Dekorasyon Örnekleri

Harika bir dekorasyon için 4 ipucu

dekor
Harika bir dekorasyon için 4 ipucu. Son çağda tarzı harika dekor Uyum, güzel dekorasyonlu evler barış, refah ve huzurun hüküm sürdüğü mekanlar yaratmayı amaçladığı için en çok kullanılanı olmuştur. Ve bu unsurların çok önemli olduğu günümüzde, güzel dekorasyon isimleri evlerin ofislere dönüştürülmesi ve bu ortamların biraz ağırlaşmasına neden olduğu için en iyi seçeneklerden biridir.

Doğal olana daha normal bir şekilde eğilme eğilimindedir, güzel dekorasyon fikirleri bu nedenle iyi doğal aydınlatmanın yanı sıra ahşap, taş, su, güzel dekorasyonlu kafeler bitkiler gibi doğal kökenli malzemelere sahip mobilyalar da önemlidir.

Harika bir Dekorasyon Nasıl Olmalı

Süslemede dikkat edilmesi gereken nokta, çok çeşitli dalların olduğu dekorasyondur. harika tarz, bu hepsinin toplamı değil doğu kültürleri. Aslında farklı türlere ayrılmıştır, güzel dekorasyonlar en ünlüleri Japonlar, Farslar ve Çinlilerdir.

Bir ile başlarken sipariş büyük önem taşımaktadır. harika dekor, bu tarzdaki temel bir unsur olduğu için dekor. Bu düzeni sağlamak, güzel dekorasyon örnekleri mekanları nasıl dağıtacaklarını bildikleri ve mükemmel bir aydınlatma sağladıkları sürece mümkündür.

Güzel bir görünüm elde etmek için sadece bir güzel dekore edilmiş evler veya bir orkide bitkisinin eklenmesi kalacaktır.

Endişelenmek yaygındır, ancak kendinizi buna kaptırmamalısınız ve tamamen oryantal olan bir evi tamamen değiştirmeden elde etmek neredeyse imkansızdır, güzel dekoratif süsler ancak dekorasyon yoluyla o sıcaklığı ve huzuru eve getirmek mümkündür. verilmesini istiyor harika dekor. Bu nedenle, Decorau.Com sana biraz vereceğiz evinizi harika bir şekilde dekore etmek için fikirler.

1.- Dekorasyonda eksik olmayacak malzeme ve renkler kullanın

Normalde o sırada yerleştirilen renkler harika bir şekilde dekore et, örneğin gökyüzü ve su ile ilişkilendirilen mavi, en güzel ahşap dekorasyon uyarıcıyı temsil eden turuncu, doğal yaşam olarak yorumlanan yeşil, doğada bulunması mümkün olan unsurlarla ilgilidir. açık ve beyaz olarak tanımlanan sarı, sakin ve dinginliktir.

Diğer renkleri yoğunlaştırmak için mükemmel birer arkadaş olan bej ve kahverengiyi ihmal etmeden. Bu nedenle, en güzel dekorasyon fikirleri genellikle çam ağacından yapılmış olanlar gibi doğal ahşap mobilyalar seçilir. Bu mobilya parçaları, evin canlı özüdür.

En iyi yanı, bir mobilya yapılırken seçilen mobilyaların harika dekor, sade çizgilere sahip olmanın yanı sıra doğal malzemelerden en güzel dekorasyon ürünleri veya o tarzdaki renklerden oluşuyor. Beyaz, güzel boyamaya karar verilen duvarlara da yerleştirilebilirler.

2.- Ayrı ortamlar

Kuruluşun temellerinden biri harika dekor ortamları ayırmaktır, bu nedenle ekranlar veya Japon panelleri başarılı olmak için esastır.  Genellikle ahşap ve kağıttan yapılırlar en güzel dekorasyon örnekleri veya başka tarzlarda olabilirler, güzel ev dekorasyon örnekleri ancak harika atmosfer, bu malzemelerden olması daha iyidir.

Sadece mutfak ve oturma odası gibi ana ortamların ayrı olması değil, tuvalet ve duş veya banyonun da ayrı olması önemlidir.
Evet, inanılmaz gibi görünse de, en güzel iç dekorasyon örnekleri her iki ortam da genellikle ekranlar veya sürgülü kapılarla ayrılır, ancak asla aynı odada değil, aslında temizlik için genellikle sadece duş ve en güzel ev dekorasyon modelleri rahatlatıcı ve arınmayı bitirmek için bir küvet kullanılır.

dekor
Bu nedenle ayrılmalıdırlar, çünkü bu şekilde banyo yaparken veya banyoya giderken daha fazla mahremiyet ve daha fazla rahatlık olur.
Bu ortam, en güzel ev dekorasyonu örnekleri daha fazla doğa hissi vermek için genellikle tuğla veya taşlarla süslenir, ayrıca küvetin genellikle ahşaptan yapılması ve banyo yaparken daha doğal bir dokunuş sağlaması gerçeğine ek olarak.

Duş ve küvet ortamı genellikle açık veya kapalıdır, ancak her zaman biraz havanın tadını çıkaracak kadar geniş bir pencereye sahiptir. Dekorasyon açısından, özgürlük var, kimileri bambu, taşların arasına patikalar yerleştiriyor. Baskın olan, birlikte inanılmaz bir dinginlik veren ahşap ve beyaz renktir.

3.- Harika bir dekorasyona özgü ideal mobilyalar

Odalarda dekorasyon yaparken sık görülen bir durumdur. Örneğin yatak odası veya oturma odası, ne seçilirse seçilsin, mobilya yerden yükseklikte veya alçaktadır. En yaygın olanları oturma odalarındaki alçak sehpalar ve yatak odalarındaki alçak yataklar veya futonlardır.

Salonlarda masaları orkide veya bambu ile çömlek ve dere taşları ile camdan yapılmış bir vazo ile süslemek mümkündür. Sandalyeler olmadan da yapabilir ve etrafına istediğiniz renklerde minderler koyabilirsiniz, yukarıda açıklanan renk aralıklarında olduğu sürece, çok güzel ev dekorasyonları bu şekilde odadaki uyum korunacaktır. Bunun altına yerleştirmek de mümkündür. Bu güzel buluşma yeri bu şekilde ön plana çıkacaktır.

dekor
Mobilyaları güzelleştiren bu detayları kaçırmamalısınız. Kulplar ve altın rengi detaylar, mobilyalar için güzel ve çarpıcı bir kontrast oluşturuyor.

Ayrıca odalara güzel küçük kristaller, koku çubukları veya tütsü gibi bazı detaylar, ayrıca hafif kokular, güzel bitkiler ve lambalar eklenebilir. Hepsi boşlukları mümkün olan en iyi şekilde ayarlamak için.

Rahat bir ayakkabılık yerleştirerek, bu şekilde sokak ayakkabılarını daha rahat olanlarıyla değiştirebilirsiniz, ayrıca ayakkabıların eve bulaşmasının önüne geçebilirsiniz, bu nedenle onları ayakkabılıktaki bir çantaya koymak daha iyidir.

Ayakkabı rafının üst kısmında, ev veya araba anahtarları gibi günlük ve önemli eşyaların saklanacağı bir çekmece de bulmak mümkün.

Sırasıyla, sadece faydalı olacak mobilyaları satın almanın daha iyi olduğu, bu şekilde yer israfının olmadığı ve biraz daha fazla para tasarrufu sağlandığı dikkate alınmalıdır.

4.- Feng shui: Uyum

Feng Shui, o zaman mekanlarınızda bunun gerektirdiği her şeyi hesaba katmanız önemlidir, güzel yapı dekorasyon bu yüzden bazı anahtarları açıklamak daha iyidir, böylece uyum ve iyi enerji evinizi baştan sona doldurur.

Mumlar ve kristaller: Bu elemanların köşelere veya uzun koridorlara yerleştirilmesi, guzel mobilya dekorasyon bu alanların yıpranmaya veya enerji çalmaya meyilli olduğu algılandığından koruma görevi görecektir.

dekor
Düzen ve temizlik: Evde iyi bir enerji sağlamak için yapılacak en iyi şey, düzeni sağlamak ve mümkün olduğunca kirden kaçınmaktır. Bu, evde gereksiz yere yer kaplayan, evdeki uyumu ilk bozan tüm bu hasarlı eşyaların atılmasını içerir.

Aynalar: Bunlar genellikle evde bir enerji dengesi görevi görür, bu nedenle onları asla yatağın önüne veya arkasına koymamak önemlidir, güzel salon dekorasyon aksi takdirde insanların enerjilerin çarpışmasıyla heyecanlanması mümkündür ve bu şekilde hiçbir şey yoktur. yatmadan önce dinlenme veya rahatlama.

Evin mekanlarının uyumu ve huzurudur, bu yüzden onları dekoratif objeler veya mobilyalarla aşırı yüklememek daha iyidir, bu şekilde daha fazla alan elde edersiniz ve düzeni korursunuz.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu