklı köpük tabakalara çekilmiştir. Sana yorum yaptığım gibi önceki noktalarda, bu malzemeyle çalışmak çok hoş farklı el sanatları türlerinde. Bu vesileyle, işaret, birlikte güzel bir poster oluşturan bir dizi balondan (her biri bir harfle) oluşur.

Balonları köpük üzerinde siyah bir kalemle takip edebilirsiniz. Doğrudan kesin ve mektubu içine veya tam tersine ekleyin. Tüm harfleri bir çelenk gibi bir ip veya güzel bir yay ile birleştirin ve ne kadar değerli olduğunu göreceksiniz.

İçtenlikle, çok sevimli mutlu doğum günü işaretleri oluşturmak için birçok olasılık var, eğlenceli, romantik, eğlenceli ve birçok farklı tarzda. Özellikle çocuk partilerinde pastel dokunuşları daha canlı tonlarda bazı fırça darbeleriyle daha çok severim, bu sayede istediğiniz kontrastı elde edersiniz.

Ahşap tahta kullanarak poster oluşturma fikri bana çok hitap ediyor. Ahşap istediğiniz renge boyanabilir veya orijinal tonunu kullanabilirsiniz. Harflerin üzerine siyah bir kalem ve biraz boya ile onları sakince masaya koyabilirsiniz. Mektubun mükemmel çıkması için şablonları bile kullanabilirsiniz.

Ancak tam renkli bir partiyi tercih ederseniz, renkli kumaşlar, popüler köpük veya keçe gibi malzemeleri kullanabilirsiniz.. Doğum gününün erkek mi kız mı olduğuna bağlı olarak, posterine sevdikleri bir şey ekleyin. Örneğin, kızınız kelebekleri seviyorsa… bir poster oluşturup bu şekle boncuklar yerleştirebilir veya elinizle boyayabilirsiniz.

Diğer yandan, Çocuğunuz bir sporu seviyorsa veya en sevdiği karakter varsa (Diyelim ki en sevdiğim süper kahraman Batman) Birkaç yarasayı ve onun rozetini ekleyebilirsiniz. Gerçek şu ki, ayrıca evin en küçüğünü giydirirseniz parti harika olacak.

Geri kalanı için, umarım bu fikirleri benim kadar beğenirsiniz. Onları daha iyi ve farklı yüzeylerle yapabileceğinizi zaten biliyorsunuz. Küçüklerin doğum günü için harika dekoratif teklifler, ne düşünüyorsun?

En sevdiğin doğum günü işaretleri nelerdir? Başka hangi teklifleri eklersiniz? Oğlunuzun doğum günü ne zaman?

Çocukların doğum günü posterleri yapmak için fikirler konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu