Aydınlatma Modelleri

İtalyan Avize Modelleri

Modern ve Şık Avize Örnekleri

İtalyan Avize Modeller
İtalyan Avize Modelleri dekorasyon fikirleri

İtalyan Avize trendleri ve modelleri konusunu inceleyeceğiz. Daha önceki makalelerimizde İtalyan Abajur Modellerine yer vermiştik.

İtalyan tarzını seven ve bu tarz aydınlatma ürünlerinden hoşlanan değerli Decorau.Com takipçileri için bu makalemizde ise, yine İtalyan tarzı bir dekorasyon ve aydınlatma ürünü olan şık avizeleri tanıtacağız. Ayrıca Modern bir oturma odasında ne tür bir aydınlatma seçilmeli ve Lambalar ve avizeler, atmosfer ve tarzın yaratıcıları konularına bakmalısın!

Evinize uygun avize nasıl seçilir?

Umarız hoşunuza gider, zira daha önce de belirttiğim gibi italyan ve Fransız tarzı dekorasyon temalarından hoşlananmama rağmen, bu avizeler çok hoşuma gitti.

Italian Avize 1 İtalyan Avize Modelleri

Avizelerin çekiciliği, bir düğünü zarif, çağdaş veya rustik bir tonda giydirir. Düzenlemelere ve malzemelere bağlıdır. Şüphesiz, modası geçmezler. İlham almak ve düğün için mükemmel stili bulmak için harika tasarımlar var.

Italian Avize 2 İtalyan Avize Modelleri

Avizeler, stile ve formata bağlı olarak çeşitli süslemeleri tamamlar. Yeni evlilerin organizasyonunda düğün davetiyeleri, sofra çeşitleri, italyan tasarım avizeler orijinal düğün pastaları, mumlarla süsleme ve düğün hediyelikleri için fikirler aranır. Avizeler, belirli bir eski moda zarafet sağlayan zamansız öğelerdir ve benzersiz bir atmosfer yaratmaya her zaman açığız. İpuçları ve fikirler.

Italian Avize 3 İtalyan Avize Modelleri

Aydınlatma ve dekorasyon

Başlangıçta, avizeler daha çok varlıklı ailelere yönelikti. Kullanım, mumları daha iyi tutmak için kolların ve kaidelerin eklenmesini çözmekti. Sosyal etkinliklerde vazgeçilmezlerdi. Elektriğin keşfedilmesiyle işlevsel olmaktan çıktılar ve bugün evler veya etkinlikler için herhangi bir iç mekanda çok dekoratif unsurlardır.

Italian Avize 5 İtalyan Avize Modelleri

Çağdaş malzemeler ile İtalyan avize büyük beden

Avizeler, belirli bir eski zarafet katıyor ve seçilen malzeme, bir tür düğünü veya diğerini tercih etmek için gerekli olacaktır. Merkez parçaları ve düğün kartı şablonları olarak sonsuz mumluk tasarımları vardır. Çağdaş ve zarif cam malzemeden ahşap, lüks porselen, metal, akrilik, seramikten geri dönüştürülmüş cam şişeli DIY avizelere kadar.

Italian Avize 6 İtalyan Avize Modelleri

Zarif bir stand cam italyan avize örnekleri

Mumlarla yapılan dekorasyon, cam italyan avize sevginin kutlanmasının tadını çıkarmak için oluşturulan ortamlara sıcaklık ve sihir katıyor. Çiçeklerle birlikte mumlar, italyan avize yerleri eşsiz güzellikte merkez parçaları ve dekoratif öğeler oluşturur. Modern, ekolojik, endüstriyel avize modelleri var. Dekorasyondan vazgeçmiyorlar ve düğünler için tercih edilmeye devam ediyorlar ve mumlar için zarif destek.

Italian Avize 4 İtalyan Avize Modelleri

Italian Avize 7 İtalyan Avize Modelleri

İtalyan avize eski modelleri Rustik ortamlar

Çok yönlülüğü ve diğer zamanlardan gelen bir unsur olarak zengin tarihi, rustik ortamlar, kır evleri, sade parti elbiselerinin pastoral evlilikleri, vazolarla süslenmiş imparatorluk masaları ve meyve kaseleri ile de çok iyi bir şekilde kombinlenmesini sağlıyor. Yükseklerin ve alçakların kombinasyonu, orta parçalarda mumlukların kullanımı için harikalar yaratır.

Italian Avize 8 İtalyan Avize Modelleri

iç ve dış mekan için avize

Avizelerin kullanımı da açık hava düğünlerine kadar uzanıyor. Bu durumda mumlar sıradan mumlar değil, LED tipi olacaktır. Etkileri onları gerçek mumlar gibi beyaz, sıcak ve titrek görünen, ancak daha fazla güvenlik ve konfor avantajı sağlayan elektrikli mumlar vardır. İç mekanlar için, özellikle orijinal düğün kartlarında yer alan çocuklar varsa, cam kaplarda bulunan mumları veya ayrıca LED mumları tercih edebilirler.

Italian Avize 9 İtalyan Avize Modelleri

Tablolara göre İtalyan avize resimleri

Tablo başına miktarı hesaplamak için, orta parçalarla aynı yönleri göz önünde bulundurun. Yuvarlak bir masa en iyi şekilde küçük, yuvarlak bir merkez içerir. Kare bir masa, renkli bir avizenin çok iyi gideceği daha hacimli bir karakter eklemenizi sağlar. Dikdörtgen masalar, uzun, zarif ve simetrik şamdanlarla süslenmek için özeldir. İmparatorluk masaları, italyan avize özellikleri kırsal, rustik merkez parçalarıyla rustik, orantısız bir stili en iyi şekilde kucaklar.

Italian Avize 10 İtalyan Avize Modelleri

Italian Avize 11 İtalyan Avize Modelleri

Diğer köşeler italya tarzı avize modelleri

Klasik uzun mumlar ile tören girişinde duran metal şamdanlar ile romantik ve ortaçağ tarzı kazanılabilir. Tatlı sofrayı veya orijinal düğün pastası sofrasını süsleyebilir, hatta eski moda avizeler olarak asılı avizeler ekleyebilirler. Aklınıza mum ve avizelerle aydınlatmak için başka fikirler geliyor mu?

Masa örtüleri, çanak çömlek ve orta parçalar, konukların masalarının stilini belirler. Avizeler dantel gelinlikler gibi modası geçmiyor ve farklı ortamlara uyum sağlıyor. Mumlarla devam eden DIY mumluklar, düğün hediyesi olarak harika seçenekler.

Elektirik ile çalışan mumlu avize örneği

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.
Başa dön tuşu