Dekorasyon Örnekleri

Modern bir mutfakta reform yapmak için yedi trend

küçük masalı mutfak
Mutfak tadilatına yatırılan bütçe, genel olarak mülkün değerini yükseltir. Bugün, oda evin kalbidir. Dönüşüm, yerin önem seviyesini arttırır. Rahat bir ortam yaratmak için hangi trendler size ilham verebilir?

1. Sofistike mutfak

sofistike mutfak
Günlük rutinde gerçekten pratik olması için mükemmel bir şekilde donatılması gereken bir alanda işlevsellik esastır. Ama estetik Bu ortamı gerçek bir ev yapan sofistike ve zarif mutfakların gösterdiği gibi, bir reformda ikincil bir yer işgal etmez. Bulunduğu ortamı maksimum zarafetle giydirmek isteyenleri büyüleyen bir görünüm.

2. Entegre yemek odası bulunan mutfak

mutfak-entegre-yemek odası
Ailece yemek yemek, iletişimi güçlendiren alışkanlıklardan biridir. Birlikte yaşayanların masa etrafında bir araya gelme olasılığının olduğu evlerde sürdürülen bir rutin. Bu durumda ferah bir ortam yaratmak için tadilat sırasında mekanı hazırlamak önemlidir.

olan mutfaklar entegre yemek odası Özellikle bu ortama yerleştirildiğinde sofranın getirdiği yakınlığa değer verenler tarafından sevilirler.

3. İki renkli mutfaklar

mutfak-bicolor
İki farklı renkle dekore edilmiş bir oda, her iki unsur arasında var olan mükemmel uyumu gösterir. Bu dekorasyon trendi, modern mutfakların reformunda çok mevcut.

Mobilyalar yüksek ve alçak ünitelerden oluştuğunda dolaplar sadece ortamdaki konumlarına göre değil aynı zamanda tonalitelerine göre de görsel olarak ayırt edilebilirler. Rahat bir mekanın detaylarını tanımlamak için kullanabileceğiniz sayısız kombinasyon var. Beyaz ve ahşap zamansız bir plandır.

4. Adalı mutfak

adalı mutfak
Nihai yenileme projesi, kişisel beklentileri ve ek olarak mekanın özelliklerini dikkate alır. Mevcut metrekareler planlamayı doğrudan etkiler. Birçok mutfak ada şeklinde bir düzen ile yenilenmiştir.

Bu çekirdeğin etrafında dönen geniş bir odada özellikle pratik olan bir kompozisyon. ada Seçilen mobilyalarla aynı renkte olabilir veya tam tersine farklı bir tonla öne çıkabilir.

5. Mutfağın estetiğini artıran gereçler

Mutfak aletleri
Ev aletleri, alanı ihtiyacınız olan her şeyle donatmak için gerekli parçalardır. Bu sayede mülk sahibi yeni tarifler hazırlamak ve farklı görevleri yerine getirmek için pratik bir mutfağa sahip olur.

ev Aletleri Bir tadilatta ikincil bir yer tutmazlar, ancak mekanda çerçevelendikleri zaman en iyi perspektiflerini görürler. Fırın ve mikrodalgayı bir sütuna yerleştirme eğilimi güncel bir trend. Her iki eleman da paralel olarak yerleştirilebilir.

6. Beyaz tuğla duvar

mutfakta tuğla duvar
Endüstriyel tarz, binanın yapısal elemanlarının dekorasyonundaki önemi artırmaktadır. Örneğin bir tuğla duvar bu açıdan en iyi şekilde görünür. Açıkta kalan tuğla da mekana rustik bir estetik kazandırıyor.

Beyaz bir yüzeye sahip olduğunda, Nordic gibi diğer dekoratif stiller ile birleşir. peki, beyaz tuğla duvar Bu, birçok reformda mevcut olan eğilimlerden biridir.

7. Siyah ve beyaz

mutfak-siyah-beyaz
Siyah ve beyaz zamansız bir eşleşme oluşturur. Bu nedenle birçok reformda tercih edilen kombinasyondur. İki öğenin toplamı, beyazın parlaklığının zıt tonu tamamladığı güzel bir kontrast oluşturur.

Pek çok kişi, yaz aylarında evin dekorasyonunu ve konforunu iyileştiren gelecek projeleri planlıyor. Bu nedenle mutfağın dönüşümü tüm mülkü doğrudan etkiler. Bunlar, modern, zarif ve çok pratik bir oda yaratmanız için size ilham verebilecek trendlerden bazıları.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu