Her Telden

Ev planları yapmak için 5 program (mobil uygulamalar)

ev planları

Gelecekteki evinizi mi tasarlıyorsunuz? Mevcut olanı yeniden yapılandırmak istiyor ve tüm alternatifleri görebilmeniz mi gerekiyor? İstediğiniz planları çiz en iyi mobilya dağıtımını seçmek için evinizin Bir ev için planlar tasarlamak ve çizmek istemenin birçok nedeni olabilir. Ve ayrıca bunu yapmanın sayısız yolu.

Programlar Dizüstü bilgisayar veya cep telefonu kullanarak evlerin planlarını yapmaya izin veren, şimdiye kadar geleneksel şekilde yapmanın yerini büyük ölçüde aldı. Planlarla hiç çalışmamış olanlar bile, bu uygulamaların sezgiselliği sayesinde bunu yapmaya cesaret edebilirler. Denemek ister misin?

Birkaç hafta önce, mobilya dağıtımı ve evinizin dekorasyonunda size yardımcı olabilecek farklı programlar önerdik. Bugün ev planları yapmak için önerdiğimiz programlar, onlardan çok farklı değil. Onlar sezgisel ve erişilebilir programlar hepsi için.

ev planları

Tüm programlar ve Mobil uygulamalar ev planları yapmak bedava değil. Ne kadar çok olanak sunarlarsa veya başka bir deyişle, profesyonel programlara ne kadar yakın olurlarsa, maliyetleri de o kadar yüksek olur. Pratik, teknik ve ekonomik ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmek size kalmıştır.

Kat planlayıcısı

Kat planlayıcı ile 2D ve 3D planlar kolaylıkla ve sonuçları çekici bir şekilde görselleştirin. İlk kat planınızı dakikalar içinde hazırlamanıza izin verecek sezgisel bir editöre sahiptir. Dilediğiniz kadar proje oluşturabilir ve 2D ve 3D kat planı görsellerini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak, daha fazla avantaj elde etmek istiyorsanız ödeme yapmanız gerekecektir: birden çok kat ve daha yüksek kaliteli görüntüler.

Kat planlayıcı

Plan çizildikten sonra, otomatik dekorasyon işlevini birkaç tıklama ile döşemek veya kitaplığınızdan tek tek mobilya öğeleri seçmek için de kullanabilirsiniz. Tüm araçlarının bir akıllı telefonda görünmediğini unutmayın, bu nedenle fikir şu şekilde olacaktır: mobil uygulamayı tamamlar pc için uygulama ile.

Planlayıcı 5D

Planner 5D bir ev tasarım aracıdır gelişmiş ve kullanımı kolay. 3.8793.357 hobi tasarımcısından oluşan topluluğu bunu destekliyor. Kat planları oluşturmak ve mobilya tasarlamak için 2B modunu kullanın ve tasarımınızı her açıdan keşfetmek ve düzenlemek için 3B’ye geçin.

Planlayıcı5D

Planlarınızı sıfırdan oluşturabilir, bir odanın şeklini seçip yeniden boyutlandırabilir veya galerideki mevcut bir projenin üzerine inşa edebilirsiniz. Bitirdiğinizde tasarımlarınızın ekran görüntüsünü alabilir ve bunları sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Mevcut mu tüm platformlar için aralarında tam uyumluluk ile.

SketchUp

Sketchup, favori 3D yazılım. Çok hızlı ve sezgisel olarak modellemenize ve ilginç çizimler oluşturmanıza olanak tanır. Program, kaynakları arasında, ortamın kendisinin nasıl tasarlanıp modellenebileceğini adım adım öğrenmek için bir video eğitimi içerir.

SketchUp

SketchUp’ın bir başka güçlü yönü, ihtiyacınız olan her şeyi sıfırdan inşa etmek zorunda kalmayacağınızdır. İnternette her türden yüzbinlerce nesne var doğrudan modelinize ekleyin. Çevrimiçi olarak kullanabilir veya kişisel veya profesyonel sürümünü, farklı ücretlerle indirebilirsiniz.

Projelerinizi rahat bir şekilde kaydedebilecek ve ürettiğiniz görüntülerden herhangi birini dışa aktarabileceksiniz. Genel formatlarda kaydedildikten sonra, çalışmanızı kopyalayabilir, gönderebilir ve istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. Ayrıca açın ve uygulamanızda görüntüleyin mobil.

Benim evim

Tasarla, donat ve süsle. Home By Me çok basit ve sezgisel bir araçla planlarınızı 2D olarak oluşturmanıza, evinizi 3D olarak dekore etmenize ve tarzınızı ifade etmenize olanak tanır. Bu ev oluşturma aracını kullanarak geniş bir mobilya, lamba, kilim kataloğu sayesinde projenizin düzeni hakkında ilk izlenime sahip olabilirsiniz …

Homebyme

Kayıt olduğu andan itibaren 3 gerçekçi görüntünüz ve 3 ücretsiz projeniz var. Yapabilirsin planlarını içe aktar, odalar oluşturun ve kapılar ve pencereler ekleyin. Planınızı projeye dönüştürmek için zamanınız yok mu? O zaman HomeByMe bunu 14,99 € ‘dan sizin için yapabilir.

Sepetçi

Roomsketcher, bilgisayarınızda, tabletinizde veya cep telefonunuzda kat planları ve ev tasarımları oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca mevcut bir eskiz veya kat planını yükleyebilir ve onların illüstratörlerinin sizin için kat planlarını oluşturmasına izin verebilirsiniz. Projeleriniz bulutta saklanır ve cihazlar arasında senkronizasyon böylece onlara istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Sepetçi

Yaratabileceksiniz profesyonel 2D kat planları bu ölçümleri ve toplam alanı içerir ve bunları baskı ve web için birden çok formatta ölçeklendirmek üzere indirir. Bunlardan, yeni bir gayrimenkul projesinin veya bir odanın tadilatta nasıl görüneceğini göstermek için 3D görüntüler oluşturabilirsiniz. İşlevlerin ve olasılıkların sayısı, seçtiğiniz plana bağlı olacaktır: ücretsiz, VIP (49 $ / yıl) veya Pro.

Bu programlardan herhangi birini biliyor musunuz? Bunlardan herhangi birini denemek ister misiniz?

 

Ev planları yapmak için 5 program (mobil uygulamalar)
konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu