Kendin Yap

Yeni Stüdyo Daire Dekorasyon Örnekleri

Studyo-Daire

Güncel ev dekorasyon bilgileri ev modası Stüdyo Daire Dekorasyon Önerisi. Stüdyo dairelerden farklı olarak tamamı küçük bir alana sahiptir. Bu daireler genellikle daha ucuzdur ve bu nedenle bekarlar ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Kiralamak mümkündür, paranızın tam karşılığıdır, 3 kişiye kadar uygun küçük dairelerdir.

Studyo-Daire (1)

Stüdyo daire, tamamı küçük bir alanda yer alan oturma odası, yatak odası, mutfak ve banyodan oluşan bir yaşam alanıdır. Bu daireler genellikle daha ucuzdur ve bu nedenle bekarlar ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Studyo-Daire (2)

Stüdyo daireler genellikle o kadar küçüktür ki, süreçte karşılaşacağınız sınırlı alan nedeniyle onları döşemek ve dekore etmek biraz zor olacaktır. Bu nedenle, bu tür daireleri dağınık veya kalabalık görünmeyecek, daha rahat ve ferah hale getirecek şekilde akıllıca dekore etmeliyiz.

Studyo-Daire (3)

Stüdyo daireleri dekore etmek için fikirler

Daha büyük ve daha ferah görünmesini istiyorsanız, iç tasarım stüdyonuzu tasarlarken uygulayabileceğiniz bazı ipuçları ve püf noktaları vardır.

Studyo-Daire (4)

Bir stüdyo daireyi dekore ederken dikkate alınması gereken ilk şey, mobilyaların düzenidir. Bu durumda mobilyalar minimalist, küçük, ince ve ince olmalıdır. Bu parçalar asla fazla yer kaplamayacak şekilde seçilmelidir. Akılda tutulması gereken bir şey daha, dairenize asla çok fazla mobilya koymamanız gerektiğidir.

Studyo-Daire (5)

Çalışma masası ve yemek masası olarak ikiye katlanan tek bir masa veya yatağa dönüşen veya hızla genişleyen bir kanepe gibi tüm mobilyaların çok işlevli olduğundan emin olmanız gerekir. Yemek yemeye gelen misafirleriniz olduğunda genişletilebilen açılır kapanır masa kullanımı iyi bir seçenek. Belirli bir mobilya parçasının herhangi bir fayda sağlamadığına inanıyorsanız, onu çalışmada kullanmak üzere atmak en iyisidir.

Studyo-Daire (6)

Stüdyo bir dairede duvarların rengine gelince, ikiden fazla renk kullanmayın çünkü küçük bir yer olduğu için çok fazla renk kalabalık ve karanlık görünmesine neden olur. Renk, alanı genişletmek ve çok fazla ışık sağlamak için temel araç olmalıdır.

Studyo-Daire (7)

Dairenin herhangi bir alanına mahremiyet vermek istiyorsanız bunu paravan veya bölme kullanımı ile elde edebilirsiniz.

Studyo-Daire (8)

Bu daireye getirebileceğiniz bir sonraki şey aynadır. Stratejik olarak yerleştirilmiş büyük bir ayna veya birkaç küçük ayna, küçük bir alanı biraz daha hafif ve daha büyük hissettirebilir. Daha modern bir mobilya tarzını seviyorsanız, metal veya cam masalar alanı görsel olarak genişletebilir.

Studyo-Daire (9)

Studyo-Daire (10)

Studyo-Daire (11)

Studyo-Daire (12)

Studyo-Daire (13)

Depolama, ihtiyacınız olan önemli şeylerden biridir. Çok sayıda koleksiyon kitabınız ve derginiz varsa ve bunlarla ne yapacağınızı bilmiyorsanız, bir saklama alanı kurmayı düşünmeniz gerekebilir.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.
Başa dön tuşu