Dekorasyon Örnekleri

Ev dekorasyonunda gereksiz olan 7 şey

oturma odasında açık renkli kanepe

Bir odanın dekorasyonundaki değişiklikler, ortamın kompozisyonuna entegre edilen yeniliklerin ötesine geçebilmektedir. Nispeten sık yapılması gereken bir önceki adım var: arta kalanları kaldırın. Yani bütüne değer, anlam, estetik ve pratiklik katmayan. İçinde Dekorblog Evinizden çıkarmak isteyebileceğiniz yedi eşya örneğini paylaşıyoruz.

1. Küçük figürler ve minyatür nesneler

minyatür-dekorasyon

Minyatür nesneler, unutulmaz bir gezi çerçevesinde bağlamsallaştırılan ortak bir hediye fikrine veya güzel ayrıntılara dönüşür. Peki süsleme aşırı olduğunda ne yapmalı? Bu durumda ayarlamanız gerekebilir öncelikler yalnızca gerçekten beğendiğiniz (veya sizin için manevi değeri olan) tasarımları kaydetmek ve korumak için.

2. Kitaplar ve dergiler

kız-okuyan-dergiler

Kültür, bir kütüphane oluşturularak evin dekorasyonuna entegre edilebilir. İlham, eğlence ve eğlence kaynağı haline gelen kitap seçkisini birleştiren bir alan danışma. Ancak bu eserlerin önemli bir değeri vardır. Ve bu kitaplardan bazılarına sadece raflarda yer kaplarken yeniden hayat vermek uygundur.

Hala elinizde bulunan eski dergileri sipariş etmek de iyi bir fikirdir. Bu malzemelerin çoğu yeniden kullanılabilir. Örneğin, az kullanılmış kitapları bir kütüphaneye bağışlayabilirsiniz. Dergiler ise el işi yapmak için pratik bir kaynak sağlıyor.

3. Çalışmayan ürünler

mutfak-dekorasyon-ve-mobilya

Evin dekorasyonu, estetik ve pratikliğin mükemmel entegrasyonunu perspektif haline getiriyor. Ancak bazı eşyaların, çalışmamasına rağmen hala evin içinde yer kaplamaya devam etmesi yaygındır.

Sonuç olarak, eğer düzeni teşvik etmek istiyorsanız ve organizasyon Her zamanki ikametgahınızda veya tatil dairenizde alanı kapsamlı bir perspektiften inceleyin. Belki de modası geçmiş ürünleri doğru yerlerine koymanın zamanı gelmiştir.

4. Artık hoşlanmadığınız modası geçmiş trendler

kanepe-koltuk minderleri

Dekorasyonda vereceğiniz kararlar, içinde bulunduğunuz kişisel anın yansıması olabilir. Ayrıca etkisini de gösteriyorlar. moda ve her zaman zafer kazanan trendler. Ancak birçok öneri bir noktada geçerliliğini yitiriyor. Yani, güncel değiller ya da onları eskisi kadar sevmiyorsunuz.

Bu durumda evi yeniden dekore etmeye karar verebilirsiniz. Ve bunu yapmak için dünün parçası olan trendleri ortadan kaldırarak başlayabilirsiniz.

5. Sadece “her ihtimale karşı” sakladığınız eşyalar

oturma odasındaki açık renkli kanepe

teşvik eden pek çok inanç vardır. akım gereksiz ürünlerin birikmesine doğru. Belki “her ihtimale karşı” sakladığınız öğelerden oluşan kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Ancak zaman geçmesine rağmen artık bu unsurları en son ne zaman kullandığınızı hatırlamıyorsunuz.

6. Bazı kutular, kaplar, kavanozlar veya kaplar

evde-karton kutular

Evinizin mevcut durumunu analiz ederseniz, emir ve dekorasyonda iyileştirilmesi gereken belirli bir alan belirleyebilirsiniz. Bazen kapların, kutuların veya ambalajların birikmesi sonucu belirli köşelerde veya bazı dolapların içinde kaos ortaya çıkar. Bu durumda yalnızca temel öğeleri kaydedebilirsiniz.

7. Eskitilmiş vazolar

masanın üzerindeki vazolar

Çiçek dekorasyonu evi güzelleştirir. Vazolar da evi tamamlıyor: Detaylara gösterilen ilginin değerini katıyorlar. Ancak vazolar Ayrıca kullanımla birlikte önemli ölçüde aşınabilir ve bozulabilirler. Bir ürün çok hasarlıysa, iyi durumda olmadığından gerçek işlevini yerine getiremez.

Evinizin dekorasyonunda sizin açınızdan gereksiz olan şeyler nelerdir? Soru, doğrudan düzen ve organizasyonun yönetimi ile uyumludur.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu