Nasıl Yapılır ?

Güneşe ve yağmura karşı: Kanvas kapak

Güneşe ve yağmura karşı korumak, konfor ve sıcaklık sağlamak için bir örtü, evimizi dönüştürmeye yardımcı olur. Bahçemizin, koridorumuzun veya bahçemizin bir alanını kaplamaya karar verdiğimizde birçok malzeme kullanılabilir: cam, ahşap, polikarbonat. Dikkate alınabilecek ilginç bir seçenek de Plastik Kanvas.

tuval

Geleneksel malzemelerden çok daha ucuza çevrenize çok iyi uyum sağlayabilen ve kendi kendinize kurabileceğiniz (işçilikten de tasarruf sağlayan) Özelleştirilmiş Plastik Kanvas.

Kurulumu çok kolaydır. Kaplanacak alanı ölçün ve malzeme üreticisinden kanvasınızı tam olarak göndermesini ve gözlerin fabrika malzemesine, tercihen metreden metreye uygulanmasını isteyin. Ismarlama tuvali aldığınızda, duvardaki deliklerin yerlerini bir kurşun kalemle işaretleyin ve bir matkapla, inşaat malzemesi mağazalarında kolayca bulunan dübelli kancalar takın.

HDPE ile yapılan malzeme ilginç bir seçenek olarak piyasada kaplama için çeşitli plastik branda seçenekleri bulmak mümkündür. Anti-UV koruması ile kaplanmış yüksek yoğunluklu polietilen dokumadan oluşan Plastik Kanvas, malzemenin kullanım ömrünü uzatır. Sabitleme yoluyla, plastik brandayı sabitlemeye yarayan delikler olan bazı üreticiler tarafından halkalar kullanılır.

Malzemeyi göbek oluşturmadan germek, malzemeye uygun bir estetik kazandırmak için kancaları iyice ayarlayın. Kancalar hem duvar hem de ahşap duvarların yanı sıra pergolalara sorunsuz bir şekilde uygulanabilir. Etkinliklerde bile kötü hava koşullarına karşı korumanın ve planlandığı gibi başarıyı sağlamanın pratik ve ekonomik bir yoludur.

Güneşin doğrudan bir aracın üzerine düştüğü üstü kapalı bir garaj, zamanla aracın boyasına zarar verebilir. Bu nedenle, boyanın verniğini korumak için her zaman koruma önerilir.

tuval

Arabanızı zamanında görmekten yorulduysanız, açıkta düzenlenen o özel etkinlikte misafirlerinizi nasıl koruyacağınızı ya da bahçedeki mangalın yağmur nedeniyle iptal edilmesi gerektiğini bilmiyordunuz, hiç boşa harcamayın. daha fazla zaman ve işe koyul!

Ayrıca Dekorasyonunuza mobilya koymanın 8 kuralı

Güneşe ve yağmura karşı konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu