Dekorasyon Örnekleri

Yetişkinlerin doğum günlerini süslemek için 10 fikir

Doğum gününü kutlamak için inanılmaz bir partiyle arkadaşlarını şaşırtmak ister misin? Harika bir ev sahibi olmak ister misin? Bu yazıda size yetişkinlerin doğum günlerini dekore etme fikirlerini gösteriyoruz, böylece akşam kimseyi kayıtsız bırakmaz ve tam bir başarı sağlar.

Yetişkin doğum gününü dekore et

yetişkin doğum günlerini süsle - mumları söndür
Kaynak: genişleme

Çocuklar için doğum günü partilerini dekore etmek yetişkinlerden farklıdır, materyaller ve temalar farklıdır.. Özgün ve eğlenceli bir kutlama için, aşağıda anlattığım bazı ayrıntıları dikkate almalısınız.

Şunlarla da ilgilenebilirsiniz: Ucuz bir doğum gününü kendiniz yapabileceğiniz şeylerle dekore etmek

Nasıl organize edilir

yetişkin doğum gününü süsle - organizasyon
Kaynak: vistanews
  • Yetişkinlerin doğum günlerini dekore etmek esastır, onur sahibinin tercihlerini ve zevklerini hesaba katmak. Oradan kutlamanın dekorasyonu ve tarzı dikkate alınacaktır.
  • Katılımcıların yaklaşık yaşını öğrenin müziği, temayı ve oyunları seçmenize yardımcı olacaktır.
  • Farklı aktiviteler düzenleyin partiyi daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirecek.
  • Moda olan seçeneklerden biri temalı kutlamalardır.
  • Nerede kutlanacak önemli bir karardır. Bir restoranda veya tesiste veya doğum günü olan kişinin evinde olacaksa Tüm katılımcıları bir araya getirecek kapasiteye sahip bir yer olmalıdır. Seyahat ederken iletişim de önemlidir ve çok sarhoş olanların arabaya binmesi gerekmez.

Davetiyeler

yetişkin doğum gününü süsle - davetiyeler
Kaynak: madesign tarafından baskılar

Yetişkin doğum günlerini özel bir şekilde dekore etmek istiyorsanız davetiyeleri kaçıramazsınız. Herkesin beğeneceği bir ayrıntı: arkadaşlar, aile, iş arkadaşları. Tüm katılımcıların zamanı, yeri ve nasıl katılacaklarını bilmeleri (temalı partiler) için çok yararlıdır. Bu, onları toplamanın hızlı bir yoludur, postayla, postayla, el ile gönderebilirsiniz …

Davetiyeye şunları eklemelisiniz: onur sahibinin adı, tarihi, saati, katılım onayı (önceden rezerve etmek için). Belirli bir tema beğeniliyorsa, onu belirtin. Davetiyelerin tasarımı, partinin temasıyla ilgili olmalıdır.

Photocall

yetişkin doğum gününü süsle - photocall
Kaynak: nihai

Herhangi bir kutlamada, düğünde, doğum gününde, temalı partide son derece günceldir …. Eğlenmek ve unutulmaz bir anıya sahip olmak için bolca oyun veren çok eğlenceli bir kaynaktır.

Kendiniz yapabilir ve büyük etkinliklerde ünlüler gibi görünebilirsiniz. Fotoğrafların iyi görünmesi için foto görüşmenin yerleştirileceği bir alana ve iyi bir aydınlatmaya sahip olmak gerekiyor.

Arka plan için resimleri yazdırabilir ve bunları defalarca duvardaki bir kağıda yapıştırabilirsiniz.. Bir başka renkli fikir ise kağıt mendil pom poms yerleştirin, yapmak çok kolaydır. Büyük şapkalar, bıyıklar, gözlükler gibi yetişkinlerin doğum günlerini süslemek için aksesuarlar ve şaka öğeleri alın …

Temalı partiler

yetişkin doğum günlerini süsle - temalı partiler
Kaynak: maddycakesmuse

Eğilimlidirler ve yetişkinlerin doğum günlerini dekore ederken çok fazla oyun oynarlar. Tüm katılımcıların beğendiği bir konu seçin, böylece yaşları ve tercihleri ​​hesaba katmalısınız.. Antik çağlara dayanan temalı partiler (ortaçağ, Roma …) genellikle çok iyi çalışır. Filmler, 60’lar, 70’ler gibi diğer temaları da seçebilirsiniz … Partinin tam bir başarı olmasını istiyorsanız, menünün kutlamanın temasıyla ilgili olması gerekir.

Kostümler

yetişkin doğum günü süslemek - kostüm partisi
Kaynak: dconheels

Yetişkinlerin doğum günleri için bu tür partiler çok eğlenceli ve organize edilmesi kolaydır. Kostümler mutlak kahramanlardır. Uygun bir atmosfer elde etmek için dekorasyon çok önemlidir. Tema 70’lerdeyse, bir disko topu almak harika olacak. Müzik bir başka önemli faktördür, herkesin en çok sevdiği bir şarkıya katkıda bulunduğu bir Spotify listesi oluşturun.

Sürpriz!

yetişkin doğum gününü süsle - sürpriz parti
Kaynak: eğlencenin en iyisi

Sürpriz doğum günü partilerini kaçıramazsınız. Temel gereksinim, doğum günü çocuğunu şaşırtmak için sır saklamaktır.. Mekanı dekore edin ve sonra biraz bahane ile ve farkına varmadan ve Sopresaaaa’yı alın!

Dekorasyon

yetişkin doğum gününü süsle - dekorasyon
Kaynak: odalı

Katılımcıların temasına, alanına ve yaşlarına bağlı olacaktır.

  • Balonlar, hafif çelenkler, flamalar kullanın parti temasına uygun renklerde.
  • Orijinal bir fikir katılımcıların veya doğum günü çocuğunun resimlerini yazdırın ve parti şapkalarına yapıştırın.
  • Döndüğünüz yılların sayısını oluşturmak için arkadaşlarınızın ve ailenizin fotoğraflarını duvara veya panele yerleştirin ve yapıştırın.
  • Resmi ve zarif bir dekorasyon için, altın veya gümüş renkte daha ayrıntılı çelenkler ve süslemeler tercih edin.

Menü: açık büfe

yetişkin doğum gününü süsle - menü
Kaynak: Archzine

Bu sistemin ziyafetleri bu tür kutlamalar için pratik ve işlevseldir. Yiyecek ve içecek servisi yapmak için büyük bir masa kurun. Başlamak için soğuk başlangıçları ve ardından bir dizi ayrıntılı ana yemeği tercih edebilirsiniz. Eksik olmayan şey doğum günü pastasıdır. Herkesin mutlu olması için çeşitlilik sunar.

Oyunlar ve aktiviteler

yetişkin doğum gününü süsle - karaoke
Kaynak: kadın tavsiyesi

Partinin bozulmaması için misafirlerin etkileşiminin gerekli olduğu eğlenceli oyunlar ve eğlenceler hazırlayın.. Ayrıca, kesinlikle birbirini tanımayan insanlar olacaktır ve bu, sohbeti teşvik etmenin iyi bir yoludur. Filmleri veya karakterleri tahmin etme, karaoke, dans yarışmaları arasından seçim yapabilirsiniz …

Ayrıca ilginizi çekebilir: Orijinal ve çok özel doğum günlerini süslemek için 5 fikir!

Yetişkinlerin doğum günlerini süslemek için bu fikirler hakkında ne düşünüyorsunuz? Umarım büyük gününüzü planlamanıza yardımcı olur.

Yetişkinlerin doğum günlerini süslemek için 10 fikir konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu