Dekorasyon Örnekleri

Ufo’nun yeni ürünü ayak ısıtıcısı modeli

Bildiğiniz gibi UFO ısıtıcı konusunda oldukça yaygın ve bir okadar’da kaliteli firmadır. Ürün yelpazesine her geçen gün bir yenisini ekleyen UFO bu sefer’de ayak ısıtıcısı modelini sunuyor. UFO’nun bu yeni ürünü ile gerçek rahatlık ve sıcaklığı sizler ile buluşturuyor. Çalışma odası, evler, ofisler, şantiyeler, gişeler ve kabinler için gerçekten iyi bir seçim olabilecek bu model, ayak altına konulduğu durumlarda, soğuk havanın etkisinden sizleri gerçek anlamda korur. Ürünün dikkat çeken bir özelliği’de ayak ısıtıcısın sıcaklık ayarını oturduğunuz yerden uzaktan kumanda vasıtasıyla kontrol edebilmeniz. Gerçek rahatlığı ayaklarınıza getirecek olan UFO ayak ısıtıcısı modelini sizler için inceledik. UFO’dan yeni ayak ısıtıcısı modeli

UFO 5 FARKLI RENK SEÇENEĞİ İLE Yeni AYAK ISITICI TEKNOLOJİSİ

1. Ürünün üzeri MDF lam malzemedir ve üst yüzey çizilmeye dayanıklıdır estetik görünümü ve renk seçenekleri ile evinizin veya ofisinizin yer kaplaması ve mobilyalarınızla uyumu çok iyidir..
2. Özel Karbon ısıtıcı film ile en az elektrik tüketimi ve maximum verim sağlanır.
3. Sensör koruyucu dolgu plakası darbe emicidir. Antibakteriyel yapısı sayesinde mikrop ve bakteri barındırmaz.
4. Mekanik dayanımı arttıran yüksek kalitede sunta destek plakası.
5. XPS Polistren yalıtım plakası ile cihazın veriminin azalmasına neden olacak ısı kayıpları en aza indirilir. Su ve nemden etkilenmez.
6. Yüksek Dayanımlı plastik gövde, ayaklarınızı rahat ettirecek şekilde en uygun açıyla tasarlanmıştır.
7. Uzaktan kumandası sayesinde cihazınızı eğilmeden istediğiniz sıcaklık seviyesine ayarlayabilir yada açıp kapayabilirsiniz.

Ufo’nun yeni ürünü ayak ısıtıcısı modeli konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu