Dekorasyon Örnekleri

Yaz sonunda evinizi dekore etmek için 7 fikir

dış-manzaralı ev

Birçok kişi tatilde olmanın verdiği hoş duyguyu uzatmak ister. Ve dekorasyon, evdeki rahatlamayı, sakinliği ve uyumu artırmak için iyi bir kaynaktır. İçinde Dekorblog Yazın son döneminde evinizi dekore etmek için yedi fikir paylaşıyoruz.

1. Yaz dönemine ait fotoğraflarla bir anı köşesi yaratın

fotoğraf çerçeveleri

Bu, güncel fotoğraflarla bir kompozisyon oluşturmak için iyi bir zaman olabilir. Evinizde sergilemeye devam etmek istediğiniz sevgi veya dostluk resimlerini seçin. manzara fotoğrafları Aynı zamanda hoş bir etki de yaratırlar: Refah, huzur ve sükunet iletirler.

Sanatsal ve görsel bakış açısını dekorasyona entegre etmenin yanı sıra diğer kişisel anıların da ön plana çıkarılması mümkündür. Örneğin, bir ürün zanaat bir yolculuk sırasında satın aldığınız.

2. Teras ve bahçe battaniyeleri

Açık alanların keyfini yaz geceleri özel bir yoğunlukla çıkarıyoruz. Bu nedenle tatilin özünü evde uzatmak istiyorsanız o ortama ağırlık verin. Yaz sonu ve sonbahar başında unutulmaz anlar düzenlemeye devam etmek mümkün. temiz hava.

Ancak gerekli barınağın anahtar bir parça olan bir battaniye aracılığıyla sağlanması tavsiye edilir. Sıcaklıklar düştüğünde istenilen konforu sağlayan bir üründür.

3. Masa dekorasyonu: çiçek sofra takımı

çiçek desenli sofra takımı

Yazın en unutulmaz anlarından bazıları masa etrafında yaşanır. Yani aile toplantıları, birlikte yemekler Arkadaşlar ve diğer gastronomik etkinlikler bunun mükemmel bir örneğidir.

En mutlu tatil rutinlerinin geride bırakılmasına gerek yok. Yemek odası masasının, mutfağın veya terasın dekorasyonuna özen gösterin. Çiçek desenli yemek takımları mobilyaların odak noktası haline gelebilir.

4. Hamaklar: Sadece ev dışında da başarılı değiller

Hamak bir sembolüdür yaz dekorasyonu. Teras ve bahçe dekorasyonunda galip gelen bir unsur. Ve elbette evin diğer iç odalarına mükemmel şekilde entegre olmak için gerekli çok yönlülüğe sahiptir. Oturma odasına dinlendirici bir dokunuş katmak istiyorsanız hamak, mekanın dekorunda farklılık yaratabilir.

5. Çiçek dekorasyonu

yemek masasında çiçekler

Ev dekorasyonunda tatilin özü nasıl uzatılır? Şüphesiz, çiçek dekorasyonu Genellikle temmuz ve ağustos aylarında en çok beklenen aile etkinliklerinin bazılarında bulunur. Bu nedenle yemek odası, oturma odası veya salona renk, tazelik, doğallık ve kişiselleştirme dokunuşu katmak için size büyük dozlarda yaratıcılık ve ilham sunuyor.

6. Aksesuarlarla mavi rengin ön plana çıkmasını sağlayın

mavi-renkli-detaylı-dekorasyon

Mavi renk yazın gerçek kahramanlarından biridir. Denizcilik dekorasyonunun sembolü. Elbette mekanın dinginliğini artıran aksesuarlarla da varlığını güçlendirebilirsiniz. salon ve yatak odası.

Yılın bu zamanında gerçekten önemli olan, evdeyken sağlığınıza öncelik vermenizdir. Bu nedenle günlük rutininizde ruh halinizi besleyen renkleri seçin.

7. Sonbahara geçişe başlamak için dekorasyon hedeflerinizi belirleyin

yatak odasında çiçekler

Yazın son dönemi, temel bir nedenden dolayı ev bağlamında önemli bir önem kazanıyor: Bu andan itibaren, evin iç kısmı Sonbahar estetiğini yavaş yavaş benimsemek için gelişiyor ve dönüşüyor.

Tıpkı katmanlı görünümlerin size ilham verebileceği gibi moda Sıcaklık değişimlerine karşı koymak için tekstil ürünleriyle evinizin dekorasyonuna daha fazla dinamizm de katabilirsiniz. Evinizin yaz sonunda iyi bir tatil mekanı olarak kalmasını ister misiniz? Dekorasyon önemli.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu