Koltuk Takımları

İki kişilik: loveseat kanepeler

İki kişilik bir kanepe veya iki kişilik bir koltuk – bu mobilya parçasının adı kendisi için konuşuyor. Lavsit kanepelerin temel özellikleri derin ve dar bir oturma yeri ve arkalıklı yüksek kolçaklardır. Kompakt boyut, oturan kişileri yakınlaştırır ve onları “üçüncü gereksiz” durumdan korur ve üç tarafı kapalı koltuk, mahremiyet ve güvenlik hissi yaratır.

Mütevazı boyutlarına rağmen, loveseat kanepeler, konfor açısından tam boy kanepelerden hiçbir şekilde aşağı değildir.

Lavsit, hem tek başına hem de geniş oturma odasındaki geniş modüler kanepeye ek olarak, genç çiftin yaşadığı dairenin iç kısmına mükemmel bir şekilde uyuyor.

Fotoğrafta: Kapitone kumaş döşemeli iki Moroso Redondo için rahat bir kanepe.

Fotoğraf: iki kişilik kanepe Domingo Salotti Сucciolo. Modern, pratik, ucuz.

Küçük bir apartman dairesinde, çok amaçlı mobilyalar gerçek bir cankurtaran olabilir. Katlanabilir bir çift kişilik çekyat, bir akrabanızın sizi ziyarete gelmesi veya birkaç arkadaşınızın sabaha kadar sizinle kalması konusunda yardımcı olacaktır.

İki kişilik koltuklar

Bazı iki kişilik kanepeler daha çok geniş koltuklara benziyor. Kural olarak, “klasik”, “barok”, “art deco” tarzlarındaki mobilyalar arasında bulunurlar. Ancak modern, özlü bir tasarıma sahip modeller de var.

Standart olmayan çözümler

İki kişilik kanepeler genellikle ilgi çekici şekiller ve parlak, çekici renklerle ayırt edilir. İlginç bir tasarıma sahip Loveseat, iç mekanda önemli bir öğe olabilir.

Fotoğraf: Yerleşik ışıklı çekyat Domodinamica Morfeo.

Fotoğraf: iki kişilik kanepe FlexForm Gündüz saati. Yanlardaki koltuğu kapatan katlanır kulaklar bu kanepeye ekstra konfor katar.

Fotoğrafta: FlexForm Zeus kanepe, kolçakların özel şekli ve yumuşak yastığı sayesinde hem iki kişi için hem de tenha bir rahatlama için rahat.

Fotoğrafta: Moroso Double Soft Big Easy tasarım kanepe, bir mahremiyet duygusu verecek ve romantik bir ruh hali yaratacak.

BeyazYastık Gallery’de çift kişilik kanepe

Kataloğumuzda istenilen tarzda bir çift kişilik kanepe bulamadınız mı? BeyazYastık Galeri uzmanları, İtalyan ortak fabrikalarımızdan uygun özelliklere sahip bir model seçecek. 1000’e yakın markanın teklifleri arasında kesinlikle aradığınız şey var!

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu