Dekorasyon ÖrnekleriKendin Yap

Ev Dekorasyonu Kendin Yap

Modern DIY Ev Dekoru Nasıl Yapılır?

Evinizi ideal sarayınız haline getirmek için birçok alternatifiniz var. Kendin yap dekorasyon fikirleri ile evinize daha fazla kişilik kazandırmanın yollarını konumuzda bulabilirsiniz.

Ev dekorunuzu güncellemenin kolay ve uygun fiyatlı yolları.

Ev Dekorunu kendin yapman için, bu görevi basitleştirmek için çok ucuz ve kolay çözümler toplamaya karar verdik ve çok fazla zaman ve para harcamadan evimize zaman zaman taze ve güncel bir yenileme sağlayabiliriz. Bize katılın ve evde uygulayabileceğiniz bir çözüm gösterin, sizi temin ederim ki birden fazla bulacaksınız.

kendin Yap

Bu gönderi, ev değiştirmek isteyenlerin işini kolaylaştıran fotoğraflar ve renkli çizimlerin yanı sıra kendin yap ipuçlarıyla doludur. Evimizde mutlaka olması gerekenleri, modası geçenleri ve dekorasyon dünyasındaki son trendleri de bu röportajda bizlere gösteriyor.

Kendin Yap (DIY) ev geliştirme karmaşık bir şey değildir. Tek ihtiyacın olan kendi tutkun. İnternet ilham verici kendin yap fikirleriyle dolu. Onlara kendi hayal gücünüzü eklemek size eşsiz ve güzel bir dekorasyon sağlayacaktır. Ucuza harika dekorasyonlar elde etmek istiyorsanız kendin yap projeleri harikadır. Onları yapmak da kendi yaratıcılığınızı kullanmanın harika bir yoludur. Kesinlikle size büyük memnuniyet verecektir.

Modern ve uygun fiyatlı bir ev dekorasyonu için DIY ipuçları.

Stil ve baş ağrısı olmayan (veya cepleri) bir evin olması en iyi şey, vazolar, minderler ve duvar süsleridir: resimler, kartlar, çelenkler, sahte kupalar ve vazolar.

Trend: Ev için dekoratif bir unsur olarak tekstil

Kendi evinizin dekorasyonunu DIY el sanatları ile tasarlamak eğlenceli ve uygun fiyatlı bir çözüm olabilir. Evinizi dekore etmek için birkaç malzeme gerektiren ve gerçekleştirilmesi kolay olan en iyi zanaat fikirlerini gösteriyoruz.

Tavsiye: İç dekorasyon için kendin yap ipuçları

Bir ev için mobilya seçerken, orijinalleri uygun fiyatlarla bulmak zor olabilir. Şu anda, çoğu mobilya genellikle beyaz veya nötr renkler gibi basit ve sağduyulu renklerle ve basit düz çizgilerin tasarımında geliyor. Tarzınızı ifade etmenin bir yolu, kağıdı kullanmaktır. Mobilyaları beğeninize göre özelleştirmek için en sevdiğiniz desenleri bir rafın altına veya bir şifoniyer çekmecesine yerleştirin.

Yatak odanızı dekore etmenin kolay ve uygun fiyatlı yolları.

Çok çekici sonuçlara sahip basit bir kaynaktır. Bir ortam rengine referans almak ve aynı tonda daha fazla ayrıntı eklemekle ilgilidir. Bu şekilde, seçilen renkten bıktığınızda, dekorasyonun geri kalanını değiştirmeden değiştirebilirsiniz.

Beyaz Güzel Oda Dekorasyonu

  1.  Oturma odasında, bir yastık seçin (bu durumda, pembe çizgili bir tasarım), eşleşen bir ekose arar (aynı olmak zorunda değildir, ancak aynı aralıktan) ve bir çiçek ekleyin (koyabilirsiniz bir sehpa veya TV desteğinde).
  2.  Yatak odasında aynı oyunu yatağın dibinde yastıklar ve bükülmüş battaniyelerle tekrarlayabilirsiniz.

Ayrıca kendin yap (DIY) dekorasyon ve iç tasarım dünyasında hızla yükselen bir trend, çünkü işe koyulmaya karar verirseniz büyük miktarda tasarruf sağlayabilirsiniz. Hatta ev dekorasyonuna dahil olduğunuzda kendinizi daha da memnun hissedebilir ve kişiliğinizi daha fazla yansıtabilirsiniz.

Çekiciliği, konaklamaya getirdiği özel dokunuş ve eşiniz veya ailenizle yapabileceğiniz farklı bir aktivite olmasıyla dikkat çeken bir seçenektir. Ve evle olan bağınız daha da artacak çünkü her köşede sizden bir parça olacak.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu