Her Telden

Yemek odası için 20 dekorasyon fikri

İskandinav tarzı bir masa mı arıyorsunuz? İskandinav tarzı bir yemek odası için 20 modelden oluşan seçimimizi keşfedin.

İskandinav masası, yemek odası dekorasyonuna İskandinav bir hava katan ahşap bir mobilya parçasıdır. Tasarımı genellikle tamamen açık renkli ahşaptır veya yeni Scandi tarzını yaratmak için ünlü beyaz ve ahşap birlikteliğini birleştirir. İç mekanlara uyum ve bol miktarda doğallık katan zarif ve sade bir estetik. Dört kişilik küçük kare masadan, çok zarif yuvarlak masa da dahil olmak üzere on kişiye kadar misafir ağırlayabilen uzatılabilir dikdörtgen modele kadar, modeller geniş çapta araştırılıyor. Ayık ve şık seçimimizi keşfedin.

1. Temiz tasarımlı İskandinav masası

Temiz tasarımlı İskandinav masası

Bouroullec kardeşler tarafından tasarlanan, zarif bir tasarım stiline sahip bu İskandinav masası, ahşap ayakları yumuşak renkte ve çok zarif ultra mat kaplamalı laminat kaplı bir üst ile koordine ediyor. Altı kişiyi rahatlıkla barındırabilen dikdörtgen bir model. Şık görünümü, pek çok dekoratif evrende, asla yorulmama kesinliği ile benimsenmesine izin verir. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

2. Açılır İskandinav masalı yemek odası

Açılır İskandinav masalı yemek odası

Küçük alanlar için mükemmel bir model. Bu İskandinav yemek masası, her biri 35 cm’lik iki uzantıdan oluşuyor ve on kişiye kadar misafir ağırlama imkanı sunuyor. % 100 sarı ahşaptan oluşan bu ürün, bakımını kolaylaştıran mat vernikli bir yüzeye sahiptir. Ayık tasarımını bozmak için rengarenk sandalyelerle ilişkilendiriyoruz. Doğal bir halı üzerine yerleştirildiğinde güzel bir çekicilik sergiliyor. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

3. İskandinav kare masa

İskandinav kare masa

Ahşap bir kaide üzerine yerleştirilmiş beyaz bir üst. Bu kare İskandinav masası, sandalyeleri ve kanepeyi karıştıran koltuklar seçmek gibi ücretsiz çağrışımlara izin verir. Yemek etrafında buluşmanın ötesine geçen bir davet. Ayrıca iyi boyutlara sahip bir alanda hoş bir şekilde çalışmak için orada oturuyoruz. Günün farklı saatlerinde kıvrılan dekoratif bir evren. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

4. Masif meşe ağacından uzatılabilir İskandinav masası

Masif meşe ağacından uzatılabilir İskandinav masası

Yemek odasında karakteriyle oturan masif meşe ağacından ham sarı bir ahşap. Bu İskandinav yemek masası için pratik uzatma olanaklarını gizleyen sade bir tasarım. Tamamen doğal bir görünüm için aynı damardan oluşan sandalyeleri seçiyoruz. Kavisli ahşap, dolgunluk hissini vurgulamak için yumuşak notalar getirir. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

5. Beyaz üstlü ve ahşap ayaklı yemek masası

Beyaz üst ve ahşap ayaklı yemek masası

Boyutlarını değiştirme olasılığı üzerinde oynayan başka bir model. Bu İskandinav yemek masası, sarı ahşap ayaklarla ilişkilendirilmiş beyaz bir tavanın kontrastında oynuyor. Renkli sandalyelerle ilişkilendirmeyi düşünmeyi ve geometrik şekilli bir halıyı hatırlatan siyah, beyaz ve grinin grafik etkisini oynamayı mümkün kılan güzel bir ayıklık. Pratik ve estetik bir dikdörtgen masa. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

6. Küçük yuvarlak İskandinav masası

Küçük yuvarlak İskandinav masası

İskandinav masasının yuvarlak versiyonu da mevcuttur. Keyif vermek isteyen küçük alanlar için mükemmel şekil. Mekanın davet ettiği yere uyan bir yemek alanı. Şık tasarımı ile doğal sicili oynayabilir. Özellikle beyaza boyanmış ahşap sandalyeler, iki renkli beyaz ve ahşap bir büfe, hasır dallarla çevrili bir ayna ile hayal edersek. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

7. İskandinav tarzı oval yemek masası

İskandinav tarzı oval yemek masası

Oval şekil, yuvarlak veya dikdörtgen masalara bir alternatiftir. Bu ince yemek masası, İskandinav evreninin bir parçasıdır. Karmaşık olmayan ve havadar, çok cazibeli yemek odasına yerleştirilir. Sekiz misafiri ağırlayacak şekilde tasarlanmış, gizli kalır. Dekoratif tarafta, nüanslı maviler ve yeşiller ile obje ve sandalyeler eklemek, formunun yumuşaklığını pekiştiriyor. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

8. Büyük dikdörtgen İskandinav masası

Büyük dikdörtgen İskandinav masası

Görkemli, bu büyük dikdörtgen İskandinav masası etkileyici! Geniş aile kır evlerinde mükemmel, sizi keyifli anlar paylaşmaya davet ediyor. Sarı ahşaptan kıvrımlı sırtı olan sandalyelerle ilişkilendirerek ham ve doğal yanını vurguluyoruz. Kendi kendine yeten bir set. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

9. Neo-İskandinav dekoru için iki renkli masa

Neo-İskandinav dekoru için iki renkli masa

Burada, genellikle beyaz taban siyah olmaya cesaret eder. Ve sonuç ikna edicidir! Neo-İskandinav dekoru için bu iki tonlu masa bir karaktere sahip. Ve sadece değil… Uzatılabilir uzantıları sayesinde sekiz kişiye kadar konaklama imkanı sunuyor. Yemek odasında fark yaratmak istiyorsanız bu model dikkatinizi çekecektir. Geri kalanı için, onu kontrast oluşturan aksesuarlarla ilişkilendirerek hayal gücünüzün vahşi çalışmasına izin verebilirsiniz. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

10. Özgün tasarımlı beyaz üstlü yuvarlak masa

Özgün tasarımlı beyaz üstlü yuvarlak masa

Bu yuvarlak masanın fark yarattığı ayrıntılarda gizlidir. Beyaz masa üstüne gömülü dört ayağı gözlemleyin. Sarı ahşapları, dört zıt çentikleri ile noktaladılar. Kodları bükmeye ve çağdaş siyah sandalyelerle ilişkilendirmeye davet eden özgün bir tasarım. Karakterli bir yemek odası lezzetini veren bir ortam. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

11. Masif ahşap masa Nordic ruhu

İskandinav ruhu masif ahşap masa

Bu İskandinav esintili masa için masif ahşaptan ham bir tasarım. İki katı ayak, sağlam kalınlığı takdir edilen üst kısma dik olarak yerleştirilir. Yemek odasında bu güçlü parçayı kırmak için, ince bir metal ile delikli doğal elyaf oturağı birleştiren sandalye seçimi iyi görülüyor. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

12. Muuto’dan meşe masa

Muuto'dan meşe masaYayıncı Muuto’nun imzaladığı bu tablonun düz ve titiz çizgilerini inceleyelim. Çağdaş, tepenin dış kenarına tutturulmuş yarı dairesel ayaklar gibi zarif detaylar üzerinde oynuyor. Pastel renklerde konforlu koltuklarla pekiştirdiğimiz zarafet için bir tercih. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

13. Uzatılabilir hafif ahşap masa

Açılır hafif ahşap masa

Sehpalardan ilham alan bu hafif ahşap masa, doğrusallığını hafiflikle empoze ediyor. Son derece ince üst, ince bacaklara oturur. Modern ve minimalist yemek odaları için mükemmel bir model. Sarısı ve doğal rengi sizi bitkisel renklerle ilişkilendirmeye davet ediyor. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

14. Vintage tarzı dekor için üçgen masa

Vintage dekor için üç ayaklı üçgen masa

% 100 açık renk ahşap olarak tasarlanan bu üçgen şekil, yemek odasında uyumlu bir şekilde yerleştirilmiştir. Mekanı uyum ve yumuşaklıkla birleştirir. Diğer misafirlere yakın kalarak rahatça oturabilirsiniz. Yumuşak ve sıcak koltuklarla ilişkilendirilerek vurgulanan alışverişe davet Bu model, vintage dekorlu bir iç mekan için ideal. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

15. Küçük kare masa, modern İskandinav tarzı

Küçük kare masa modern İskandinav tarzı

Şık tasarımı ile bu küçük kare masa çeşitli senaryolar sunar. Katlanmamış, dört kişiyi barındırabilir. İki kanadı ile katlandığında, neredeyse yok olana kadar duvara gizlice kayıyor. Yuvarlatılmış köşeleri, algıyı yumuşatır ve hafiflik getiren rafine masif meşe ayakları takdire şayan. Bu İskandinav tarzı masa, klasik ve çağdaş evrenlere uyum sağlıyor. MADE.COM’da bulmak için.

MADE.COM’dan satın alın

16. Büyük oval vintage tarzı yemek masası

Büyük vintage tarzı oval yemek masası

Bu büyük oval ahşap masa oldukça havadar bir şekilde yemek odasına yerleştirilmiştir. İnce ve üst kısımda siyah bir işaretin altını çizen dört genişletilmiş ayağı, tepeyi destekler. Modernlik ile yeniden gözden geçirilirken vintage evreninden ilham alan bir model. Farklı renklerdeki sandalyelerin karışımı ve eşleştirmesi dekora enerji verir ve diğer birçok olasılığı hayal etmenizi sağlar. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

17. Doğal ahşap strüktürlü siyah tablalı masa

Doğal ahşap strüktürlü siyah tablalı masa

Bu iki tonlu masa, göz açıp kapayıncaya kadar 6 ila 10 kişilik bir resepsiyon alanından çıkacak şekilde değiştirilebilir. Bu pratik avantajın ötesinde, kendisine tüm kişiliğini veren kontrast malzemeler ikilisi ile de ayırt edilir. Kendine renkli ve daha tuhaf bir aksesuar sağlarken, ağırbaşlılık için yer bırakan temiz ve İskandinav tarzı. Maisons du Monde’da bulunacak.

Maisons du Monde’dan satın alın

18. Çağdaş tasarımlı İskandinav masası

Çağdaş tasarımlı İskandinav masası

Katı ve aynı zamanda çok yumuşak hatlarının asaletiyle tanımlanan sarı bir ahşap masa. Bir öğün etrafında sekiz kişiyi barındıracak güzel boyutlar. Ayrıca tepsiyi bir atölyeye dönüştürmek için boşluk. Koordineli sandalyelerin birlikteliği, yemek odasının tasarımcı imajını vurgular. İskandinav tasarımının çağdaş bir önerisi. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

19. İskandinav tripod masası beyaz üst doğal ahşap ayaklar

İskandinav tripod masa beyaz üst doğal ahşap ayaklar

İskandinav tripod masası alternatif olarak sunulmuştur. Klasik yemek masasından değişen bir çakıl şekli. Doğal ahşap ayaklarla ilişkilendirilmiş beyaz bir üst kısımdan oluşan bu ürün, iç mekanları güzel bir şekilde giydirirken, onlara İskandinav dekoratif bir dokunuş katıyor. İlişkilendirmeleri kolaylaştıran bir seçim. Her şey ona yakışıyor, hem renk hem de doğal tonlar. La Redoute’da bulmak için.

La Redoute’da satın alın

20. Dikdörtgen masa ve banklı yemek odası

Dikdörtgen masa ve tezgahlı yemek odası

Yemek odasında harika çalışan bir ikili. Bu masa, genellikle etrafını saran sandalyenin kodunu kırmak için bir bankla eşleştirilir! Üstü ve yuvarlak uçları ile masa ucuna koltuk ekleme imkanı sunar. Sağlam meşeden hazırlanmış ve yağlı bir yüzeyle temiz, hem sağlam hem de şık. Üçgen ayakları hafiflik getirir. Bir ofiste olduğu gibi yemek odasında da hayal ettiğimiz bir model. Made In Design’da bulmak için.

Made In Design’dan satın alın

Ayrıca endüstriyel tarz masalarımızı, masif ahşap masanın üzerindeki bu arkalıkları ve hatta bu oval şekilli masaları keşfedin.

Cubit: modüler mobilya

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu