Dekorasyon Örnekleri

Rahat Değişik Evler Tasarımı

Rahat Değişik Evler Tasarımı
Mavi Duvar

Değişik ve Farklı Bir Ev Tasarımı Moda Trendleri Evinizin çağdaş ve muhteşem görünmesini sağlamak için size modern ev cephelerinin birçok fikrini ve fotoğrafını göstereceğiz. İç dekorasyon gibi, cephe de zevkinize ve eve vermek istediğiniz stile bağlı olacaktır.

Değişik Ev Tasarımı

Mimarlık sürekli gelişiyor. Öyle ki, hem tasarımlarda, hem malzemelerde hem de renklerde sürekli olarak yeni trendler ortaya çıkıyor. Ve ev cepheleri de bir istisna değildir. Ayrıca Küçük ev cepheleri | Sade tasarımlar ve Altın Rengi ile Dekorasyon 2025 konuları ilginizi çekebilir.

Değişik Ev Tasarımı (1)

Cepheler için çağdaş mimari, kendilerini yeniden keşfeder ve uyum sağlar, onları benzersiz ve canlı kılan birçok olağandışı form alırken, onları giderek daha sürdürülebilir ve etkili hale getirmeye çalışır.

Değişik Ev Tasarımı (2)

Modern ev cephelerinin tasarımı ve stili

Dekorasyon gibi mimarinin de o andaki trendleri vardır. Ancak evde kullanılan ve kolayca değiştirilebilen renk seçiminin aksine, yapısal duvarlar yıldan yıla değiştirilemez. Tüketici daha bilinçli hale geldikçe, mimari trendler bir şekilde kenara itiliyor ve uzun ömürlü tasarımlara öncelik veriliyor.

Değişik Ev Tasarımı (3)

Geometrik formlar

Hem küçük hem de büyük ev cephelerinin tasarımı için, trendler şehvetli geometrik ve heybetli formların yaratılması etrafında döner, hatta mimariyi çevresinin sinir merkezi yapan aerodinamik kompozisyonları bile görebilirsiniz.

Kamu binaları, ofisler, oteller veya büyük alışveriş merkezleri kurulumu kolay, dayanıklı ve dayanıklı malzemeler kullanmaya çalışmaktadır.

Değişik Ev Tasarımı (4)

Ahşap cephe fikirleri

Ahşap dekorasyonda bir klasiktir ve cepheler de bir istisna değildir. Binlerce yıldır kullanılan bu malzeme, rahat görünümü ve uygun fiyatı ile tercih edilmeye devam ediyor. İşlem görmüş bir ahşap olduğundan emin olun ve zamanın geçişine ve sert hava koşullarına dayanması için periyodik olarak bakımını yapmayı unutmayın. Önlem almazsanız, güneş ve yağmur ahşaba zarar verebilir.

Değişik Ev Tasarımı (5)

Taş evlerin cepheleri

Taş, modern dekorasyon için başka bir klasik ve zarif çözümdür. Ahşapta olduğu gibi bu malzemeler de binlerce yıldır kullanılmaktadır ve estetik ve yalıtım özellikleriyle tanınmaktadır. Ayrıca şüphesiz evlerin yapımında bulunabilecek en dayanıklı malzemelerden biridir.

Değişik Ev Tasarımı (6)

Rahat bir atmosfer arayışında

Kendimize belirlediğimiz temel amaç evin misafirperver olmasıdır. Buradaki fikir, içinde kendimizi rahat hissetmemiz, her odaya işlevsel bir şekilde erişebilmemiz için her şeyin iyi organize edilmiş olmasıdır. Labirent gibi bir meskene sahip olmanın ne faydası var? Önemli bir husus, odalar beğenimize göre dağıtılırken her milimetrenin kullanılmasıdır. Ev boyamak için boya seçiminde kararsız kalıyorsanız Evi hangi renk ferah gosterir? konusu size fikir verecektir.

Değişik Ev Tasarımı (7)

Yeni iç tasarımlar

Bir ev projesi üzerinde çalışırken önemli bir fikir, ortamlar arasındaki doğru ilişkidir. Şu anda, zafer kazanan modern bir trend, farklı odaların bir araya getirilmesidir, yani birkaç alanın bir araya getirilmesinin basit gerçeği, evin organizasyon koşullarını iyileştirmesini ve daha rahat olmasını sağlar.

Değişik Ev Tasarımı (8)

Düzensiz bir kat planına sahip olan bu daire, oturma odası, mutfak ve çalışma alanını aynı alanda barındıran bir açık alan etrafında düzenlenmiştir ve buradan doğrudan banyoya, bir odaya ve eğimli tavanlı yatak odasına erişebilirsiniz.

17 adet değişik farklı ev dekorasyonu

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.
Başa dön tuşu