Oturma Grupları

Konforlu oturma grupları

Evde geçirdiğimiz zamanın rahat ve güzel geçmesine olanak sunan mobilya takımları farklı konsept ve tasarımda üretimleri yapılmaktadır. Düğün döneminde yeni evlenen çiftlerin ilk aşamada araştırma yapmış oldukları ve satın almak istedikleri ev eşyasının başında gelen koltuk takımları, ihtiyaca göre salon ya da oturma odasında kullanılmak üzere tercih edilir. Oturma grupları 2 adet 3 kişilik ve 2 adet tek kişilik olmak üzere 4 parçadan oluşmaktadır.

Oturma Grupları

Her ihtiyacı karşılayabilmek adına farklı konseptlerde koltuk takımları satışı da yapılmaktadır. Oturma grupları standart bir yapıya sahip olmaması ile birlikte kişilerin tercihine göre parça sayısı ve ürün fonksiyonları değişmektedir. 1 adet 3 kişilik 1 adet 2 kişilik ve 2 adet tek kişilik olmak üzere oluşturulan koltuk takımları kişilerin en çok tercih ettiği konseptlerin başında gelir. Mobilya tasarımcıları tarafından her zevke hitap edebilecek geniş ürün yelpazesiyle üretilen kanepe takımı ayrı parçalar olarak alınabildiği gibi takım halinde de almak mümkündür.

Oturma Grubu Modelleri

Onlarca alternatifte üretilen oturma grupu modelleri spor koltuk takımları, modern koltuk takımları, klasik koltuk takımları olacak biçimde üretimleri yapılar. Mobilya sektörü diğer sektörlerde olduğu gibi her sene modayı takip ederek renk ve tasarımlarını devamlı güncel tutulmaktadır.

Özellikle son senelerde 4 parça halinde satılan koltuk takımları ikişerli olarak aynı renklerde olacak biçimde 2 renk alternatifi ile sunulmaktadır. Bu sayede daha zarif ve estetik bir görünüm elde edilebilir. Yataklı bir yataksız özelliklerde üretimler yapılarak farklı seçeneklerde müşterilere tercih imkânı sunulmaktadır.

Leke tutmayan ve nano teknolojiyle üretilen kumaşların koltuk takımlarında kullanılması temizliği daha kolay hale getirmektedir. Oturma odaları kullanılacak olan mobilya ve aksesuarlarla misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ferah ortamlar oluşturmanız mümkündür. Spor koltuk takımları genç ve dinamik yapıları yataklı ve sandıklı alternatifleri ile üretilmektedir. Öğrenci evlerinde ve ofis gibi mekânların tasarımında sıklıkla tercih edilen spor koltuk takımları sağlam ve nitelikli fonksiyonları ile uzun seneler kullanım imkânı sunar.

Konfor Ve Şıklık Bir Arada

Modern otruma grubu üretildiği malzeme kalitesi uzun seneler kullanabileceğiniz konforlu ve şık çizgilere sahip tasarımları ile evlerinizin vazgeçilmez parçalarıdır. Çelik konstrüksiyon ve endüstriyel ahşap kullanılarak üretilen chester otruma grubu isteğe göre yataklı ve yataksız çeşitleri bulunur. Modern renkler ve özel tasarımları ile göz dolduran oturma grupları geniş oturumları farklı renklerin bir arada uyum içerisinde kullanıldığı konseptler ile kullanıcısını ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Tarzınıza Uygun Oturma Grubu

Modern koltuk takımları misafir ağırlayabileceğiniz ve ailenizle nitelikli vakit geçirmenizi sağlamayı başaran şık ve konforlu yapıya sahiptir. Dinamik çizgileri salon ve oturma odasında renk uyumu yakalamanız da sizlere yardım edecek farklı kombinler yaratmak için kurumsal firmaların tercih edilmesi önemlidir. Anti kanserojen malzemenin kullanılması, sırt bölümünde çelik konstrüksiyon kullanılması, çocuk salonu uyumluluğu, sizler için güvenli kullanım olanağı oluşturacaktır. Köşe oturma grupları evinizde geniş bir kullanım imkânı sunacaktır.

Oturma Grubu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Oturma odası ve salonda kullanılacak olan oturma grubu ve oturma grupları satın alınırken bazı püf noktaları dikkat etmek, rahat ve konforlu bir kullanım imkânı elde etmenizi sağlayacaktır. Özellikle kumaş kalitesi çok büyük önem arzetmektedir. Leke tutmayan, antibakteriyel uzun seneler kullanımında dâhil yıkanmama özelliği bulunan oturma grupları tercih edilmelidir. Oturma grubu ve oturma grupları ile birlikte bir bütün oluşturan yastık ve kırlent kılıflarının çıkarılabilir ve koltuk renkleri ile uyumlu olması önemlidir.

Satış sonrasında mağduriyet yaşamamanız adına satın alacağınız ürünlerin muhakkak belli bir garanti süresi bulunmalıdır. Satın alınan ürünlerin kullanım talimatları ve temizlik talimatlarına uygun biçimde kullanılması, uzun ömürlü kullanım imkânı sunacaktır.

Ayrıca yaşam alanlarının büyüklüğüne göre mobilya tercihinde bulunmak, daha ferah ortamlar elde etme imkânı sunacaktır. Yataklı kanepe oturumu küçük evlerde fonksiyonel kullanım imkânı ile avantajlı olmaktadır. Sandıklı kanepe özelliğiyle yeni bir depo alanı elde etme imkânı sağlamaktadır.

Milano mobilya’dan konforlu oturma grupları konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu