Kendin Yap

Koçtaş Halley Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

 Halley Duvar Kağıdı

Duvar kağıdını yapıştırmak için ne kullanabilirim?

Bir tüp içinde Koçtaş Halley Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı Örtüşme ve Onarım Yapıştırıcısı kullanın. Duvar kağıdı yerine bastırıldığında sıkılan fazla yapıştırıcıyı silmeyi unutmayın. Duvar kağıdı kalın veya çok kıvrılmışsa, bir süngerle ıslatmak işe yarar – bu, onu daha esnek ve daha kolay çalışmasını sağlar.

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

Ürün Açıklaması

250 gr yapıştırıcı Yapıştırma yüzeyi 20 m2, 500 gr yapıştırıcı Yapıştırma yüzeyi 40 m2, 1000 gr yapıştırıcı Yapıştırma yüzeyi 80 m2 alana uygulama yapabilirsiniz.
Ekonomiktir.Nefes alan, sağlıklı ortamlar oluşturur.
Yaşanan mekanlarda hızlı ve pratik çözümler sunar. Dekoratif, şık ve modern çizgiler içerir. Kolay uygulanabilir. Kolay temizlenebilir ve silinebilir.
Solmayan renklere sahiptir. Akustik ve ses emicilik özelliği bulunur. Uygulama sırası ve sonrasında koku yapmaz.Yırtılan veya bozulan yeri tamir etme olanağı vardır.

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı (1)

Duvar kağıdı yapıştırıcıları

Duvar kağıdı yapıştırabileceğiniz tüm ürünleri gösteriyoruz. Duvar kağıtlarınızın kolay ve basit bir şekilde mükemmel olması için gerekli yapıştırma.

KOÇTAŞ’ta çok sayıda duvar kağıdı yapıştırıcısı veya her türden yapıştırıcı bulabilirsiniz. Kağıda bağlı olarak, bir tür yapıştırıcıya veya diğerine ihtiyacınız olacaktır.

Doğru yapıştırıcı ile kurulum süreci hızlı, kolay ve eğlenceli olacaktır. Modern bir duvar kağıdı ile dekorasyonumuzda büyük bir değişiklik elde edebileceğiz.

Duvar kağıdını yüklemek hızlı ve kolaydır. Hiç zorlanmadan kendi başınıza yapabileceğiniz bir işlemin keyfini çıkarmak için ürün tavsiyelerine uymanız yeterli.

Yapıştırıcı seçerken, yapıştıracağınız duvar kağıdı için ideal olanı seçmeniz gerektiğini unutmayın. TNT duvar kağıdının önceden yapıştırıldığı için kurulumunun çok kolay olduğu bazı durumlar vardır ve yalnızca duvara yapıştırıcı uygulamanız yeterlidir. Genellikle kalın ve ağır veya kabartmalı kağıtlar olan vinil duvar kağıdı için ve yapıştırıcıyı kağıda ve duvara uygulamanız gerekir.

Yapıştırıcıyı uygulamak için şunları göz önünde bulundurmalısınız: Başlamak için yapıştırıcıyı gerektiği gibi kağıda veya duvara sürmelisiniz. Uygulamak için bir fırçaya ihtiyacınız olacak. Yapıştırıldıktan sonra keskin bir kesici ile zemin veya süpürgelik ile aynı hizada kesilir. Bir fiş olması durumunda, duvar kağıdının mükemmel bir şekilde görülebilmesi için döşemeyi çıkarmak uygundur.

Evinizin duvarlarını en iyi duvar kağıtları ile dekore etmeye cesaret edin ve bunları kurmak için doğru yapıştırıcıyı seçin!

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı (2)

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı Fiyatı: 44,99 TL(KDV Dahil) Satın Al

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

250 gr yapıştırıcı: Yapıştırma yüzeyi: 40 m2
500 gr yapıştırıcı: Yapıştırma yüzeyi: 50 m2
1000 gr yapıştırıcı: Yapıştırma yüzeyi: 100 m2

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Duvar kağıdı yapıştırıcısı nasıl hazırlanır?

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.
Başa dön tuşu