Dekorasyon Örnekleri

Günümüzde galip gelen 7 dekorasyon trendi

sandalye ve masa

Şu anda dekorasyon sektörü, özgünlüğüyle öne çıkan trendlerle size ilham verebilir. Decorablog’da yedi seçki paylaşıyoruz teklifler başarılı estetik

1. Sessiz lüks, dekoru başka bir seviyeye yükseltir

dekorasyonda taze çiçekler

Uzun vadede dayanıklı malzeme ve kaplama kalitesi ile çevreyi geliştirmek için evlere lüks bir dokunuş entegre edilmiştir. Sessiz lüks, aşırılıktan veya bolluktan uzaklaşan bir kavramdır. Onun varlığı yaşayan yer sağduyu ve sadelikle uyumludur. İç tasarım ve modada güçlü bir dayanağı olan tekliflerden biri.

2. Barbiecore trendi: pembe evlere giriyor

Bu bölümde bahsettiğimiz eğilim, Barbie filminin başarısının bir sonucu olarak maksimum yansıtma anını yaşamaktır. Pembe, bir teklifin en temsili rengidir. iyimser ve hayati. Parlak kaplamalı başka öğeler de dahil etmek mümkündür.

Dekorasyonda kullanılan tonlar, diğer durumlarda da yorumladığımız gibi, ruh halini etkiler. Ve pembenin başrolde olduğu bir evren, Barbiecore akımına da yansıdığı gibi, pozitif enerji yayar, sanrı Ve neşe. Çocukluğa yapılan bir yolculuğun hayati metaforu haline gelir.

3. Oturma odasında çok kıvrımlı mobilyalar

oturma odasında-eğri-ile-mobilyalar

Şu anda evinizde öne çıkan dekoratif stil nedir? Estetik bir öneri, aynı zamanda, estetik önermenin baskınlığında da farklılık gösterebilir. düz çizgiler veya eğriler. Örneğin ilk bitiş, çağdaş tasarımı karakterize eder.

İkinci öneri ise, yuvarlatılmış formata sahip büyük mobilya parçalarının gücünü gösterdiği için geçen yıl büyük bir projeksiyon kazandı. A Biçim Tabii ki, çağdaş bir hava ile diğer unsurlarla güzel bir kontrast oluşturarak plana entegre edilebilir.

4. Keten kumaşlar: narin, zarif ve doğal

keten-perdeler

Evi dekore etmek için kullanılan tekstillerin güzelliği bir oturma odasını, yemek odasını veya yatak odasını dönüştürebilir. Makalede ayrıca tekstil evrenine entegre olan bir trendi vurguluyoruz. Unutulmamalıdır ki, keten iç mekanlarda sadeliği ve doğallığı artıran bileşenlerden biridir.

5. Pişmiş toprak rengi ve yumuşak tonlar

saksı

Her yıl 2025 yılında dekorasyon sektöründe konumlanan tonlardan biri de pişmiş toprak rengidir. Yaratıcı süreçlerde en çok kullanılan tonlardan biridir. Çok sayıda manzaranın parçası olduğu için doğrudan doğal bir perspektifle hizalanan bir renk tonudur. Sonuç olarak, bir dokunuş yazdırır rahatlatıcı ortama uyum sağlar ve diğer toprak tonları ile çok iyi uyum sağlar.

2023’te başka hangi kromatik teklifler başarılı oldu? Soft renkler, güncel dekorasyon projelerinde büyük bir görünürlük kazanıyor.

6. Aydınlatmayı iyileştiren sıcak minimalizm

beyaz-masa-in-the-odası

Minimalizm, dekoratif alanda güçlü bir dayanağa sahip olmaya devam eden bir dekoratif öneridir. Bunu en sıcak ve en misafirperver bakış açısıyla yapıyor. Plana entegre edilen kararların birçoğunun belirgin bir amacı vardır: parlaklık.

Dikkatli bir mobilya ve kaplama seçimi ile karakterize edilen “az çoktur” felsefesi fazlalıktan kaçınır. Ve pencerelerin etrafındaki boş alan da ışığın girmesi için anahtardır.

7. Detaylara odaklanan bir dekorasyon: dekorasyonlar ve aksesuarlar

rahat-salon-ile-sütun

Güncel dekorasyon trendleri, evlerde detayların sahip olduğu önemi gösteriyor. Bu sayede mekânlar, kahraman haline gelen lambalarla kişiselleştirilir, Çiçekler ve el yapımı kaplamaya sahip öğeler.

Şu sıralar evlerde galip gelen bu yedi dekorasyon trendi, oturma odası, yatak odası, salon veya yemek odasında değişiklik yapmak istiyorsanız size ilham verebilir.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu