Nasıl Yapılır ?

Evde anlar yaratmak için sevgililer günü dekorasyonu

Sevgililer Günü geliyor ve evde özel bir dekorasyon yapmayı düşünüyorsunuz. Yılın geri kalanı için de önerebilseniz de Sevgililer Günü, bu ayrıntılara farklı bir şımartmanın ithaf edilmesi için özel bir tarihtir.

Bu blog yazısını sizlere fikir vermek ve günlerin geri kalanından farklı bir atmosfer yaratmak için hazırladık. Çünkü ayrıntılar önemlidir, böyledir.

Miroytengo

Sevgililer günü ev dekorasyonu

Kalp dolu tipik parlak dekorasyona düşmek istemiyorsak, ancak eşsiz bir atmosfer yaratmaya çalışıyorsak, ne yapabiliriz? Günden güne hoş, samimi ve farklı bir ortam yaratmanıza yardımcı olacak aşağıdaki kaynaklara dikkat edin:

  • Güzel çatal bıçak ve tabak takımı
  • Sadece bir odaya odaklanmayın
  • Aromalara dikkat edin
  • Kumaşlara dikkat edin
  • Aydınlatmaya dikkat edin
  • Özel bir hediye

1 Sadece bir odaya odaklanmayın

Yemek odası veya yatak odası akla ilk gelecek odalardır. Ancak bunun kusursuz bir deneyim olmasını istiyorsanız, çoğu alana dikkat edin.

Düzene ve temizliğe katılarak başlar. Örneğin, evin girişinde bir fotoğrafınız gibi biraz detay bulundurun.

Refakatçinin geri kalanı pek uygun değilse, odaların en iyisine sahip olmanın pek bir faydası yoktur.

2 Aromatik Sevgililer Günü dekorasyonu

Kokular, bu yönü dikkate alındığında mekanı lüks bir deneyime yükseltir. Önceden iyice havalandırın ve ikinizin de sevdiğini bildiğiniz kokuları seçin. Bilmiyorsanız, çok sert kokular yerine hafif kokuları tercih etmeniz tercih edilir.

3 Sevgililer Günü odası dekorasyonu ve aydınlatması

Yoğunluğu ve tonları ayarlanabilen ışıklarınız var mı? Size sundukları özelleştirilebilir seçenekleri kullanın.

Ve asla modası geçmeyen şeyler olduğu için, mumlar özel bir atmosfer yaratan ucuz bir kaynaktır. Onları kullan!

4 Evde Sevgililer Günü için Dekorasyon: Kumaşlar

Evin geri kalanına dikkat ediyor ve kokulara dikkat ediyorsan, bunun üstesinden geldin, kumaşları seçmek dışarıda bırakamayacağın bir şey. Güzel bir masa örtüsü seçin, ancak her şeyden önce yatağı giydirirken çarşaflar için bunu aklınızda bulundurun. Saten veya ipek bir setiniz varsa, şimdi giyme zamanı.

Değilse, çarşafları değiştirin ve yatağı doğru yapın.

Ayrıca bir battaniye kullanmayı veya ekose güzel, güzel kumaş. Aklınızda bir film ve battaniye planı varsa harika!

5 Tablolar için Sevgililer Günü dekorasyonu

Tamam, zaten güzel bir eviniz var, seçilen aromalar, kumaşlara ve aydınlatmaya dikkat ettiniz.

Akşam yemeği veya öğle yemeği zamanı, evde Sevgililer Gününüzün merkezinde olacaktır. Bu yüzden masayı süslememek ve bu anlar için biriktirdiğiniz bardak ve tabakları çıkarmamak için hiçbir mazeret yok. İyi bir tarif ve en sevdiğiniz içeceğin yanı sıra her şey hazır. Sadece o özel hediyeyi vermen gerekiyor.

6 Hedefe ulaşmak için kişiselleştirilmiş bir hediye

Eşiniz dekorasyonu ve evi seviyorsa, Decorau.com’da çok sevdiğiniz kişiye hitap eden kişisel bir mesaja eşlik edebilmeniz için hazır hediye kartlarımız olduğu konusunda sizi uyarıyoruz. Sizi beğeninize göre bir evi görselleştirmeye başlayacak illüzyonu hayal edin.

Önerdiğimiz blog makalelerimizden bir diğeri: Beklenmedik özelliklere sahip 17 iç eşya

Evde anlar yaratmak için sevgililer günü dekorasyonu konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu