Nasıl Yapılır ?

Dekorasyonunuz için bir resim galerisi oluşturun

Duvarlarda dekoratif çizgi roman kullanmanın birçok avantajı vardır, boş bir alanı tarzınızı ve kişisel ilgi alanlarınızı ifade eden sanat eserleriyle harika bir şeye dönüştürmenin basit bir yoludur. Düzenlemesi karmaşık görünebilir, ancak bugün kendi kişisel galerinizi oluşturmanız için size kolay bir rehber getirdik: Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve yaratın!

Çerçeve oluşturÇerçeve oluştur

Görüntüleri seçme

İyi bir çizgi roman galerisine sahip olmak için, kişisel ve anlamlı olması gerekir, etkilemek için sanatçıların belirli stillerini veya eserlerini asmanız gerekmez. Duvar renkler, desenler, dokular veya stillerle doluysa, uyumu sağlamak için belirli bir renk paleti seçin. Aynı şekilde, alanınızın temiz bir paleti varsa, galeri duvarının öne çıkmasını sağlayacak daha kalın resimler kullanın.

Seçim yaparken iyi bir ipucu, seçtiğiniz eserler ve figürlerle en iyi neyin işe yaradığını düşünmek ve tamamlayan çizgi romanları seçmek veya daha temiz ve düzenli görünen daha basit çizgi romanları tercih etmektir. Sizin için mükemmel olanı bulana kadar karıştırmak ve test etmek de önemlidir. İdeal görselleri bulmak için internette çok araştırma yapın, güzel ve süper dekoratif görseller bulabileceğiniz birkaç site var. Pinterest iyi bir örnek, hayranlık duyan bir illüstratörün bazı çalışmalarını kullanabilir, hatta birkaç çevrimiçi dekorasyon mağazasında bulunan cümle ve hazır eserlerle çizgi roman satın alabilirsiniz.

Çerçeve oluşturÇerçeve oluşturÇerçeve oluştur

Alanı planlamak

Yapmanız gereken ilk şey, yerleştirmek istediğiniz duvarın alanını ölçmek ve zemine haritalamaktır, bu testi yapmak çizgi romanları asarken kaçırmayacaksınız. En büyük parçayı merkeze yerleştirerek önce yerleştirin. Eşit boyuttaki çizgi romanları seçtiyseniz, onları sıralayın veya şekilleri karıştırın. Mükemmel bir düzene sahip olmanın gerekli olmadığını unutmayın, sırayı yanlış hizalayabilir ve oynayabilirsiniz.

Çerçeve oluşturÇerçeve oluştur

Çizgi romanları asmak

Haritalandırırken oluşturduğunuz çizgi romanları ve boşlukları ölçün, mükemmel yeri bulana kadar duvardaki ölçüleri hizalayın. Bu, bükülmemesini veya odak dışına çıkmamasını sağlamak için en iyi yöntemdir, sadece bir kalem kullanın ve duvardaki delikleri açtıktan sonra işaretlediğiniz yeri silin.

Duvarı izlemek, en iyi, orta parça göz hizasında (veya zeminden yaklaşık 150 cm yukarıda) olduğunda işe yarar. O boşluğa sahip değilseniz, çizgi romanları test ederken yüksekliği gözlemlemek için birinden yardım isteyin.

Artık ideal çizgi roman duvarınızı nasıl oluşturacağınızı bildiğinize göre, sadece internete bağlı kalın ve sizi büyüleyen görselleri bulun!

Dekorasyonunuz için bir resim galerisi oluşturun konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu