Mutfak Dekorasyonu

Kozmopolit bir mutfağı dekore etmek için 7 ipucu

beyaz mobilyalı mutfak
Evin kalbi olan mutfak, sadece yaşam tarzının değil, aynı zamanda mülkün çerçevelendiği yerin de bir yansımasıdır. Birçok ev şehirde bulunmaktadır. Odaya zarif bir atmosfer sağlayan kozmopolit bir ortam. Dekorasyon Fikirleri Decorau.Com Güzel bir kompozisyon oluşturmak için size yedi ipucu veriyoruz.

1. Açık tonların ve beyaz muslukların öne çıkması

kozmopolit mutfak
Açık ve aydınlık bir ortamın keyfini nasıl çıkarabiliriz? Açık tonlar, mekanın peyzajının ortak noktası haline gelebilir. Beyaz bir başarıdır çünkü diğer tonlar ve bitişlerle mükemmel bir şekilde birleşir. Ahşabın sıcaklığını güçlendirir. Diğer yandan, mutfak nasıl dekore edilir beyaz musluk büyüyen bir trenddir.

2. Ada ve yüksek tabureli mutfak

adalı ve tabureli mutfak
Güncel tadilatlar, mutfakta dekorasyon fikirleri çok canlı bir odada estetiğin değerini artırıyor. Gün lezzetli bir kahvaltının ritmiyle başlar. Adalı ve yüksek tabureli mutfak yapısı kozmopolit bir odanın yansımasıdır.

Siyah ve beyaz renkleri birleştiren bir sahne zarif, sofistike ve zamansız. Beyaz mekanın parlaklığını güçlendirirken siyah çekici bir kontrast oluşturur. Zıtlıkların gücü mekanın dekoratif tabanında kendini belli ediyor.

3. Fırın ve mikrodalga ile entegre edilmiş sütun: modern bir dokunuş

fırınlı ve mikrodalgalı mutfak
Modern bir mutfak, farklı tarifler hazırlamak için rahat ve pratiktir. Ev aletleri, herhangi bir pasta ve mutfak sevgilisi için temel cihazlardır. Fırın ve mikrodalga birbirini tamamlar. Odanın dağılımı nasıl iyileştirilir? Bunların her ikisi de ev aletleri bir sütun şeklinde düzenlenebilirler.

Kolon mobilyalar da odadaki yükseklik kullanımını pekiştiriyor. Depolama alanını artıran tasarımlar.

4. Zarif ve sofistike çağdaş tarz

çağdaş-cocina
Farklı dekoratif stiller vardır, bu nedenle mülk sahibi sevdiğini seçer. Çağdaş mutfaklar, mutfakta dekorasyon sadeliği, düz çizgileri ve sürekliliği ile görsel olarak tanımlanır. Evinizde rahat bir oda yaratmanız için size ilham verebilecek bir görünüm.

Onları pişirsen de Açık renkler Çok parlak oldukları için zafer kazanırlar, koyu tonlar çağdaş stile zarif bir şekilde entegre edilmiştir.

5. Kırsal bir dokunuşla: şehrin sakinliğini şehirde hissedin

ülke dokunuşlu mutfak
Şehirde bulunan bir ev, doğa ile teması da teşvik edebilir. Köyün rahatlaması sakinlik ve esenlik için ilham verir. Bu nedenle, kozmopolit bir konaklama, kırsal çevrenin özüyle bağlantılı ayrıntıların görünürlüğünü artırabilir. Görünürdeki mutfak eşyaları bir geleneksel hava. Hasır, mutfak dekor fikirleri kendi adına, çok doğal bir kaplamaya sahip bir malzemedir. Küçük bir buket çiçek içeren bir sürahi tazelik katar.

6. Geometrik şekiller ve düz çizgilerle mutfak

geometrik şekillerle mutfak
Geometri, odaya ritim ve dinamizm katan şekillerin birleşimiyle mutfağın kalbine de ulaşır. Dolap kapılarının önü, bu durumda, mutfak dekorları bunların birleşiminden oluşan bir çizim gösterir. Adayı aydınlatan lambalar, bütüne çığır açan bir dokunuş katan geometrik bir yüzeye sahip.

7. Yemek için rahat bir masa

Mutfak masa
Mutfağın dekorasyonunun esasen pratik ve işlevsel olması tavsiye edilir. Kozmopolit bir mutfak, yaşam tarzının yansımasıdır. Birden fazla günlük anın geçtiği bir alan. Odada yemek yemek, evin içinde uzun yolculuklardan kaçınmak için özellikle pratiktir.

Yuvarlak şekilli masa, kare veya dikdörtgen sevdiklerinizi bir araya getiriyor. Küçük bir apartman dairesinde mevcut olan kare görüntüleri optimize etmek için katlanır tasarımlar da bulabilirsiniz.

Kozmopolit bir mutfağı dekore etmek için başka hangi ipuçlarını aşağıda paylaşmak istersiniz?

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu