Dekorasyon ÖrnekleriMutfak Dekorasyonu

Harika açık mutfak tasarımları 5 dekoratif fikir

Açık mutfak tasarımları

Açık mutfak tasarımları içine entegre edilebilecek birçok süs var. Bar veya masa gibi ayrımlar mekanı sınırlandırmak için öne çıkıyor, bu tip mutfak mimaride trend, mekanların artık duvarları yok, her şey bir loft saf tarzında tek bir ölçü içinde, bu nedenle Özellikle mutfak ve yemek odası arasında sınır koyacak kaynaklar arıyorsanız, burada her boyuttaki açık alan için harika kaynaklar var.

Modern açık mutfak tasarımları minimum dekorasyon için yeterlidir bir vazo veya bitki bir fark yaratabilir, sadece ideal bir yere yerleştirmeniz gerekir, çubukların üzerine mükemmeldir, bir çubuk oluşturmak için yapımı için büyük adımlara ihtiyacınız yoktur. Bazen sadece bir tahta parçasına ihtiyacınız vardır ve duvarlara ve zemine entegre eder, bu detaylarda özgünlüğün sınırı yoktur. Modern olanlardan bazıları katlanabilir, belirli fonksiyonları ile duvara sabitlenip kullanıldığında demonte edilebilir, bu küçük yerler için idealdir.

Yaratıcı açık mutfak tasarımları duvarlar ve renkler

Açık mutfaklar için, alanı sınırlamak için prefabrik bir duvardan daha iyi bir şey yoktur, tabii ki bu şekilde istiyorsanız, muhtemelen alanın dağıtılma şeklini beğeniyorsunuzdur, ancak basit bir şekilde bazı değişiklikler yapmak iyi bir fikir olsa da yeniden dekore etmek, küçük bir şey işe yarayabilir. Modern içinde kaya kullanımı öne çıkıyor, bununla doğal bir ortam yaratmak için, bu malzeme rustik bir şey oluşturmak için mükemmel. Birkaç yıldır trend olan dekoratif bir tarz, kullanımın herhangi bir iç mekanda doğal ahşap ve bitki kullanılmalıdır.

açık mutfak döşemeli duvarlar tasarlar

Rustik, bir kulübeye benzer bir kır evi olarak görülmelidir, genellikle mobilyalar büyüktür, ancak modernite sayesinde, bu tarz mobilyaların tasarımına rağmen uyum sağlar, iç tasarımda, her şeyi birleştirebilecek kadar iyi bir gelişmedir. Ortam türleri, örneğin, İskandinav minimalizmi ile rustik, aşağıdaki fotoğrafta bu harika karışımı görebilirsiniz, şüphesiz mevcut olanlardan biri açık mutfak tasarımları küçük yerler için.

açık mutfak tasarımları şekiller

Renkli Açık Mutfak Tasarımları

Adalı açık mutfak içinde dokularda ve tonlarda harika oyunlar öne çıkıyor, kontrastın küçük alanlara boyut katmanın en yaratıcı yollarından biri olduğu, söz konusu efekti elde etmek için yüksek loşluğa sahip karanlık bir şey kullanıldığı, tonlardaki bu harika işlemeye ek olarak, mobilyalar var. Metal sandalyeler gibi söz konusu kalite için çalışan dayanıklı malzemelerle küçültülmüş formları ile dikkat çekiyorlar, bu sandalyeler duvarlara asılan mutfak eşyaları, sebze ve meyveleri düzenlemek için sepetlerle yaratıcı bir şekilde uyarlanabiliyor.

küçük açık mutfak tasarımları

Bu barlı mutfak tasarımları genellikle ahşaptır, ancak mermer olanları da vardır, bu malzeme oldukça dayanıklıdır ve sıcak şeyleri yerleştirmek, kolayca temizlemek ve şık bir dokunuş vermek için mükemmeldir. Ayrıca melaminden yapılmış barlar ve adalar da vardır, barlar söz konusu olduğunda, düzenleyiciler genellikle altlarına çekmeceli veya kapılı olarak yerleştirilir.

İskandinav açık plan mutfak tasarımları

Tüm açık mutfak tasarımlarında genellikle çubuklar bulunur, bunlar pencere tarzı çerçevelere sahip olabilir veya açık olabilir, önceki fotoğraflarda görüldüğü gibi her boyutta ve malzemede gelirler.

Mutfak yenilerken nelere dikkat edilmeli

Video tanıtım önsözü: Benim tutkum insanların daha iyi mekanlarda yaşamalarını sağlamak. İç mekan detay ve kurallarını ulaşılabilir kılmak için mimari tur videoları, kendin yap videoları gibi videolar yayınlıyorum. Bir izleyicimin söylediği gibi “bu videolarla insanlar gelişir, talepler ihtiyaçlar gelişir; artık insanlar yeniliklerden haberdar olup daha bilinçli taleplerde bulunur”. Sizlerin destek ve önerileri ile daha güzel, daha yaşanılası mekanlara!

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu