Dekorasyon Örnekleri

Pandemi döneminde doğum gününü kutlamak ve süslemek için 7 fikir

Pandemi döneminde doğum gününü kutlamak ve süslemek için 7 fikir ? Mevcut salgın, tüm planlarımızı, kesinlikle hepsini alt üst etti. Gezilerden kutlamalara ve hepimiz bir doğum günü kutlaması veya benzeri bir etkinlik olmadan gidebilsek de, küçükler için biraz çaba sarf etmeli ve her zaman elbette gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak bir şeyler ayarlamalı ve hazırlamalıyız.

Şimdi göreceğimiz şey bu, bir pandemide doğum gününü kutlamak ve süslemek için fikirler. Böylece hiçbir çocuk onsuz kalmaz ve her şey maksimum güvenlik ile kalmaz.

Evi, uyandığınızda ilk andan itibaren dekore edildiğini görmeniz için dekore edin.

Bu, Noel Baba veya Noel Baba’nın geldiği zamana benzer bir şey: illüzyon, sabah kalktıkları ilk andan itibaren başlar, değil mi?

Bu durumda aynı olacaktır. Ama doğum gününe yönelik bir dekorasyonla.

Binlerce şey yapabilirsiniz:

Koridora veya başka bir yere bir çelenk koyun ki odasından çıktığında gördüğü ilk şey olsun..

Evi dekore etmek için mutlu yıllar çelenk

Yaşlara, cinsiyetlere veya temalara özel yüzlercesi var. Bu satırların üzerinde gördüğümüz bunu Letsgo Fiesta’dan satın alabilirsiniz.

Çelenke ek olarak şunları yapabilirsiniz: tüm parti düzeniyle kahvaltı için bir masa dekore edin.

Balonlar, çelenkler, konfeti, parıltı, hediye, güzel bir masa örtüsü vb. Bu anlamda, şu satırların altında gördüğümüz gibi, her şeyi içeren doğum günü setlerimiz var:

Çocuk doğum günü dekoratif seti

Letsgo Fiesta Doğum Günü Seti

Bu set, örneğin, bir afiş, çelenk, çörek sarmalayıcıları, ses çıkarıcılar, balonlar, flamalar, saten kurdeleler, kalem kutuları, pasta süsleri ve çubuklarla birlikte gelir. Tamamen eksiksiz ve kendiniz hazırlamak veya parçalar halinde satın almak zorunda kalmazsınız.

Ona bir sürpriz yapmak yerine, çocuğun doğum gününü dekore etmesini tercih edersiniz çünkü bu aynı zamanda eğlenceli bir bölümdür, tüm evi birlikte dekore etmeden önceki gün.

İnternette size ilham verecek binlerce fikriniz var, aradığınız şeye göre bir tema ile bir dekorasyon yaratın. Mükemmel dekorasyonu bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Doğum günü dekorasyonu

Fotoğrafçılık Ballon_Worldwide

Kılık değiştirme ya da gizleme

Giyinmek için karnaval olması gerekmiyor, hatta nedeni çocuklarınızdan birinin doğum günü içinse daha da az.

En sevdiği temadan kostümler satın alın ya da yapın ya da onun beğeneceğini bilmenizi istediğiniz her şeyi yapın ve o gün ya da en azından kutlama süresince bunu kılık değiştirerek geçirin.

Doğum günü kostümleri

Bu kutlamayı, iyimserliği ve bir doğum günü partisinin meyvesini vermeyi davet ediyor, sence de öyle değil mi?

Hazır kıyafetleri evden çıkmadan satın alabilir ya da sizi heyecanlandırırsa kendiniz yapabilirsiniz. Coşku ve mutluluk katan her şey her zaman olumludur. Bu satırların üzerinde gördüğümüz bunlar Letsgo Fiesta’dan.

Özel bir kahvaltı sipariş edin veya hazırlayın

Hoşunuza gitmiyorsa veya özel bir kahvaltı hazırlayacak vaktiniz yoksa çok iyi bildiğiniz gibi bugün tüm şehirlerde istediğiniz kahvaltınızı hazırlayıp eve sıcacık, taze ve hazır olarak götüren firmalar var. .

Böylelikle güzel ve şenlikli masaya ek olarak, o günkü kahvaltının olabildiğince özel ve kişiselleştirilmiş olmasının bir zararı olmazdı. Doğum gününde böyle başlamak harika değil mi?

Birden çok video görüşmesi hazırlayın

Kahvaltı ettikten ve coşkusunu çatıdan geçirdikten sonra, birkaç video görüşmesi hazırlayarak doğum gününü kutlamaya devam edebilirsiniz.

Arkadaş veya aile üyeleri salgın nedeniyle doğum gününe gelemiyorlarsa, sevgili aileleri ve arkadaşları ile onu tebrik etsinler, doğum gününü kutsasınlar ve daha özel hissedebilsinler diye bazı görüntülü görüşmeler hazırlamak zorunlu bir görevdir. mümkün, onun doğum günü.

Uzaktan oyunlar

Görüntülü görüşme doğum günü

Bugün teknoloji, arkadaşlarımızla uzaktan oynamamıza izin veriyor. Çevrimiçi olarak Play veya Xbox ile veya bir uygulama veya çevrimiçi oyun kullanarak veya bir grup video görüşmesi yaparak ve çocukların bir süre uzaktan ve güvenli bir şekilde oynamasına izin vererek.

Bu anlamda bir çok basit ve eğlenceli oyunun yanında kostüm yarışması gibi pek çok şeyi oynayabilirsiniz.

Komşularla bir sürpriz organize edin

Komşularla ya da en azından bazılarıyla iyi anlaşırsanız, pandemide çocukların doğum gününü kutlamanın başka bir fikri de onlarla konuşmak ve her komşusu kendi başına olmak üzere belirli bir saatte balkona çıkmak için buluşmaktır. Tabii ki, ve o zaman geldiğinde, mevcut tüm komşular size hak ettikleri Doğum Günün Kutlu Olsun şarkısını söylerler.

Covid zamanlarında bir doğum günü partisi düzenlemek ve düzenlemek için tüm bu fikirler uzaktan ve tamamen güvenlidir.

Ancak, Birkaç çocuk toplamaya karar verdiyseniz ve partinin yüz yüze olduğunu, Bazı basit kuralları ve düzenlemeleri takip ederek, partinin olabildiğince güvenli olmasını sağlayacaksınız.:

Küçük bir grup çocuk:

Ne kadar çok arkadaş o kadar iyi, değil mi? Ama maalesef bu özdeyiş olamaz.

Bu nedenle, fiziksel bir doğum günü düzenlemeye karar verirseniz, ideal olan çocuk grubunun küçük olmasıdır.

Açık havada yap:

Bu her zaman mümkün değildir, ancak doğum gününü dışarıda yapabilirseniz, bir evde kilitli olmaktan çok daha iyidir.

Ve bir evin içindeyse, sürekli havalandırma sağlamak için pencereleri açık tutmaya çalışın.

Maskelerin kullanımı:

Doğum günü 6 yaşından büyük çocuklar içinse bildiğiniz gibi maske takmaları zorunludur.

Bu başka bir güvenlik katmanı sağlar. Onlara doğru takmayı ve güvenle keyfini çıkarmayı öğretin.

Ayrı ayrı yemek, tatlılar ve kek:

Yenen her şeyi ayrı ayrı hazırlayın. Evet, aynı yemeği hazırlayabilirsiniz: Sandviç, kek, kekler, tatlılar, vb, ama bunların hepsi ayrı ayrı ve her çocuk başkasınınkine uzanmadan tabağından yemek yiyor.

Pastayı üflemeden:

Herkesin yemesi için büyük bir pasta varsa, çocuktan veya bir başkasından daha iyi, mumları üfleyin, böylece daha sonra herkes o pastayı yiyebilir.

El yıkama ve dezenfeksiyon:

Birkaç şişe hidroalkolik jel almaya çalışın ve çocukların periyodik olarak ellerini yıkamasını sağlayın.

Bu önlemlerle, şahsen yapmaya karar verirseniz, mümkün olduğunca güvenli bir doğum günü partisi yapabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, lanet olası Covid-19 salgınında bile, asla kaçırmaması gereken küçükler için muhteşem ve güvenli bir doğum günü partisi ayarlamak ve dekore etmek için hala birçok seçeneğimiz var. Düşünmüyor musun? Yorumlarda seni okudum.

Ve bu makalenin bir arkadaşınızı veya aile üyenizi beğenebileceğini düşünüyorsanız, paylaşın. Teşekkürler!

Bir çocuğun doğum gününü dekore etmek için bu 5 basit ve eğlenceli fikri de okuyabilirsiniz.

Pandemi döneminde doğum gününü kutlamak ve süslemek için 7 fikir konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu