Dekorasyon Örnekleri

Yavaş dekorasyon tarzının veya yaz aylarında yavaş dekorasyonun 6 faydası

defterdeki çiçekler

Tatiller gelir ve sakin bir dönemin tadını çıkarma arzusu büyür. Bazen huzur, yaklaşmakta olan rahatlatıcı bir gezinin ufkunda bağlamsallaştırılır. Ancak kendi eviniz huzur, uyum ve dengenin sığınağı anlamına gelebilir. Ve yavaş dekorasyon, yaratıcı bir sürecin zihniyetini yansıtıyor. yavaş ve bilinçli. Acelenin etkisinin bu kadar sürekli olduğu bir dönemde, özünde var olmanın değerini artıran bir yaşam tarzıyla uyumlu olduğundan kapsamlı bir vizyona sahip bir stil önerisidir. Yaz aylarında yavaş dekorasyon veya yavaş dekorasyon ne gibi faydalar sağlar? Decorau.Com’da bazı noktaları paylaşıyoruz.

1. Genlik, parlaklık ve kromatik tutarlılık

beyaz-saksılı bitkiler

Bu dekoratif yaklaşımın en iyi versiyonuna ulaşan bir evi oluşturan malzemelerden bazıları bunlar. yavaş dekorasyon ferahlık, parlaklık veya renk tutarlılığı gibi değerli unsurlara (evdeki parlaklığı güçlendiren açık tonlar aracılığıyla) vurgu yapar.

2. Düzen: ruh halinize dikkat edin

hasır koltuk

Bir ortamı dekore etmek çoğu zaman karmaşık bir süreç olarak algılanır. Özellikle mevcut bağlamda, oturma odası, yatak odaları için geniş bir mobilya, tekstil, tamamlayıcı ve aksesuar yelpazesi mevcutken, mutfak, salon veya teras. Diğer olasılıklar arasından belirli bir seçenek nasıl seçilir?

Bazen alternatif çok açık görünüyor. Diğer durumlarda daha fazla şüphe ortaya çıkar. Yavaş dekorasyon, her mekanın organizasyonunda sadeliğe önem verildiği için evdeki düzeni arttırır. Ayrıca, derinlemesine düşünme, analiz etme yoluyla karar almayı da kolaylaştırır. ihtiyaçlar ve önceliklere dikkat edin.

3. Köşelerin kullanımı

çok renkli kanepe

Yavaş ev, farklı detaylarının bağlantısı, tutarlılığı ve sürekliliği sayesinde bütünsel bir vizyon gösterir. Hatta bir ihtiyaç ve belirli bir amaç ile uyumlu küçük köşelere hayat verecek pratik fikirler bile sunuyor. Örneğin, dekoratifliği güçlendiren bir dekoratif trend büyüyor. kişisel refah veya tanıdık: Sakinlik köşesi, duygularla teması, sessizliği, iç gözlemi, ilhamı ve şimdiki zamanla bağlantıyı teşvik eden bir ortamdır.

4. Bir yaşam tarzı öğrenin

konforlu ve rahat yatak odası

Yazdan öğrenilenlerin bir kısmı Eylül ayından itibaren yaşam tarzına dahil edilebilir. Yavaş dekorasyon, belirttiğimiz gibi otomatik davranışların ataletinden uzaklaşan bir yaşam tarzını yansıtıyor. Eviniz farkındalık pratiği yaptığınız bir sahne olabilir. gözlem ve yansıma. Tatil bittikten sonra da size eşlik etmeye devam edebilecek bir uyum, neşe ve mutluluk evreni.

5. Özel anılar yaratmak

mutfakta beyaz mobilya

Yavaş bir dekorasyon sergileyen ve bir çerçeveyi çerçeveleyen bir evde gündelik hayat özel bir şekilde akıyor. Yaşam tarzı farkında olmak. Yani çevre gerçek bir evmiş gibi keyif alınır.

Her ne kadar yaz, dış mekanların pek çok plan ve aktivite için ideal ortam haline geldiği bir dönem olsa da, yavaş dekorasyon içeriye doğru yönelerek sizi evi tüm yönleriyle yeniden keşfetmeye davet ediyor.

6. İşlevsellik ve konfor: temel öncelikler

beyaz-dolap-üzerinde-çiçekli-vazo

Dinlenme, yaz aylarında, bu dönem iş ile temas halinde gerçekleşse bile, ana önceliklerden biridir. Dinlenme, refah getirdiği için sağlıklı bir hedeftir. Yavaş deko tarzı veya yavaş dekorasyon dokular, renkler ve aksesuarlar (bitkiler veya çiçekler gibi) aracılığıyla doğayla teması güçlendirin.

Bu nedenle yavaş deko tarzı veya yavaş dekorasyon sizi bilinçli varlıktan (evde ve ev dışında) mutlu bir yaz yaşamaya davet ediyor.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu