Dekorasyon Örnekleri

Yatak Odasında Altın ve Gümüş Rengi

ki değerli maden altın ve gümüş tarih boyunca saygının ve gücün ifadesi olarak insanların yüceltmek istediği pek çok mekanda kullanılmıştır. Evlerde kullanılan altın veya gümüş rengi aksesuar ve mobilyalar eve ışıltı ve gösteriş katar. Evin en özel odalarından biri olan yatak odasında kullandığınız takdirde güne başlarken bu ışıltılı renklerin enerjisinden faydalanabilirsiniz.

Altın ve gümüş rengi bir arada kullanılabilir ama bu durumda odanın havasının ağırlaşma olasılığı büyüktür. Ne yaptığınızdan emin olmadığınız sürece her iki renkten birini tercih etmekte fayda var. Eğer dengeli bir şekilde uygulanmazsa kalabalık ve göz yorucu bir görüntü ortaya çıkabilir.

Yatak odası duvarlarının açık renk olması tavsiye edilir. Açık renk duvar ve yatak örtüleri kullandığınız takdirde altın ya da gümüş rengiyle odaya biraz süs ve parıltı katmak odayı yavan bir görünümden kurtarır. Buradaki örnekte komodin yerine kullanılan zigon sehpa da ilgi çekici.

Yatak Odasında Altın ve Gümüş Rengi konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu