Mutfak Dekorasyonu

Mutfağı Genişletme Nasıl Yapılır

Mutfağı Genişletme Nasıl Yapılır? Mutfak çok yüksek düzeyde çok yönlülük ile karakterize edilen bir ev ortamıdır. Çoğunlukla belirli bir fikir düşünülerek tasarlanır ve bir süre sonra pratik ihtiyaçlar veya estetik zevklerdeki bir değişiklik nedeniyle her şey değişir.

Mutfağı Genişletme Nasıl Yapılır
Gösteren işaretler nelerdir? mutfağınızın ufkunu genişletmeye başlama zamanı, belki konsollar gibi mobilya elemanlarının yardımına mı başvuruyor? Bu satırlarda, evde çok önemli bir alandan daha iyi yararlanmanıza yardımcı olmak için.

Az yer var mı? İşte yapabilecekleriniz!

Seçtiğiniz büyük yemek masası, yemek hazırlarken sorunsuz hareket etmenizi engelliyorsa, belki de olasılığını düşünmenin zamanı gelmiştir. uzatılabilir bir tane ile değiştirerek değiştirin, sadece misafirleriniz olduğunda tamamen açılacaktır. Açılabilir masalar, aile büyüdüğünde de mükemmeldir ve çoğu zaman çocukları ve torunları son dakikada bile karşılama ihtiyacı vardır.

Small Line genişletilebilir konsol

Small Line genişletilebilir konsol

Sipariş arıyorum

Çoğu zaman, evi ciddi bir şekilde düzenlemeye karar verdiğimizde, artık bağlı hissetmediğimiz mobilyalardan kurtulmaya karar verdiğimizde mutfağın ufkunu genişletmeyi düşünüyoruz.

Bu gibi durumlarda, vedayı (veya tavan arasına geçici olarak transfer etmeyi) tercih etmek alışılmadık bir durum değildir. büyükannesinin büyük ahşap masası çağdaş bir mutfak için nesnel olarak fazla resmi.

Bu durumlarda ne yapmalı? Seçenekler çoktur! Örneğin, bir çekmece masası, belki de dışarı çıkardığınızda gerçek bir ada yaratmak için mutfak bloğuna takabilirsiniz.

Uzatılabilir konsol Xenia Küçük 196 cm

Uzatılabilir konsol Xenia Küçük 196 cm

Eski masanın çekmecelerinde saklananların düzenine gelince, bunun yerine kendinizi masaya doğru yönlendirebilirsiniz. Bu mobilya parçası, evi rahat ama şık bir şekilde düzenlemek isteyenlerin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz tarzlar çoktur ve aynı zamanda mutfağın tipik özelliklerine mükemmel bir şekilde uyar.

Her şeyden önce pratiklik!

Sorunları artık yönetemediğinizde, mutfağın ufkuna yeni bir yüz vermeye karar verdiğiniz sıklıkla olur. ahşap mobilya, her şeyden önce tablo. Şunu kabul edelim: Bu malzeme ile yapılan mobilya elemanları çok güzel, ancak aynı zamanda belirli ürünlerle de bakımı yapılmalı ve bunu yapmak için her zaman vaktiniz olmuyor.

Bugün pratiklik her şey evde ve bir açılır masa veya mutfak için bir masa seçerek camlı konsol estetiği kesinlikle ihmal etmeden ön plana çıkarılabilir.

Mutfağınızın ufkunu genişletme zamanının geldiğini nasıl anlarsınız? konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu