Dekorasyon Örnekleri

Özel cam: evinizi modernize etmek için en iyi müttefikiniz

Bazı malzemelerin sahip olduğu potansiyeli çoğu kez bilmiyoruz. Önceden pahalı ve bakımı zor görünen, ancak aslında harika sonuçlar veren malzemeler. Cam ve kristal kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Sebep? Ve son derece dayanıklı ve dayanıklı bir malzeme ile karşı karşıyayız. Bugün size özel camın sunduğu avantajlardan biraz bahsedeceğiz. mini reformlar yapmak, pandemi sırasında çok popüler hale gelen tür.

Özel cam

Kişiye özel malzeme

Camın birçok avantajı vardır, ancak bunlardan biri, onu ihtiyaçlarımıza göre uyarlayabilmemizdir. Örneğin, bir masa veya şifonyer gibi herhangi bir yüzeyi korumak için tam ölçüm yapabiliriz; ya da merdiven korkuluğu olarak da kullanabiliriz.

Dayanıklı bir malzemedir, bakımı kolaydır ve uzun vadede ucuz. Ayrıca süslemesi ve modern bir dokunuş vermesi oldukça kullanışlı ve pratik; ve gerçek şu ki cam, süslemesiz ve en saf haliyle minimalist ve moderndir.

Şömineler için özel cam

Bu ihtimali hiç düşündünüz mü? Artık yaza girdiğimize göre, evde sıcak bir alan hazırlamayı düşünmenin zamanı geldi ve soba alanı için cam Sadece pratik değiller, aynı zamanda evde çocuklarımız veya evcil hayvanlarımız olduğunda da güvenlidirler.

Şömineler için özel cam

Soğuk günler için hala kayıpken neden şimdi bakıyorsunuz? Çünkü yaz aylarında kesinlikle yüksek sezonda olduğumuzdan daha uygun fiyatlar bulacağız. Bu, bir seyahat planlarken olduğu gibi çalışır, önceden uçuş satın almak her zaman daha iyidir.

Ürünün kendisine gelince, çok ilginç üç seçenek bulabiliriz. bir yandan ısıya dayanıklı Neoceram şömine camı . Şömine veya soba girişini tamamen kapatan özel yapım cam yüzeydir. yerleştirmenin en ilginç yoludur. güvenli bariyer ama bir varlığın varlığını azami ölçüde gizlemek soba veya şömine önü cam.

camlı şömineler

Tek seçenek bu değil, aynı zamanda üzerine de bahse girebiliriz. kıvılcım önleyici. Tüm açıklığı kapatmayan, ancak yine de bacadan kıvılcım çıkmasını önlemek ve bu sayede yangın veya ev kazalarını önlemek için oldukça ilginç olan ara modellerdir. Şömineyi tamamen kapatmak istemiyorsak şüphesiz en ilginç seçenek kıvılcım önleyicilerdir.

Sonunda, hakkında konuşabildik anti-ısı gözlükleri. Bu camlar, merkezi şömineleri ve sobaları tam anlamıyla çevrelemek için kullanılır. Yuvarlak veya uzun olan ve bir odanın ortasında bulunanlar.

Ayrıca terasımız için şöminemiz varsa bu kristallerin dışarıya da yerleştirilebileceğini belirtmekte fayda var; Ve zaten biliyoruz ki teraslar kışın giderek daha fazla kullanılıyor.

Mobilyalarınızı koruyun

Evimizi modernize edebilen ve koruyabilen tek kullanım değildir. Hem yemek odası hem de yardımcı masalar olarak sofralarımızı bir düşünelim. Ahşap ve diğer malzemelerden yapılan bu masalar, zamanın geçişine, ayrıca sıvılara, yiyeceklere, boyalara ve diğer kir kaynaklarına da maruz kalmaktadır. Özel bir bardak koyarsanız, o iç (veya dış) masaya çok taze bir dokunuş verebilirsiniz. Veya dikdörtgen bir masa camı tercih edebilirsiniz. Ya da oturma odanızdaki yuvarlak masa için bir bardak tercih edin. Ölçmek için yapıldığı için sınır yoktur.

Yemek masasını korumak için özel cam

Yuvarlak bir masa üzerinde özel cam

Cam korkuluklar

Son olarak, özel camlara verebileceğimiz kullanımlardan bir diğeri de merdivenlerde. Cam korkuluklar özellikle modern veya minimalist tarza sahip mekanlar söz konusu olduğunda oldukça moda olsa da gerçek şu ki bu malzeme dekoratif tarzdan bağımsız olarak çok iyi görünebilir.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu