Nasıl Yapılır ?

İç kapıların rengi nasıl seçilir?

İç kapıların rengini nasıl seçeceğinizi bilmiyorsanız ve hangi iç kapıların taşındığını öğrenmek istiyorsanız kalın ve bu blog yazısına göz atın. Kapıların rengini ve moda olan trendleri seçmek için dekoratif önerilerden bahsedeceğiz. Şüphelerinizi çözeceksiniz!

İç kapı trendleri 2021

Beyaz renk

Avantaj: Parlaklık hissini arttırırlar.

Bu etki için harika. Ayrıca dekoratif elemanlarda, zeminlerde veya mobilyalarda daha koyu renkleri kullanabilme. Kapıları açık seçersek, koyu tonlara izin vermek için biraz daha fazla marjımız olur.

Sürgülü

Avantaj: En çok olduğu gibi alanı optimize ederler.

Dar alanlar için harika bir seçim. Örneğin bazı koridorlar gibi.

Cristal

Avantaj: Şık ve ışığın alanlar veya odalar arasında geçişine izin verir.

Açık konsepti takdir eden ancak bazen akustik veya çevresel mahremiyete sahip olmayı tercih eden evler için harika. Örneğin oturma odası için çok kullanışlıdır – yemek odası. İyi bir ses yalıtımı varsa, bazıları televizyon izleyebilir veya bir odada konuşabilir ve diğerleri, okuma gibi daha fazla sessizlik gerektiren işleri yapabilir.

Mutfağı daha fazla izole etmek ve kokuların tüm odalara nüfuz etmemesi de ilginçtir. İle olan bir şey açık konsept toplam oturma odası, yemek odası ve mutfak.

Renklerin

Avantaj: Neşeli, neşeli bir atmosfer yaratır.

Hem çocuk yatak odaları, oyun odaları (yetişkinler veya çocuklar için) hem de o taze, eğlenceli ve canlı ortama ulaşmak isteyenler için.

Odun

Avantaj: Her şeye uygunlar.

Modern veya İskandinav tarzı ortamlar için nötr veya açık ahşap tonlarının kullanılması daha uygundur. Bununla birlikte, klasik veya endüstriyel tarzda dekorasyonlarda, güçlü renklerin ahşabı daha uyumlu olacaktır.

İç kapılarınızın rengini nasıl seçersiniz?

AYNALI GİRİŞ MOBİLYALARI. Ref. 34336. Bkz. Miroytengo.es

Yıllar önce orta veya koyu tonlarda ahşap kapılar bir trenddi. Geleneksel ve klasik tarz mobilyalara gerçekten daha çok uyuyorlar.

Günümüzde çeşitlilik çok geniştir, çok sayıda dekoratif stil vardır, ancak eğilim oldukça açık renklerdedir. Beyazlar gibi en berrak olanlardan, açık tonlu ahşaplara veya en cüretkar, renkli kapılara kadar.

Eğer bakıyorsan parlaklık ve ferahlık etkisi eviniz için: beyazlar. Bu efekti elde etmek istiyor ancak beyaz kapılar koymak istemiyorsanız, örneğin griler gibi açık renkleri her zaman tercih edebilirsiniz.

Karakterle kombinasyon: koyu ahşap tonları veya koyu renklerde lake.

Genç bir atmosfer elde edin: renkli kapılar.

Vintage ortamlar için: pastel renkleri tercih edin.

Endüstriyel dekorasyon mu? Gümüş, koyu eskitilmiş ahşap, mat siyah… Siyah metal yapıları camla da kombinleyebilirsiniz. Bu, bu tarz iç dekorasyonun ilham aldığı gemilerin pencerelerini anımsatacak.

NEO giriş ALICISI. Ref. 34219. Bkz. Miroytengo.es

Renk alanıyla ilgili 3 blog yazısı daha öneriyoruz. Ve iç kapı trendlerine devam ediyoruz.

İç kapıların rengi nasıl seçilir?
konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu