Dekorasyon Örnekleri

Noel’de dekorasyon yapmanın püf noktaları

noel-dekorasyon-fikirleri

Dekorasyon tutkunları genellikle Noel’in tadını özel bir yoğunlukla çıkarırlar. Dikkatli bir atmosfer yaratmak için denemeler yapmanın, renklerle oynamanın ve evi güncellemenin mümkün olduğu yılın bir zamanıdır. İçinde Dekorblog Yıl sonu tatillerinde evi dekore etmek için altı püf noktası paylaşıyoruz.

1. Advent Çelengi: ön kapının arkasında

kapıda yılbaşı çelengi

Advent çelengi Noel’in en temsili sembollerinden biridir. Yılın bu döneminde dekorasyonda en çok kullanılan unsurlardan biridir. Ancak başka birçok bakış açısı da sunuyor. Örneğin, bir merkez parçası oluşturmak için bu formatı kullanabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki gibi çekici bir tasarım da ekleyebilirsiniz. Odak noktası bir duvardan veya pencereden. Yılbaşı çelengi farklı ebatlarda başarılı olan bir modeldir. Örneğin yemek odası sandalyelerinin arkasını süslemek için bu aksesuarı kullanabilirsiniz.

2. Minyatür süs eşyaları

minyatür-noel-dekorasyonları

Dokular, renkler, şekiller ve boyutlarla oynamak için Noel dekorasyonlarını deneyin. Minyatür süsler, sehpa, şifonyer veya sehpa gibi belirli mobilyalar üzerinde çekici kompozisyonlar oluşturmak için gereklidir. açık raflar. Bu durumda, minyatür bir Noel ağacı gibi mükemmel şekilde tanınabilir bir görüntüye sahip bazı dekorasyonlar seçin.

3. Noel temalı el sanatları

Noel hediyesi kağıdı

Noel dekorasyonu çok yaratıcı. Kişisel projeleri seviyorsanız, evinizi süslemek için çizimler, Noel kartları veya kişiselleştirilmiş öğeler gibi özel çalışmalar yaratmaya dahil olabilirsiniz. ağaç. En basit kaynaklar büyüleyici çalışmalar yaratmanıza yardımcı olabilir. Örneğin kağıt veya karton üzerinde çalışmalar oluşturun.

Bir mekanı nüanslarla kişiselleştiren çok basit projeler var. Farklı malzemeler kullanarak kendi başınıza yapabileceğiniz dekoratif harfler buna güzel bir örnektir.

4. Tipik Noel tonları: altın ve gümüş

altın renkli-noel-dekorasyonları

Noel kutlaması sırasında evinizde hangi dekoratif tarzı geliştirmek istiyorsunuz? Az ya da çok entegre edilen tipik Noel tonları, tatil sırasında ev dekorasyonuna mükemmel uyum sağlar. Altın ve gümüş, zamansız bir bakış açısına sahip olan malzemelerden ikisidir.

Sadece tipik yılbaşı dekorasyonlarında değil, dekoratif tepsiler gibi diğer özel parçalarda da bulunan tonlar, fotoğraf çerçevelerisofra takımlarının detayları, vazolar… Bu nedenle, evinizde bulunan kaynaklar ve eşyalarla Noel dekorasyonunun güzelliğini artırın.

5. Noel’de kitaplarla süsleyin: bir edebiyat köşesi oluşturun

Noel kitabı olan çocuk

Evrensel hikayelerle Noel’in büyüsünü evinize taşıyın. Tatillerde okumanın tadını çıkarabileceğiniz bir edebi alan yaratın kitabın hayal gücünü beslemekle kalmıyor, aynı zamanda birbirinden güzel örtüleriyle evin bir köşesini süsliyor. Özellikle çocuklu ailelere ilham verebilecek bir dekorasyon önerisidir.

6. Noel Hediyeleri

Noel hediyeleri

Noel Detayların değeri ve özel sürprizlerle birlikte gelir. Ancak hediyenin formatı tatillerde büyük dekoratif değere sahiptir. Bu nedenle kutuları Noel temalı kağıtlarla sarabilirsiniz. Sonuç çok görsel.

Yıl sonu kutlamalarında Noel dekorasyonları nerede geliştirilmeli? Salon ve oturma odası, mülkteki konumlarından dolayı özel ilgiyi hak ediyor. Ancak Noel teması oyun odası, yatak odası veya mutfak gibi diğer köşelere de ulaşabilir. Noel ağacı, tatillerin en temsili unsurlarından biri olmasına rağmen, yıl sonunda birçok olasılık sunan çiçekler gibi başka doğal unsurlar da vardır.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu