Dekorasyon Örnekleri

Kanepelerden daha fazlası: “Gizli” 16 model

Mobilyanın “karakterli” olması gerektiğine inananlar için, ilginç özelliklere sahip birkaç kanepe seçtik. Her birinin, modele bireysellik veren kendi orijinal özelliği vardır. Bir göz at!

Şekil değiştiren kanepeler

Burada geleneksel dönüştürülebilir kanepeleri değil, şekli standart olmayan bir şekilde değişen tasarımcı modellerini topladık.

Fotoğrafta: Bonaldo Flat dönüşen kanepe düz veya köşeli olabilir. Yarım daire biçimli oturma bölümü sırtlık ile birlikte döner.

Burada gösterilen: Futura’nın Flap 1 esnek iki kişilik kanepesi bir yatağa, şezlonga veya divana dönüştürülebilir.

Fotoğrafta: poliüretan köpükten yapılmış bir çekyat Domodinamica Orijinal katlama sistemli Easy sleep.

Fotoğrafta: Moroso Bikini Island kanepe gerçek bir mobilya tasarımcısı. Parçaları, ücretsiz bir sırayla yeniden düzenlenebilir. Modüllerin konumuna bağlı olarak, düz veya köşe bir kanepe, bir kanepe veya rahat bir “ada” alabilirsiniz.

Esnek parçalı kanepeler

Koltuk gündüz dinlenmek için kullanılıyorsa, koltuk arkalığının veya kolçakların eğimini ayarlamak kullanışlı bir seçenektir. Doğru koltuk arkalığı eğimi, kitap okurken rahatlamanıza yardımcı olur ve esnek kolçaklar, kanepeyi rahat bir koltuğa çevirir. Biraz kestirebilirsin!

Resim: Longhi Strike modüler kanepenin sırtlığı ve yan bölümleri eğilebilir. İsteğe bağlı olarak, model yerleşik bir kitap rafı ile desteklenebilir.

Fotoğrafta: Moroso Shanghai Tip kanepenin arkası bir katlama mekanizmasıyla donatılmıştır. İstenirse alçak veya yüksek yapılabilir.

Fotoğraf: Gurian’dan önceki modele benzer. Swing sırtlık, esnek bir ek sayesinde aşağı katlanır.

Fotoğraf: Minotti Collar koltuğunun kolçakları katlanabilir. Eğimleri ayarlanabilir ve bir kanepede olduğu gibi kanepede uzanabilirsiniz.

Hoş önemsiz şeyler

Gündüz veya akşam rahatlamanızı daha da rahat hale getirmek için neye ihtiyacınız var? İtalyan üreticiler bu konuda farklı görüşlere sahipler ve her türlü ilavelerle kanepelerin işlevselliğini genişletiyorlar.

Resimde: Domodinamica Morfeo koltukta yerleşik okuma lambaları vardır. Aynı zamanda küçük bir yatağa katlanır.

Fotoğrafta: Moda Hepburn kanepe, müşterinin isteği üzerine, okuduğunuz bir kitap veya dergi koymanın çok uygun olduğu küçük şeyler için cepli kolçaklar için kaplamalarla tamamlandı.

Resimde: Swan Hemingway modüler kanepenin ayarlanabilir oturma derinlikleri vardır. Sırtlık, yerleşik bir mekanizma ve koltuk minderindeki özel bir kesim sayesinde hareket eder.

Resimde: FlexForm Groundpiece modüler kanepe, kitaplar ve küçük eşyalar için yerleşik raflara sahiptir.

Resimde: Alivar Crooner kanepenin kolçaklarından biri kitaplık olarak özelleştirilebilir.

BeyazYastık Galleri’de oturma odası kanepeleri

Oturma odanız için henüz uygun bir kanepe bulamadınız mı? Bize e-posta bir talep gönderin, uzmanlarımız ihtiyacınız olan tarzda mobilyaları seçsin.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu