Dekorasyon Örnekleri

Evinizi vinillerle dönüştürmek için 5 fikir

Dekoratif viniller muazzam bir dekoratif güce sahiptir. Sadece evi dekore etmekle kalmayıp, normal diyelim bir mekanı kişiliğe dönüştürmek için en faydalı ve etkili kaynaklardan biridir.

Doğal olarak, hepsi vinile ve onu nereye koyduğumuza bağlı.

Öyleyse, vinil ile süslemek için evde uygulayabileceğiniz ve odak noktası oluşturabileceğiniz 5 fikir hazırladığıma devam edin, böylece dekoratif bir vinilden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz, çünkü nereye yerleştirildiğine bağlı olarak daha fazla dekoratif etkiye sahip bir etki elde edilebilir.

Ve göreceğimiz şey bu. Biz başladık.

Çalışma alanınızı kişiselleştirilmiş bir vinil ile özelleştirin

Evde çalışma alanında dekoratif vinil

HispaPrint.com’dan vinil ve fotoğraf

Motive edici bir ifade, ilham verici bir çizim veya manzara, karizmatik bir karakter veya size ilham veren ve daha üretken işler olmanıza yardımcı olan herhangi bir simge veya motif. Çoğu durumda sorun, bizim kişisel mantramız olan vinte yapılmasını istediğimiz tam ifadeyi satmamalarıdır, değil mi?

Durumunuz buysa, size ilham veren ve sizi bir insan olarak büyüten bir cümleniz varsa ve bunu çalışma alanınızda her gün görmek istiyorsanız, kişiselleştirilmiş vinilinizi tam olarak istediğiniz cümleyle ve içinde oluşturabilirsiniz. ihtiyacınız olan renk ve boyut. Bir mekana kişilik ve karakter kazandırmanın tamamen size özgü bir şey kullanmaktan daha iyi bir yolunu düşünemiyorum.

Bu tür vinilleri bulmak için, HispaPrint gibi, çalışma alanımızı her okuduğumuzda bizi bunaltan bu derin cümle ile dekore etmek için özel kesim vinil kullanarak istediğimiz tasarımı sipariş edebileceğimiz özel baskı ve etiketleme firmaları var.

Bir tane satın almak için, önerdikleri basit satın alma sürecini izlemeniz ve dosyanızı gerekli teknik özelliklerle yüklemeniz yeterlidir.

Bir vinil kullanmak ve ondan en iyi şekilde yararlanmak için başka bir iyi fikir görelim.

Yatağın başlığına bir vinil koyun

Başlık olarak dekoratif vinil

Daha önce bir plağın evinizi dönüştürebileceğini söylediğimde, bu bahsettiğim şeye iyi bir örnek, çünkü bir vinil ile, birçok durumda yer nedeniyle konulamayan klasik başlık olmadan bile yapabiliriz. ya da istemediğimiz için.

Bu sizin durumunuzsa, yatağa koymak için başlık tasarımına sahip düzinelerce vinile sahipsiniz. Veya kişiselleştirilmiş bir tasarım, beğeninize göre bir yatak başlığı plakası istiyorsanız, bunun sizin için yapılmasını ve başlığınızın tamamen kişiselleştirilmesini isteyebilirsiniz.

Bu dekoratif bir vinilden yararlanıyor.

Yatağın başlığında dekoratif vinil

HispaPrint.com’dan kişiselleştirilmiş vinil ve fotoğraf

Ve başlık şeklinde bir vinil olması gerekmiyor. Hatta bir başlığınız bile olabilir ama arkasındaki duvarı dekore etmek istiyorsunuz. Dekoratif bir vinil ile, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz gibi, yatak odasında bir etki vurgusu yaratarak, bunu kolayca ve çok dekoratif bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir vinil kullanmak ve evinizi dönüştürmek için başka bir fikir görelim.

Kanepenin arkasındaki duvarı dekore edin

Kanepenin arkasında dekoratif vinil

Bir oturma odasındaki en önemli dekoratif noktalardan biri kanepenin arkasındaki duvardır. Ek olarak, bu sadece önemli değil, aynı zamanda nispeten karmaşıktır. Bu duvarı dekore etmek için benden yardım ve tavsiye isteyen düzinelerce yorum ve e-posta alıyorum.

Bu duvarı dekore etmenin birçok yolundan biri, tarzınıza uygun ve oturma odasına evinizin kişiliğini veren otantik bir dokunuş veren dekoratif bir vinil kullanmaktır.

Bu konum, en etkili ve dekoratif bir vinil koymaktan en çok yararlanacak olanlardan bir diğeri. En çok görünen ve en çok var olan yerlerden biridir.

Kanepenin duvarına dekoratif bir vinil koyarak oturma odanızın dekorasyonunu tamamen dönüştürebilirsiniz.

Vinilin yerleştirileceği başka bir etki yeri bilmek ister misiniz?

Salonu dekoratif vinillerle dekore edin

Salonu süsleyen dekoratif vinil

HispaPrint Vinil

Yaptığım projelerde elimden geldiğince salona plak koymayı seviyorum çünkü harika bir izlenim bırakıyorlar.

Ve sadece misafirleriniz evinize her girdiğinde değil, kendinize de çünkü sadece görmek sizi iyi hissettirecek bir şey koyabilirsiniz.

Evcil hayvanınızın yüzüne sahip bir vinilden, rahat ve samimi bir ifadeye sahip dekoratif bir vinile, evinizin kapısını açar açmaz sizi karşılayan ve içinde sahip olduğunuz hiçbir dekoratif unsur gibi sizi karşılamayan başka herhangi bir nedenden ötürü ev, alıcı.

Ve bu fikir sadece bir evde değil, aynı zamanda diş kliniği gibi çalışma alanlarında veya bekleme odası olan herhangi bir başka işte de işe yarıyor.

Aslına bakarsan, en son ne zaman biri olduğunu hatırlıyor musun? Duvarlarında dekoratif bir vinil ne vardı? Çünkü dediğim gibi muhteşem bir fikir ve yerleştirildiği mekana çok fazla önem ve kişilik kazandıran bir kaynak.

Bana bunun harika bir fikir olmadığını söyleme. Dekoratif bir vinilden yararlanmak için harika bir yoldur.

Büyük dekoratif gücü ve sunduğu dönüşüm nedeniyle yapabildiğimde dekoratif bir vinil koymayı sevdiğim başka bir yer daha var:

Mutfağı dekoratif bir vinil ile dekore edin

Mutfağı süsleyen dekoratif vinil

Mutfakta duvarları süslemek için çok az şey yapılabilir, çünkü çoğu mobilya, dolap ve cihazlarla kaplıdır ve geri kalanı fayanslardır.

Yani, ya her şeyi boyarsın ya da reform yaparsın. Üzerinde biraz daha özelleştirme yapabiliriz.

Fayanslara, mobilyalara veya mutfak cephesine dekoratif bir vinil yerleştirdiğimiz ve en çekici dekoratif vurguyu yarattığımız açık değilse. Dekoratif vinillerin en çok parladığı yerlerden bir diğeri.

Artık dekoratif bir vinil koymanın evinizin dekorasyonunu dönüştürebileceği 5 yer biliyorsunuz.

Bu alanlarda vinil var mı? Oraya hiç koyacak mısın? Yorumlarda seni okuyalım.

Ve bu makalenin bir arkadaşınızın veya aile üyenizin ilgisini çekebileceğini düşünüyorsanız, paylaşın. Teşekkürler!

Evinizi vinillerle dönüştürmek için 5 fikir
konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu