Dekorasyon Örnekleri

Sonbaharda bir kır evini dekore etmek için 6 ipucu

sandalyedeki süslemeler

Dekorasyonun bağlamı, yaratıcı bir süreçte çok önemlidir. Yani taşınmazın özelliklerinin yanı sıra entegre olduğu lokasyonun da analiz edilmesi önemlidir. Sonbaharda kır evinin keyfi özel bir coşkuyla çıkar. Dış iklimin sizi sıcak dokularla süslenmiş odalarda daha fazla dakika kalmaya davet ettiği dönem. Çoğu zaman kır evinde en unutulmaz anlar şöminenin etrafında yaşanır. Bu unsurun ötesinde evin cazibesi başka bakış açılarından ve duyumlardan da beslenebilir. İçinde Dekorblog Altı ipucu paylaşıyoruz.

1. Çiftlik evi tarzı ilhamı

Rustik tarz, yaratıcı süreçte size ilham verebilecek dekoratif trendlerden biridir. Ve bu estetik öneriyle bağlantılı olarak, onun ana özelliklerine uygun bir dekoratif trend var: çiftlik evi tarzı.

Endüstriyel tasarım, yüksek tavanlı ve geniş pencereli eski çalışma alanlarının özellikleriyle ilgili olduğu gibi, çiftlik evi tarzı da kır evlerinin özünü yeniden yaratıyor.

2. Mutfak: evin ruhu

rustik tarzda masa

Kır evi dekorasyonunda oturma odasının özel bir önemi olsa da mutfak evin ruhudur. Bu nedenle, örneğin görünür sofra takımları gibi yeni dekoratif öğeler ekleyebilirsiniz.

yemek tarifi kitapları Sadece yeni hazırlıklar hazırlamak için önemli bilgiler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük bir dekoratif güce de sahipler. İlgi çekici illüstrasyonlara sahip çalışmalar, leziz tatlarla zenginleştirilmiş kır evi görünümüne mükemmel bir şekilde entegre oluyor.

3. Kurutulmuş çiçek demetleri: sonbaharda çiçek dekorasyonu

vazoda çiçek buketi

Çiçek dekorasyonu evrensel bir temadır. Yani sadece evlere değil, ticari mekanlara ve etkinliklere de yeni bir hayat veriyor. Peki, sonbaharın sadeliğine yakışan bir dekoratif öneri var: kurutulmuş çiçek buketleri Ortama rustik bir dokunuş basıyorlar.

Oturma odasını, mutfağı veya salonu güzelleştirmek için küçük kompozisyonlar yapabilirsiniz. Yani ayrıntılara önem verin.

4. Sonbahar baskıları: zamansız bir formül

kareli-masa örtüsü ile masa

Bir kır evini sonbaharda güncellemek için tüm nüanslarını yenilemenize gerek yoktur. Ve betonun perspektifine bakabilirsiniz. İç mekanların sıcaklığının arttığı bir sezonda baskılar olmazsa olmazlardan.

Resimler masa örtülerinde çok mevcut olabilir, çarşaflar, minderler veya perdeler. Küçük çiçek kompozisyonları da oldukça zariftir.

5. Toprak ve beyaz tonları

Keyifli bir sonbahar gününde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan renklerle oynayın. Evinizi sağlayan tonlarla sarın refah, sakinlik ve huzur. Doğal peyzajla bütünleşen yüzeyler sonbahar döneminde yeni bir hayat kazanıyor. Sonuç olarak kır evlerinde ve rustik tarzlarda toprak tonları galip geliyor. Ancak beyazın da eksik olması mümkün değil, bu da ortamda oldukça parlak bir etki yaratıyor.

6. Ana odalarda dışarıya bakan

büyük pencereli yatak odası

Evde alanı düzenlemenin farklı yolları vardır. Mülkün dağılımı çevrenin nihai imajını etkiler. Özel ilgiyi hak eden bir odak noktası arıyorsanız, kır evi size oturma odasında, yemek odasında, mutfakta veya yatak odasında en üst düzeyde perspektif sunar: yurt dışı Rahat bir iç mekandan algılandığında özellikle rahatlatıcıdır.

Sonbaharda bir kır evi nasıl dekore edilir? Adım adım ilerlemenin tadını çıkarın. Yani mutluluğa bakış açınıza uygun bir ev yaratın.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu