Dekorasyon Örnekleri

Yılbaşı dekorasyonunda tasarruf için 8 ipucu!

Yılbaşında evinizi sihirli bir atmosfere bürümek için renkli ışıklar, parıltılı süslemeler ve sıcak detaylar seçin. Yılın son gününü evinizde coşku ve neşeyle karşılamak için özgün dekorasyon fikirleri ile evinize yeni bir yıl ruhu katın!

Noel'de-evi-dekorasyon-için-tasarruf-ipuçları

Yılbaşı dekorasyonu, yılın diğer zamanlarına entegre edilen planlama gibi bir bütçe gerektirir. Aylık tasarrufları değiştiren son masraf olmadan güzel bir ev atmosferi yaratmak için evi uygun bir maliyetle nasıl giydirebilirsiniz? Decorau.Com’da 8 ipucu paylaşıyoruz.

1. Kağıt ve sürdürülebilir malzemelerden yapılan el sanatları

Birçok kişi güzel ve özel süs eşyaları yapımına kişisel olarak katılmaya karar verir. Bu kağıt, yaratıcı düzeyde çok fazla oyun sunan bir kaynaktır. Üstelik çok sayıda tasarım, kaplama ve baskıya sahip bir malzemedir. Hediye paketleri buna iyi bir örnektir.

2. Farklı yemekleri karıştırın (eğer herhangi biri eksikse)

Noel'de sofra takımı

Yılbaşı süsleri masaya da taşınır. Mobilyaların sunumu, aile toplantılarında rahat bir atmosfer yaratmanın anahtarıdır. Şimdi durumu gözden geçirme zamanı Sofra takımları, özellikle de özel günler için ayrılmış olanlar. Ayrıca Kendin Yap Yılbaşı Ağaçları: 8 Yaratıcı Fikir konusuna bakınız.

Eksik veya daha fazla hasarlı ve aşınmış parçaları olan var mı? Çok yaratıcı bir trende katılabilirsiniz: Masayı başarıyla süslemek için iki farklı tasarımı karıştırıp eşleştirin.

3. Yılbaşı renkleri ve baskıları

masanın üzerinde altın kenarlı tabaklar

Ev dekorunuza herhangi bir yeni unsur eklemeden önce, evinizin çevresinden Noel estetiğinize uygun birkaç malzeme seçebilirsiniz.

Altın rengini yeniden yaratan çerçeveli, ayna kadar çok yönlü bir parçadan çok güzel kreasyonlar ve kompozisyonlar yaratabilirsiniz. Bu durumda yansıma, orijinal bir seti çerçevelemek için idealdir.

4. Yeşil dallarla dekorasyon

Noel ağacı ve süslemeleri

Noel dekorasyonu yaratıcı düzeyde pek çok alternatif ve seçenek sunuyor. Detaylara daha yüksek veya daha düşük düzeyde dikkat gösterebilir. Ancak bazı kaynaklar sadeliğinin ötesinde oldukça çekicidir. Yeşil dallar ve doğal unsurlardan oluşan dekorasyon buna güzel bir örnektir.

5. Yeni Noel süsleri satın almak için kapalı bir bütçe oluşturun

dekore edilmiş-noel-ağacı

Yeni bir yılbaşının gelmesi, ağacı veya evin farklı köşelerini süslemek için mutlaka yeni malzemeler satın almanız gerektiği anlamına gelmez. Hatta geçmiş sezonlardan sakladığınız süsleri gözden geçirmeniz ve iyi durumda olanları (ve herhangi bir güvenlik riski oluşturmayanları) kullanmanız tavsiye edilir. Yılbaşı alışverişiniz için kapalı bir bütçe oluşturun (ve fiyatları karşılaştırın).

6. Zamanın ötesinde bir dekorasyon stili seçin

altın-noel-ağacı-top

Yılbaşı dekorasyonunuzun sezonun trendlerine özellikle dikkat etmesini istiyorsanız, vitrinlerde gördüğünüz bazı ürünleri satın almak için harcadığınız dekorasyon seviyesini yükseltmeniz gerekebilir. Aksine, zamansız bir estetik, anın gerçekliği tarafından belirlenmeyen fikirler, öneriler ve içeriklerle beslenebilir.

7. Minimalist bir dokunuşla sade bir dekorasyon

Son ayar çok eksiksiz olabilir veya tam tersine daha minimalist bir teklifin sadeliğiyle öne çıkabilir. Son dekorasyonda sadelik düzeyini arttırır. Açıkçası harcama düzeyini düşüren bir bakış açısı.

8. Yeniden kullanın ve geri dönüştürün

Noel kartı ve ağaç

Evi yılbaşı için uygun bir bütçeyle dekore etmek için sorumlu tüketim uygulaması şarttır. Ayrıca dikkate alabileceğiniz başka formüller de vardır. Örneğin, evin estetiğine son derece basit bir şekilde entegre olan parçalara yeni bir hayat vermek için yeniden kullanmak ve geri dönüştürmek.

Hiç şüphe yok ki Yılbaşı dekorasyonu esnek, çok yönlü ve yaratıcıdır: gerekli olduğunu düşündüğünüz zaman ve kaynaklara yatırım yapmak için onu kendi bakış açınızla yeniden yorumlayabilirsiniz.

Editor

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu