Dekorasyon Örnekleri

Evinizi sonbahara hazırlamak için 7 dekorasyon ipucu

evde-çiçek-dekorasyonu

Mevsimlerin geçişi, yılın her dönemi arasında çok belirgin farklılıkların olduğu ortamlarda bulunan mülkler üzerinde özel bir etkiye sahiptir. Sonbahar havasının tadını çıkarmak için evinizi hazırlamaya başlamak ister misiniz? İçinde dekorblog Yedi ipucu öneriyoruz.

1. Geçiş Dekoru: Yazdan Sonbahara Evrim

yatak odasında pencere kenarında yatak

Çok sıcak bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, mevcut kompozisyonda evrim ve değişimin esas olduğunu unutmayın. Yani dönüşüm genel bir şekilde değil, kademeli olarak gerçekleşiyor.

Aslında, içeri Evin tamamı yazın son döneminden sonbaharın en saf özünü gösterdiği ana kadar özel bir geçiş yaşıyor.

2. Toprak tonları: zarif ve çok yönlü

yatak odası-dekorasyon-ahşap-zemin

Evinizi sonbahar mevsimine hazırlamak için yeni ilham kaynakları arıyorsanız, yaratıcı süreçte doğanın bir referans olduğunu unutmayın. Mavi yazın en temsili tonlarından biri olsa da, yerküre tonları Sonbaharda güç kazanırlar. Ahşap gibi eskimeyen malzemelerle bir araya getirilebilme avantajına sahiptirler. Farklı desenler ve açık renklerle de hoş bir takım oluşturuyorlar.

3. Ev dekorasyonunda iyileştirmenin amaçları

beyaz-duvarlı-yatak odası

Eylül ayı genellikle yeni kişisel amaçlarla uyumludur ve elbette evin dekorasyonuna da entegre edilebilir. Evinizin bakımını ve bakımını geliştirmek için biraz iyileştirmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyor musunuz?

Örneğin, boyamak isteyebilirsiniz duvarlar Evin bazı düzenlemelerini yapmak, kısmi reformlar yapmak, bekleyen bazı düzenlemeleri yönetmek… Bütün meseleleri aynı anda ele almak meselesi değil. Basitçe evdeki önceliklerin sırasını analiz edin çünkü bazı görevler diğerlerinden daha acildir.

4. Bazı alanların konumunu değiştirin

oturma alanındaki koltuklar

Sonbahar evde olduğu kadar dışarıda da yeni bir bağlam yaratır. Sıcaklıklar daha soğuktur, bu nedenle yaşam alanını, çalışma masasını veya okuma alanını entegre edecek rahat ve sıcak bir köşe bulmanız tavsiye edilir. Açık bir amaca yönelik farklı önlemler vardır: Doğru sıcaklığı koruyarak evdeki konforu güçlendirmek.

5. Düzen ve organizasyon: sonbahara başlamanın temel faktörleri

resim-ve-ayna-duvar

Yazın son dönemi, yaşamda önemli değişikliklere yol açıyor Yaşam tarzı. Aslında rutin değişiyor. Bu nedenle mülkte düzen ve düzeni sağlamaya yönelik görevler, sonbaharı karşılamanın bir ön adımı olarak önemlidir.

6. Oturma odasına ve yatak odasına kişisel dokunuşunuzu ekleyin

yatak odasında asimetrik-ayna

Sonbahar aylarında oturma odasında ve evin diğer odalarında daha fazla vakit geçirmek yaygındır. Ev, yağmurlu bir öğleden sonra, dinlenmek istediğiniz ya da rutinden kopmak istediğiniz anlarda olmak istediğiniz o eşsiz ortamdır.

Peki, ekle Kişisel dokunuş dekorasyona çünkü etrafınızda algıladığınız şeyleri beğenmeniz önemli. Yani evinizin sizi detaylarla anlatması olumlu.

7. Dekorasyona uzun vadede tamamlanacak bir süreç olarak yaklaşın

güzel ve rahat oturma odası

Evinizi sonbahar dönemine hazırlamak mı istiyorsunuz? Dekorasyon planını belirli bir tarihte bitmeyen, uzun vadede zenginleşen ve gelişen bir süreç olarak tamamlayın. Başka bir deyişle, çevreyle temasın kendisi, uygulamanın anahtarı olan bir bakış açısı sunar. iyileştirmelertemel ihtiyaçları karşılayın, her odayı dekore edin ve konforu artırın.

Gelecek sonbaharın tadını çıkarmak için evinizi nasıl hazırlayabilirsiniz? Kendinizi tanıyın ve evinizde gerçek bir refah cenneti yaratın.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu