Salon Dekorasyonu

Evin girişini dekorasyon için 6 öneri

Evinizin girişini dekor etmek, misafirlerinizi sıcak bir atmosferle karşılamak için önemlidir. Zarif mobilyalar, renkli aksesuarlar ve doğal aydınlatma ile girişinizi kişiselleştirin. Hoşgeldiniz duygusunu vurgulayarak, evinizin karakterini ilk adımda hissettirin.

Evin girişini dekorasyon için 6 öneri
Evin girişini dekorasyon için 6 öneri – Eve girişler farklı biçimler alır ve evin tamamında kendi tarzıyla çerçevelenir. Dekorasyon İçerikleri Decorau.Com’da farklı bir düzene sahip altı lobi örneği paylaşıyoruz. Altı kişinin sahip olduğu fikirleri not edin.

1. Salon oturma odasına entegre edildi

hol-entegre-oturma odası
Bazen bu karşılama noktası, daha büyük bir odada mükemmel bir şekilde bağlamlaştırılmıştır örnek: oturma odası. Bütünle birleşir ama kendi varlığını korur. Oturma odası esenlik sağlayan çok işlevli bir odadır. Binanın ana kapısının doğrudan oturma odasına bağlanması olabilir. Bu durumda mekanda küçük bir salon bulmak mümkündür.

2. Oturma odası

oturma odalı salon

Salon, koridor dekorasyonu bazı ziyaretçileri ağırlamak için gerekli malzemelerle donatılabilir. Herkes oturma odasına gelmeyebilir. Misafirin acelesi olabilir ve daha fazla evde kalamaz. Öte yandan, küçük bir oturma odasına dönüşen bir salon da oldukça sıcak bir ortam sağlıyor. İki köşe koltuk, güzel bir topluluk oluşturur sohbetler için.

3. Küçük bir giyinme odası olan salon

soyunma odası
Diğer odalarda ferahlık kazanmak için salonun her santiminden yararlanmak mümkündür. Giysileri saklamak için daha fazla alan arzusu evin girişinde bağlamsallaştırılabilir. Birçok koridorda, koridor dekorasyon fikirleri yalnızca girişi süslemekle kalmayıp aynı zamanda depolamak mont ve diğer giyim eşyalarını düzenlemek için harika bir alan olabilir.

Ölçüye göre yapılmış bir mobilya parçası, planın yüzeyine mükemmel şekilde uyması avantajını sunar. Öte yandan, evin değerini artıran bir yatırımdır. Evin girişi ilk izlenimi veriyor. Ve güzel bir cepheye sahip bir mobilya parçası, koridor dekorasyon modelleri varlığı ile girişi süsler. Belki de başka bir mevsimden bazı kıyafetleri saklamak için ayrılmış yerde olabilir.

4. Dar koridor nasıl dekore edilir

açık alanlı salon bağlantılı
Salon ve mutfağı birleştiren projelerde açık dekorasyon yaygındır. Bu dönüşüm sayesinde ev, koridor dekor fikirleri günlük yaşamı yaşayabileceği uzun koridor nasıl dekore edilir yenilenmiş bir ortam kazanır. Bir yaşam tarzını ve evin tadını çıkarmanın bir yolunu yansıtan bir dağıtım.

Ev mükemmel bir şekilde donatılmıştır ve sevdiklerinizle bir buluşma yeri olmaya hazırdır. Açık bir dekorasyon seti, dar koridor dekorasyon fikirleri diğer yüzeylerle birleştirilen bir salon görüntüsü ile de tamamlanabilir. Bu seçenek ne gibi avantajlar sunuyor? Lobi arttırıyor ve sırayla pencerelerden gelen doğal ışığı alır.

5. Geçiş yeri

hol-bağlantılı-merdiven
Koridor gibi herhangi bir salon ortak bir geçiş alanıdır. Ancak bazı girişler, uzun koridor dekoru ana işlevsellikten daha fazla öne çıkıyor. Kişi girişte daha uzun süre kalmak yerine doğrudan evin başka bir odasına gider.

Bazı odalar şunlarla donatılmıştır: Aileler orada ayakkabılarını giyip çıkarıyorlar. Diğer alıcılar ise tam tersine maksimum basitliğin ifadesidir. Çok fazla santimetre kaplayan mobilyaları mini bir girişe entegre etmek için gerekli alana sahip değiller.

6. Ana ünite ve aynalı salon

baz-dolap-ve-ayna
Salonu süslemek için kullanılan kompozisyon genellikle alçak bir dolap ve aynadan oluşur. Birden fazla perspektiften yeniden yorumlanabilen zamansız bir görünüm. Açık yapı mobilyalar odada önemli bir rol oynar. Öte yandan ayna, ev koridor duvar dekorasyonu evin bu bölümünün dekorasyonunda geometrik faktörü bütünleştirir.

Bunlar evlerde sık görülen alıcılardan bazılarıdır. Başka hangi örnekleri paylaşmak istersiniz?

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu