Dekorasyon Örnekleri

Sonbaharda güzel bir masayı dekore etmek için 6 ipucu

sonbahar masası

Dekorasyon dünyası farklı hedefler doğrultusunda şekilleniyor. Planlama genellikle masanın etrafında döner. Özellikle olaylar veya özel günlerde. Güzel sofraları sonbahar estetiğiyle nasıl dekore edebiliriz? Decorau.Com’da altı ipucu paylaşıyoruz.

1. Bağlamı analiz edin: tablonun düzenini etkiler

sonbahar-etkinliğinde-masa-dekorasyonu

Dekorasyon alanında birden fazla yaratıcı seçenek bulunmaktadır. Ancak tablonun görüntüsü her zaman bağlamla bağlantılıdır. Bu sezonu oluşturan bazı haftalarda etkinlikler de şu adreste planlanıyor: temiz hava.

Bir olay iç mekanda çerçevelendiğinde bile doğal bağlamın perspektifi ilham kaynağıdır. Yani sonbahar masaları çok çeşitli renk ve dokularla süslenerek oldukça doğal bir sonuç elde ediliyor.

2. Sonbahar sofra takımı: masanın ana kahramanları

sonbaharın trendleri sofra takımları

Masayı ayarlamak için geniş bir ürün yelpazesi kullanmanıza gerek yok. Ancak sofra takımı önemli bir üründür. Şu anda başarılı olan teklifler nelerdir? Gösterişli tasarımlarla çerçevelenmiş basit şekillere sahip tasarımlar moda. kabartmalar. Elle yapılan kreasyonlar da büyük değer kazanıyor. Baskılar tekstillerin ötesine de damgasını vuruyor. Geometrik veya çiçek desenli yüzeylerle sofralara geliyorlar.

3. Orta süsler: ortancalar baş kahramanlar haline gelir

sonbaharda-masayı süsle

Güzel bir masa, son kompozisyona katkıda bulunan farklı unsurların etrafında dönebilir. Çiçekler hoş bir ortam yaratır, ılık ve misafirperver. Yani dekorasyonu yükseltir ve yeni hisler katarlar. Orta parçalar, detaylara gösterilen mükemmel ilgiyi yansıtıyor. Ortancalar sonbahar kompozisyonlarında zafer kazanır.

4. Kadife: sonbahar sofralarında zarafet ve incelik

altın kenarlı sofra takımı

Sonbahar boyunca dokularla ve onların ürettikleri hislerle oynayın. O kadife maksimum yumuşaklık sağlar. Bu nedenle tekstil, kanepe ve yatak takımlarında varlığıyla ev dekorasyonuna yeni bir boyut kazandıran malzemelerden biridir. Elbette yazımızda bahsettiğimiz mobilyalarda da parlıyor. Hassas bir masa kızağı aracılığıyla entegre edilebilir.

5. Sadelik: Daha azı daha fazladır

sonbaharda-bir-masa süsle

Sadelik yılın her döneminin dekorasyonuna entegre edilebilecek bir değerdir. Uyum ve denge aynı zamanda sonbaharda sofranın en güzel halini de zenginleştiriyor. Peki, neyin güzelliğini ara basit bütün boyunca.

Bunu yapmak için, hoş bir dokuya sahip ve tabak takımının, çatal-bıçak takımının, cam eşyaların ve orta süsün ön plana çıkmasını artıran bir kaplamaya sahip bir masa örtüsü seçin. Yani masa örtüsü dekorasyonun arka planını çerçeveliyor. Bu nedenle dekoratif düzeyde önemi büyüktür.

deneme Masa hazırlama sürecinde anahtardır. Nihai sonucu iyileştirmek için içerik eklemenizi veya çıkarmanızı sağlar. Farklı zevk ve tercihlere sahip konukları bir araya getiren bir masada, her türlü fazlalığın ötesinde, gösterişli bir estetik ortaya çıkardığını unutmayın.

6. Sıcak ve rahat renkler

tabaklı masa

Masa, sosyal ve aile toplantıları için bir çekirdektir. Lezzetli bir gastronomi deneyiminin yanı sıra sohbeti, karşılaşmaları ve yakınlığı teşvik eder. Toplantılar keyifli yemek sonrası yemeklerle uzatılabilir. Kısacası, bir oluşturmanız tavsiye edilir. rahat alan sizi ortamı oluşturan detayların tadını çıkarmaya davet ediyor. Evet, yumuşak ve sıcak renklerin bu sezon ayrı bir güzelliği var.

Sonbaharın en özel anlarından bazıları masanın etrafında döner (ve sadece büyük etkinliklerde değil, aynı zamanda günlük yaşamda da).

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu