Dekorasyon Örnekleri

Oturma odasını veya yatak odasını dekore etmek için 8 parça

zarif-ve-güzel-oturma odası dekorasyonu

Oturma odası ve yatak odası evin iki farklı alanı olmasına rağmen, bazı parçalar çok yönlüdür ve bahsedilen alanların herhangi birine mükemmel bir şekilde entegre edilebilir. İçinde dekorblog Her iki senaryoda da en iyi hallerini gösteren öğelerden bir seçkiyi paylaşıyoruz.

1. Bir kanepe veya koltuk

açık renkli kanepe-duvarın yanında

Yaşam alanı, oturma odası estetiğinde eksik edilemeyecek ortamdır. Ferahlığıyla ön plana çıkan bir ebeveyn yatak odası da odanın tamamlayıcısı olabilir. dinlenme köşesi Okumak veya sohbet etmek için bir alan. Bu nedenle her iki odada da kanepe veya koltuk konforu arttırır.

2. Oturma odasını veya yatak odasını dekore etmek için minderler

yastık-yatak odası-dekorasyonu

Tekstiller şüphesiz oturma odası ve yatak odası planlamasında detaylara verilen önemi artırıyor. Bu nedenle kırlentler sezonluk dekorasyonda pek çok olanak sunuyor. salonlar ve yatak odaları. Sadece kanepeyi veya koltukları süslemekle kalmayıp yatağı da süsleyen parçalardır.

3. Oturma odasında veya yatak odasında güzel bir köşe yaratmak için eski bir şifonyer

Çekmeceli dolap, evde bahsedilen mekanların dekorasyonunu zenginleştirebilecek yardımcı bir mobilya parçasıdır. Duvarlardan birinin yanında güzel bir köşeyi çerçevelemek anahtar parçadır. Ayrıca oturma odası ve yatak odasında gerekli olan depolama alanını da ekler. Eski bir şifonyer, eşsiz bir hikaye anlatıyor dış görünüş. Bu nedenle daha yeni trendlerle donatılmış bir ortamın dekorasyonuna nüanslar ve kontrastlar katar.

4. Odanın bir bölümünü çerçevelemek için halı

oturma odasında halı-dekorasyon

Yatak odası ve oturma odası evin farklı odaları olsa da ortak bir yönleri vardır. Genellikle farklı bölgeleri aynı senaryoya entegre ederler. Ve halının kullanımı, her ortamı aynı bağlamda sınırlandırmaya yarayan dekoratif bir formüldür. Bu nedenle özellikle belirtilen odalarda da çokça mevcut olan bir tamamlayıcıdır. sonbahar ve kış. Her ne kadar kilimlerin uzun ömürlü olduğunu unutmamak gerekse de yaz aylarında da halılar muzaffer oluyor. En taze ve en hafif tasarımlar bunu böyle gösteriyor.

5. Portmanto, oturma odası, yatak odası veya salonun tamamlayıcısı

elbise-portmanto

Birçok eklentinin çok pratik bir amacı vardır. Portmanto da mekandaki organizasyonu iyileştirir. Genellikle salonda bulunan bir tamamlayıcıdır. Ancak zenginleştirebilirsiniz. manzara oturma odası veya yatak odası.

6. Oturma odasını veya yatak odasını dekore etmek için yan sehpa

güzel-manzaralı-dekoratif-köşe

Oturma odası dekorasyonunda yan sehpa oldukça belirgindir. Odaya daha yüksek düzeyde bir dinamizm katmak için genellikle yaşam alanına eklenir. Farklı ortamlardaki varlığının da gösterdiği gibi, yaşam alanının ötesinde anlam taşıyan bir unsurdur. dekoratif kompozisyonlar modern yatak odaları.

7. Çalışma veya çalışma alanı eklemek için masa

masanın üzerindeki çiçekler

Evdeki birçok oda çok işlevlidir, yani pratik açıdan birbirini tamamlayan farklı alanları bütünleştirir. Masa, bir çalışma veya çalışma alanına eklenecek önemli bir parçadır. Genellikle yatak odasında çerçevelenen bir ortam, ancak yatak odasındaki evrim mevcut dekorasyon başka bakış açıları sunuyor. Örneğin oturma odasının duvarlarından birinin yanına, hatta kanepenin arkasına mükemmel bir şekilde entegre edilebilecek bir mobilya parçasıdır.

8. Oturma odasını veya yatak odasını dekore etmek için vazolar

çiçek-ve-fotoğraf-çerçeveli vazo

Dekorasyon, mekanla olan bağlantısından dolayı estetik ve konfor evin her odasında önemlidir. Ancak yatak odası veya oturma odası gibi belirli alanlara daha fazla önem verilmesi yaygındır. Ve son kompozisyona eklenen küçük detaylar fark yaratıyor. Bu nedenle vazolar çok fazla oyun alanı sağlıyor.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu