Dekorasyon Örnekleri

Yılbaşı İçin Hesaplı Ev Hediyeleri

Yılbaşı hediyeleri doğum günü benzeri diğer özel günlere alınan hediyelere kıyasla daha hesaplı olmak durumundadır. Çünkü yılbaşında birden fazla kişiyi sevindirmek gerekir. Aile bireyleri, yakın arkadaşlar, yılbaşında gideceğiniz evin sahibi, yakın bir iş arkadaşınız derken liste uzayıverir. Aklınızda bulunduracağınız birkaç şık ve ucuz hediye alternatifi, kurtarıcı olabilir.

Son yılların en moda ev aksesuarlarından bereket ve şans sembolü nar objeleri hemen her ev için uygun olabilir. Üstelik evmanya.com’dan online olarak sipariş edebilirsiniz. Fiyatı 39,90 TL.
Kokulu keseler thumbnailBereketli nar thumbnailSıcak su torbası thumbnailKüçük Prens Kupa thumbnailHürrem Sultan Kağıt Ağırlığı thumbnailSıcacık battaniye thumbnail
Ev Hediyesi Nasıl Seçilir?

İlk olarak şunu aklınızda bulundurmalısınız ki, hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Hediye verdiğiniz kişinin karakterine, özel zevklerine, beğenisine uygun bir seçim yapmış olmanız daha önemlidir. Hiç altın takmayan birine pahalı bir altın kolye vermek yerine, sevdiği renkte bir polar atkı vermeniz daha çok ikrama geçecektir.

Yılbaşına yakın hediye almayı düşündüğünüz kişileri daha dikkatli dinleyin. Evlerini ziyaret etme fırsatı olursa hangi rengi seviyor, aksesuar kullanıyor mu, göze çarpan bir eksiklik var mı belli etmeden inceleyin. Kendi zevkinizden çok karşınızdaki kişinin tarzını dikkate alın.

Sadece dekoratif özelliği olan, süs diye alınan ve başka hiçbir işlevi olmayan hediyeler seçmeyin. En azından bereket ya da uğur sembolü objeler alabilirsiniz. Kuş figürleri, biblolar, heykeller, vazo, çerçeve ve albümler pek çok ev sahibinin bir türlü koyacak yer bulamadığı hediyeler arasındadır. Çok özel bir ürün olmadığı sürece bunlardan kaçının. Hediye fikirleri için yukarıdaki galerimizi inceleyebilirsiniz.

Hediyeniz bir anlam yüklemeye ve olumlu bir mesaj vermeye çalışın. ‘Yeni yılda uğur getirsin, kışın içini ısıtsın, yeni başlangıçlarda yanında olsun’ gibi bir mesaja eşlik eden ufak hediyeler, hediyeyi alan kişinin gözünde de anlam kazanır.

Yılbaşı İçin Hesaplı Ev Hediyeleri konusu ilk decorau.com üzerinde yayınlandı.

Umay Karay

Umay Karay, iç mekan tasarımı ve dekorasyon alanındaki yetenekleriyle öne çıkan bir blog yazarıdır. İç mekanların estetiğini ve fonksiyonelliğini bir araya getirme konusundaki tutkusu, onu dekorasyonseverler için ilham kaynağı haline getiriyor. Kendisi, başarılı bir tasarım okulundan mezun olduktan sonra sektörde deneyim kazandı ve bu deneyimini "Decorau.Com - Dekorasyon Fikirleri" adlı blogunda paylaşmaya başladı. Blogu, iç mekan tasarımı konusundaki temel prensiplerden renk ve stil seçimine, DIY projelerden son trendlere kadar geniş bir yelpazede içerik sunuyor. Umay, okuyucularına mekanlarını güzelleştirmeleri ve kişiselleştirmeleri için pratik öneriler sunarken, binlerce takipçisiyle etkileşimde bulunmayı da unutmuyor. Onun blogu, dekorasyonseverler için vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu