Dekorasyon Örnekleri

Modern mutfaklara koyu renkler eklemek için altı fikir

mutfak-in-ahşap-ve-renkli-siyah

Bir mutfak reformu, odaya entegre edilen renk kombinasyonuna özel dikkat gösterilmesini gerektirir. Son derece modern bir estetiğe sahip yüzeylerde koyu tonlar trendi belirliyor. İçinde dekorasyon blogu Mekanın dekorasyonuna bu kromatik bakış açısını katmak için anahtar fikirleri paylaşıyoruz.

1. Siyah ev aletleri: size ilham verecek bir trend

mutfak-döşenmiş-ile-beyaz-mobilya

Beyaz eşyalar, işlevselliğinin ötesinde mekanda büyük önem kazanıyor. Zamansızlıklarıyla öne çıkan bazı yüzeyler vardır: beyaz veya paslanmaz çelik, müşteriler tarafından en çok talep edilen alternatiflerden ikisidir. Ancak çok şık bir üçüncü öneri daha var: ev Aletleri siyah, sofistike bir dokunuş katar. Bu nedenle odanın görünümünü yenilemek için entegre edilebilecek formüllerden biridir.

2. Koyu renk mobilyalar ve açık renk tezgah (ya da tam tersi)

mutfak-mobilya-gri-ve-açık-tezgah

Mutfak mobilyaları koyu tonlarda tasarlandığında çağdaş bir görünüme de sahip olabilir. Bu nedenle siyah mobilyalar şu sıralar moda. Bir dokunuş nasıl eklenir ışık Evin bu köşesindeki netliği pekiştirmek için dolapların ön tarafında? Açık renkli zarif bir tezgah ile kontrastı arayın.

3. Beyaz mutfak mobilyası: siyah kulplar, musluklar ve lavabonun aksine

mutfak-mobilya-in-beyaz-ile-kulplu-siyah

Görsel düzeyde kromatik kontrastların sunduğu olanaklarla mutfak reformu zenginleştirilebilir. Siyah ve beyaz eşleşmesi, trend belirleyen bir şema aracılığıyla odaya mükemmel bir şekilde entegre edilebilir. Açık renkli mobilyalar, koyu renkli kulpların varlığını daha da vurgulamaktadır.

Detaylara önemli bir dikkat katarlar. Siyah, odanın belirli bir perspektifini vurgulamak için kasıtlı olarak kullanılabilir. Örneğin, vurguyu şuraya koyabilirsiniz: atıcılaraynı bitişi sunarak modern mutfaklarda görsel sürekliliği pekiştiren eviye veya batarya.

4. Koyu renkli mutfak sütunu

koyu kahverengi mutfak sütunu

Kalışın planlanması, bilinçli olarak renk seçimi ve depolama ile ilgilenir. Yani bulaşıkları saklamak, kileri düzenlemek ve küçük ev aletleri ve mutfak gereçleri için doğru yeri bulmak için pratik bir tabana sahip olmak şarttır. Kolon, yüksek taşıma kapasitesi ile öne çıkan mobilya parçalarından biridir. depolamak ki içinde var. Oda dekorasyonunda koyu bir rengin ön plana çıkmasını mı istiyorsunuz? Vurgulamak istediğiniz perspektife dikkat çekin. Örneğin, gri veya siyah bir sütun.

5. Hafif zeminli bir mutfağa entegre edilmiş koyu renkli mobilyalar

gri-mutfak-mobilya-ve-hafif-zemin

Koyu tonların kullanımı mutfak yenileme sektöründe trend oluşturuyor. Bununla birlikte, içerideki ışığı artırmak için diğer parlak unsurları entegre etmek uygundur. Sonuç olarak, mobilyaları tercih ederseniz grimutfağınızı döşemek için kahverengi veya siyah, seti daha hafif bir zemin üzerine çerçeveleyin.

6. Koyu renk ahşap mutfak dolapları

mutfak-mobilya-in-koyu-ahşap

Birçok kişi, bir mutfak yenileme projesinde koyu renkli ahşabın sıcak dokunuşunu geliştirmek ister. Rustik bir oda çerçevesinde çok başarılı bir şekilde bütünleşen bir kaplamadır. Ancak, başka birçok kombinasyon, karışım ve olasılık sunar. Bugün, mobilya hafif ahşap Yenilenmiş rustik estetiğe sahip odalarda büyük projeksiyon kazandılar. Ancak bu malzemenin daha koyu bir bitişe sahip versiyonu geçmişte kalmadı (fotoğraftaki ilham önerisinde de görebileceğiniz gibi). Mobilyanın ön yüzü, siyah kulplarla çekici bir kombinasyon oluşturuyor.

Bu nedenle koyu renkler, modern mutfakların gerçek kahramanlarıdır. Bu nedenle, yaklaşan bir reformu üstlenmek istiyorsanız bu kromatik bakış açısıyla oynayabilirsiniz.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu